E-shop s radii

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

holda29
Příspěvky: 6
Registrován: 26 lis 2005 12:02

E-shop s radii

Příspěvek od holda29 »

Cau,hele kde nakupovat na netu radia?Nejaky solidni shop.Dik

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Proč chceš kupovat rádio z e-shopu?Nemáš v blízkosti prodejce? :wink:

holda29
Příspěvky: 6
Registrován: 26 lis 2005 12:02

Příspěvek od holda29 »

chtel bych si pekne prolezt jake jsou druhy.A nakupovani pres net je mnohem snazsi

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

holda29 píše:chtel bych si pekne prolezt jake jsou druhy.A nakupovani pres net je mnohem snazsi

... a vetsinou i levnejsi 8)

BTW - nevi nekdo kde se da nejlevneji koupit toto radio?
Co jsem slysel tak hraje pekne, ma spoustu funkci a jelikoz to pojede pres zesilovac tak si myslim ze to je dobra volba..
http://autoradio.prodejce.cz/roadstar652.html
BMW...V8...

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Od takových daleko!!Včera za mnou přijel s tím samým, nejde spustit a zůstalo mu v něm CD.Po demontáži a zahřátí naskočil(asi se zachladil) ale CD jsem ven nedostal.
Pokud chceš prolézt jaké druhy tak na netu máš příležitost.Musíš mít představu o ceně a určitě se ti nějaké líbí.Na rádiu nešetři to je základní kámen autohifi.Jestli ti můžu doporučit tak se koukni na toto...
Přílohy
Alpine cde-9843r.jpg
Alpine cde-9843r.jpg (29.81 KiB) Zobrazeno 2584 x

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi »

Pokud mohu doporučit tak http://www.ryves.cz nebo http://www.hificar.cz/. Co se týče nabídky i rad maximální spokojenost.
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

Mno tak na radu fancarhifi jsem si dal trosku zalezet a v ramci svych financnich moznosti jsem vybral tyto radia. Prosil bych o vybrani toho lepsiho 8)

http://autoradio.prodejce.cz/panasonic1321.html
http://autoradio.prodejce.cz/pioneer3730.html
BMW...V8...

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Bez váhání Pioneer 8) :potlesk:

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

fancarhifi píše:Bez váhání Pioneer 8) :potlesk:
Mno v teto cenove kategorii je asi nejlepsi...

Takze asi jdu asi do nej :D :)
BMW...V8...

Uživatelský avatar
Dave
Příspěvky: 25
Registrován: 09 črc 2004 18:30
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od Dave »

L.A.M.A. píše:ja sem maximalne spokojen s www.escape6.cz
Take spokojenost 8)

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

taky zvazuju bud toho panasonica nebo pioneera
ve stejny cenovy relaci, ale na tom pinckovi me se*e ze nema kolecko a to fakt jen tak nezkousnu :(
nj sem student, si nemuzu dovolit alpinu :cry:

Uživatelský avatar
Stingr
Příspěvky: 156
Registrován: 07 pro 2005 17:22
Bydliště: F-M
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Stingr »

Ja kupoval na http://www.pixmania.com/cz/cz/audio/4/onglet.html a 8) to radio co sem tam kupil bylo o litr levnejsi nez u nas :)

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

dik za tip :)

Uživatelský avatar
iwi
Moderátor
Příspěvky: 1054
Registrován: 04 bře 2005 14:37
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od iwi »

Jo jo na Pixmani jsou hodně levní, ale mají jen rok záruku v ČR
Renaut Mégane Grandtour II 1,5dCi 74kW

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od All »

Pixmania je asi nejlevnější o čem vím. Nechtěl bych tam ale řešit záruku. Pokud se nemýlím je to z Francie a jen zaslání tam vyrovná cenový rozdíl. A ještě bych řekl ... rozum do hrsti. Od předpředvčerejšího Ježíška jsem koupil dcerce tohle ...
http://www.pixmania.com/cz/cz/127084/ar ... ?itag=4580
... a dodám jednu věc. Koupil jsem to v obchodě u huby a zapltil jsem 2882,- Kč včetně DPH. není všechno Pixmania co se třpytí.

Uživatelský avatar
Paik
Příspěvky: 210
Registrován: 07 kvě 2004 20:07
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od Paik »

Ja kupoval repro a radio na www.hificar.cz a absolutni spokojenost... 8)

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

All píše:Pixmania je asi nejlevnější o čem vím. Nechtěl bych tam ale řešit záruku. Pokud se nemýlím je to z Francie a jen zaslání tam vyrovná cenový rozdíl. A ještě bych řekl ... rozum do hrsti. Od předpředvčerejšího Ježíška jsem koupil dcerce tohle ...
http://www.pixmania.com/cz/cz/127084/ar ... ?itag=4580
... a dodám jednu věc. Koupil jsem to v obchodě u huby a zapltil jsem 2882,- Kč včetně DPH. není všechno Pixmania co se třpytí.
jj, ale co sem tam hledal autoradio, tak tam stoji o tisicovku min a rok zaruku mas standartne v cr u autorizovanyho servisu a rikam si ze kdyz to vydrzi rok, tak to vydrzi i dyl :)

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od All »

vOid: přál bych ti aby si se nesplet. Jenže ono to není tak jednoduché. Nerad bych se mýlil ale pokud vím tak Clarion a Alpine neposkytuje celoevropskou záruku (znalejší mně jistě opraví). U Pioneeru a Panasonicu jsem si jistý. Pokud nemáš rádio a doklady prokazující původ od oficiálního dovozce v ČR záruku ti tady neuznají. O Pioneeru to vím z praxe. Sám jsem musel u jednoho svého zákazníka a drahého rádia prokazovat původ z Basysu a bylo to tak otravné, že jsem musel faxovat fakturu od nákupu do Prahy. Nebyli ochotní si ani dohledat moji registraci ve své databázi. Panasonic to má uvedeno přímo na www.panasonic.cz. U ostatních rádií nevím. Myslím, že Blaupunkt a Sony takovou záruku berou. Je ale velmi časté, že se dovozci zcela v mezích zákona chrání tím, že ometzují platnost celoevropské záruky jen na výrobky jimi prodané. Na nic jiného totiž podle našich (a nejen našich) zákonů záruku držet nemusí. Pak už je to jen na nich a na jejich dohodě s výrobcem.

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Je to tak, dostal jsem upozornění od BaSys na tento e-shop, takže POZOR na výhodný nákup

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od All »

Ještě jsem si trochu pročetl záruční podmínky na Pixmanii. Je to napsané docela šalomounsky. Píší, že první rok je záruka výrobce. Pro jistotu ale nespecifikují kdo zdárný průběh reklamace zajistí. Výrobce jistě. Jenže u spousty výrobců a jejich oficiálních zástupců je omezení, které jsem popsal a které Fancarhifi potvrdil. Pixmania dokonce uvádí adresu, kde je možné záruku uplatnit. Ta je ovšem francouzská a pro jistotu se ani náznakem nezmiňuje o omezeních záruky výrobců na zboží od nich zakoupené. rotože se hrabu v Autohifi vím o těchto omezeních u svého sortimentu. Myslím ale, že to není jen výsada dovozců Car Hifi systémů. Ještě jednou ... rozum do hrsti. Pixmania uvádí v záručních podmínkách neúplně a zkreslené informace a tak se může snadno stát, že ušetřená tisícovka na rádiu bude ztracena při realizaci reklamace ve Francii a každá další potíž to ještě prodraží.

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

kua, to me nenapadlo ze pioneer (a dalsi) to berou jen pro stat, ve kterem to bylo koupeno :(
prave sem si rikal ze za 3,5... s takovou si to u nas ale kupovat nebudu, pro me je litr fakt hodne :(
jinak dik za upozorneni

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od All »

Já ti nevím. Teď jsem se díval na cenu toho pincka 3730 na pixmanii a nic moc. Na první stránce této diskuze jsou dva odkazy na rádia Pioneer a Panasonic kde najdeš i ceny. Myslím, že rozdíl cca 300,- Kč ve prospěch pixmanie není až tak dramatický abys musel kupovat rádio z Francie. Je samozřejmě tvoje věc kde peníze utratíš. Mně by to ale za ty prachy nestálo. Dyť dvě stovky necháš v hospodě ani nemrkneš. Jednou tu hospodu vynech a kup to doma.
Tady máš pixmaniáckýho pincka 3730.
http://www.pixmania.com/cz/cz/86400/art ... 3730m.html
A tady je ten odkaz z předchozí strany
http://autoradio.prodejce.cz/pioneer3730.html
Tohohle paňasa (CQ-DFX5301N) ti můžu splašit za 4700,- včetně DPH s CZ návodem a dvouletou zárukou o kterou se jako prodejce postarám.
http://www.pixmania.com/cz/cz/92816/art ... 5301n.html
Jak ale říkám. Je to tvoje věc.

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

ja se dival spis na 4700MPB, protoze bez kolecka me celkem dost vadi,
ale co sem se dival na pixmanii tak to fakt nema smysl, k te cene co tam maji se pripocitaji skoro 3stovky za tohle + 3stovky za postovny, proste nema to smysl...

jinak ten panasonic vypada dobre :) , popremyslim... snad najdu nejakou recenzi

co srovnani Pioneer 4700MPB X Panasonic CQ-DFX5301N (nehlede na cenu, ale po zvukove strance, nastavitelnosti a uzivatelske prijatelnosti? :)
Dik

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Zvukově je na tom lépe Pioneer, Panasonic má trošku větší nabídku funkcí, ale kupuješ rádio na muziku a ne na hraní.Přidej nějaké mince a kup Pio-5700

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

kurnik uz kdyz jsem tak trochu pristoupil na tyhle 2 radia tak uz skripaly zuby :lol: takze nevim nevim
nebo spis rvala penezenka :D
i kdyz takovej rozdil v tom zase neni, kua sem student a nemam takovy cashe, musim porozmyslet :?:
ale je to asi fakt kvalitka :) (ten panasonic nema proti tomuhle asi smysl)

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

Dobře ti poslouží i ta 47čka, ale měj na paměti, že rádio je základ dobré audio sestavy, kterou můžeš popřípadě kdykoliv rozšířit byt´ by jsi měl nějaký čas hrát jen na rádio a př. repro.

Uživatelský avatar
vOid.
Příspěvky: 42
Registrován: 27 pro 2005 02:14
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od vOid. »

jo to me je jasny, ale ja neplanuju sw, zesilovac (alespon ted jsem o tom presvedcenej)

Uživatelský avatar
fancarhifi
Příspěvky: 243
Registrován: 19 lis 2005 18:59
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fancarhifi »

No právě, ale co kdyby...?Nikdy neříkej nikdy.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: E-shop s radii

Příspěvek od All »

Tahleta diskuse nemá moc smysl. Nakonec se dostanem ke Clarionu 958 nebo k Alpince 9855. Rádio přece je základ.
Vím, že závěry srovnávacích testů budí často nedůveru. Sám je nepovažuju za směrodatné ale určitá indicie to je. V Car&Hifi č. 6/2005 je test rádií této kategorie. Je tam ten paňas 5301 i pincek 5730. Přečti si to, aplikuj k tomu cenu za kterou můžeš ten který model sehnat a rozhodni se.
Pokud nemáš ten test k dispozici a neseženeš časopis můžu ti ho naskenovat a poslat (když budu mít kam).

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“