Kapacitor zapojenie

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
deatMAtch007
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2012 22:36

Kapacitor zapojenie

Příspěvek od deatMAtch007 »

Zdravím práve som si kúpil od ruky kapacitor FLI 1F len mam problém zo zapojením.. Problém je v tom že ten kapacitor je stále aktívny.. Na hudbu funguje perfektne.. Ale stále svieti aj keď mám rádio vypnuté.. Napríklad ráno prídem ku auto odomknem ho a ihneď začne svietiť a automaticky dačo odobere z autobatérie.. Nedá sa to urobiť nejako žeby sa zapínal vtedy keď zapnem rádio?.. On sa vypne po 5min keď sa nerobí v aute nič z elektrinou.. Ale za tých 5min stiahne fajne prúd z autobatérie.. Nevadí že kostru mam prepojenú zo zosilovačom a kapacitorom naraz? že nieje to riešene osobitne ako 12V+?... Ďakujem za rady :)

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapacitor zapojenie

Příspěvek od Dejv »

kapacitor je jen velkej kondík...pokud ho nevybiješ nic ti z baterky nebere(nic kuli čemu byy si druhý den nenastartoval) svítí ti pouze indikátor napětí a ten se spíná automaticky se změnou napětí...s tím toho moc neuděláš,
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

deatMAtch007
Příspěvky: 2
Registrován: 10 pro 2012 22:36

Re: Kapacitor zapojenie

Příspěvek od deatMAtch007 »

Dneska sa mi to ráno stalo... A ešte aj oco meral cez merák baterku že či dačo nebere energiu z nej keď je vypnuté auto a všetko v nom.. Jasné kapacitor svietil a bralo z baterky dosť energie a som nenaštartoval.. Keď sme vypli kapacitor tak už nič nežralo baterku a pohoda.. ja nechápem.. :P

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Kapacitor zapojenie

Příspěvek od Dacan »

a na zesíku buzení máš?

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kapacitor zapojenie

Příspěvek od Kane13 »

V ideálním případě ten kapacitor vem a prodej....
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“