Výměna autorádia

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
ptajda
Příspěvky: 1
Registrován: 08 kvě 2013 14:33

Výměna autorádia

Příspěvek od ptajda »

Dobrý den. Předesílám, že se v autorádiích vůbec nevyznám a jsem laik. Rád bych ve svém autě vyměnil autorádio. To staré bylo kromě anténního kabelu připojeno ještě přes dva konektory - jeden obdélníkový, do kterého vede 8 kabelů (tipuji napájení), a druhý konektor stejného tvaru, do nějž vede 5 kabelů (asi k repro). Oproti ve sterém rádiu jsou dva obdélníkové konektory s 8 respektive 5 plochými plíšky.

Rád bych toto rádio vyměnil za nové, konkrétně za Pioneer MVH-150UI. Bohužel, na tomto rádiu je jen zásuvka na napájení, ke které je nějaká redukce (nedokážu poznat, zda pro mě správná), navíc ta 5 pinová stejného tvaru tam není. Jsem laik a vůbec problematice nerozumím, proto bych byl moc vděčný za radu od někoho zkušenějšího a moudřejšího. Jde to nějak vyřešit a nové rádio připojit. Nebo případně nějaká alternativa v podobě jiného rádia ve zhruba stejné ceně a stejných parametrů (přehrávání z flash, připojitelnost iPhone) tak, abych problém vyřešil jednodušeji? Obrázky konektorů a zásuvek případně pošlu, nevím, zda jsem to popsal srozumitelně. Každopádně děkuji.

VWshop.cz
Příspěvky: 143
Registrován: 30 led 2013 10:47

Re: Výměna autorádia

Příspěvek od VWshop.cz »

Začni tím, že napiš jaké máš auto.
Vyfoť konektor za rádiem nebo opiš z návodu jeho jméno.


ISO klasický konektor:
Přílohy
images.jpg
images.jpg (7.77 KiB) Zobrazeno 917 x
Jezdíš Volkswagenem a neznáš VWshop.cz? Chyba chyba chychaa..

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“