pomoc ohledně hudby

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Orlando
Příspěvky: 5
Registrován: 25 pro 2014 10:07

pomoc ohledně hudby

Příspěvek od Orlando »

Zdravim potřeboval bych poradit v autě A4 b5 mam dx navi a origo zesik a woofer nějak mi to nestačilo a tak jsme začali s kámošem laborovat jak to předělat koupil jsem 4 kanálovej zesilovač iso konektor s rca výstupy do line out natahali jsme rca kabely dozadu zesik je 280w rms a k origo zesiku vedou docela silný napájecí kabely tak jsem na zkoušku napojili hralo to pěkne pak ale přisel s tim že tam zkusíme jeho zesik ale ten má něco kolem 1 KW no ale už nas nenapadlo tahat silnější dráty následek rozteklá pojistka což o to ale sámotné rádio přestalo hrát bassy a kdžy to ohulim tak trochu chrčej ve dveřích jsou nové repráky hertz i s výhybkami předtím to na půlku docela řvalo teď nic moc může to být koncák ? a dá se to u tohohle rádia opravit ? odnesla to trochu i ta svorkovnice v pojistkovce tak půl cm za pojistkou je trochu rozteklá bužírka na kabelu dnes jsem na to koukal a potřeboval bych poradit jak dostanu ven ty samotné dva kabely vytáhl jsem tu růžovou pojistku co drží v řadě několik kabelů takto vypadá pojistková skřín a růžové pojistky které mam na mysli https://damarparts.com/11474-thickbox_d ... 41824-.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; ale nemužu je od tamtud dostat, a poseldní vec kudy nejlépe natáhnout + kabel od baterky díky.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“