Zesilovač

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
VroZKins
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2014 20:46

Zesilovač

Příspěvek od VroZKins »

Nazdar chlapi koupil sem tendle sub. :http://www.bmshop.eu/subwoofer-25cm-10- ... boschmann/ a nevím jaký zesilovač na to.. jestli ten zesilovač musí mit vice watu než ten sub. O.o ? např. kdyš ten sub. ma 350 W tak zesilovač musi mít vic jak 350 Wat O.o ? v tomdle se nevyznám tak se ptám dopředu děkuji za odpovedi :)

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zesilovač

Příspěvek od All »

Monoblok stabilní do 2 Ohmů s výkonem 300 až 400 W RMS / 2 Ohmy.
Může být i dvoukanál se stejným výkonem. Protože je woofer 2x 4 Ohmy je nutné aby byl zesilovač stabilní do 2 Ohmů (případně 1 Ohm). Nákup monobloku bude asi jednodušší.

VroZKins
Příspěvky: 2
Registrován: 25 srp 2014 20:46

Re: Zesilovač

Příspěvek od VroZKins »

a kdybych chtěl ponechat na zesilovači O.o ? byl by tendle dost vykony utahl byto ? http://www.auto-audio.cz/produkt/Zesilo ... VX400.html" onclick="window.open(this.href);return false;

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zesilovač

Příspěvek od All »

To mi ty prachy raději pošli. Já je prochlastám na tvoje zdraví a ty na tom budeš stejně. Nebudeš mít ani prachy ani zesilovač. Tohle je naprostá sračka a bez ohledu na to stejně ten woofer neutáhne a kdybys to i zapojil pravděpodobně shoří zesík nebo to wooferem ani nehne.
Parametry jsem ti napsal. Kup mono zesilovač s výkonem 300 až 400 W RMS při zátěži 2 Ohmy. Prostě to udělej a nešpekuluj. Ty parametry jsou prostě důležité a pokud chceš kupovat zesík za pětikilo to raději ten woofer prodej. Už ty prčovní připojovací terminály na zesíku hovoří za vše. Potřebuješ připojit kabel min. 2x 4 qmm. Ještě jeden argument pro. Mám s autohifi 15 let zkušeností.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“