Repro 130mm do feldy

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Daveczech
Příspěvky: 1
Registrován: 07 srp 2013 14:53

Repro 130mm do feldy

Příspěvek od Daveczech »

Zdravím,

chtěl jsem vás jen požádat o radu, jaké by jste mi doporučili repráky do feldy 130mm. Potřebuju repráky do dveří, nějaké kvalitní, co dobře hrajou. Řekněme, že cca do 1.500,-

Díky moc za všechny návrhy :)

Aladin
Příspěvky: 5079
Registrován: 11 úno 2005 18:52
Bydliště: Havířov
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro 130mm do feldy

Příspěvek od Aladin »

nebude lepší sehnat doorboardy na 16cm repro? myslím,ž e ty zahrajou úplně jinak... pořádně utěsni dveře a bude to úplně o něčem jiném. především to utěsnění tomu dodá to, co tomu chybí.
A 16cm repráčků je velká spousta... za mě MTX audio, Vibe
Rapid 130 --> 110r --> Favorit --> 1000MB --> E34 525iA --> Swišť GTi MK III (125,8dB :lol:) --> Golf 1.9 GTI TDI 20 jahre
felďoška 1,3 combi ethanol - prodáno, Astra caravan 1,7 Dti - prodáno, Passat variant AFN
https://www.facebook.com/RadimRemiasFoto

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Repro 130mm do feldy

Příspěvek od All »

Tady jde zjevně o peníze i jednoduchost montáže. 16-ky jistě zahrají lépe v dolních frekvencích ale středy a vyšší středobas dají slušný i 13-ky. Zásah do dveří při instalaci 16-tek je bezesporu poměrně pracný, pro laika složitý a zadarmo taky není. No a hledat někde v inzerci nebo po vrakáčích hotové, neponičené doorboardy by se mi asi nechtělo. Je třeba si uvědomit klady a zápory obou řešení a rozhodnout se podle toho co je tazatel ochoten absolvovat. Taky tu zatím nezaznělo to, že do předních dveří by měl být instalován komponentní systém. Také by bylo vhodné instalovat solidní ovál do zadního plata. To by do značné míry vyřešilo basy.
Můžu na e-mail poslat několik fotek z úpravy dveří Felicie pro 16-ky repráky.
Pokud jde o reproduktory mám nějaké výprodeje na http://autoaudio.wsc.cz" onclick="window.open(this.href);return false;. V cenách, které tam teď jsou se budou leší reproduktory hledat jen těžko.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“