zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
00fantomas
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2014 11:40

zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Příspěvek od 00fantomas »

Zdravíčko pánové ............ možno by ste mi mohli trochu poradiť s výberom zosilovača strednej triedy (na referenčné zosilovače nemám €) triedy A/B, alebo najlepšie triedy D (digitál), k reproduktorom Magnat Selection 216 Reference. Repráky sú v aute 4ks - jeden pár v predných dverách a druhý pár v zadu pod zadným oknom. Mám ich uložené v mdf redukcii vysokej 3cm. Tento týždeň chcel vytlmiť predné dvere a kúpiť nejaký zosilovač, ktorý dokáže využiť približný potenciál reproduktorov.

http://reproduktory-do-auta.heureka.cz/ ... ecifikace/.

Pýtal som sa nejakých kamarátov - ale radšej by som si vypočul rady od skúsenejších.
Dakujem.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Příspěvek od All »

Jen pro tyto reproduktory nebo bude zesilovač pohánět ještě něco dalšího (subwoofer, zadní koaxy...)?

00fantomas
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2014 11:40

Re: zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Příspěvek od 00fantomas »

zosilovač by mal poháňať 4 tie magnaty (2x vpredu + 2x vzadu). Neplanujem subwoofer. Rozmýšľal som nad In Phase IPA2041.
http://www.caraudiocentre.co.uk/product ... -23408.htm
Len neviem násť o ňom žiadne recenzie. Vraj sú to ručne montované zosilňovače ..... ale pravdu povediac neviem o nich nič.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Příspěvek od All »

Ten konkrétní zesilovač neznám. Značka je výborná. Jsem ale přesvědčený, že je o třídu lepší než vybrané reproduktory. Nebál bych se ho.

00fantomas
Příspěvky: 3
Registrován: 17 srp 2014 11:40

Re: zosilovač k repro MAGNAT REFERENCE SELECTION 216

Příspěvek od 00fantomas »

S reproduktormi som velmi spokojný - svojho času patrili k referenčným reproduktorom. Zosilovač som objednal a po namontovaní dám vedieť. Dakujem za reakcie.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“