Roadstar CD-811MP???

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Roadstar CD-811MP???

Příspěvek od shotik »

nazory na tohle radijko pls. vim ze to neni high end taky to nebdu pripojovat na nejakou sestavicku za 20000. budu rad za nazor

Uživatelský avatar
cendler
Příspěvky: 172
Registrován: 17 říj 2005 08:17
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Roadstar CD-811MP???

Příspěvek od cendler »

Kamarád měl Roadstar a není to špatný. Je to rádio, když chceš mít jen ty mp3 a nechceš do toho vrazit tolik peněz, většinou nic moc zesilovač, ale stačí. I když bych asi víc investoval, protože se ti někdy stane že preskočí a to je nepříjemný. Někdy stojí kvylitnější stejný peníze.
Alfa Romeo 159sw 2,4JTDm20V :-)))

www.pjshop.cz

shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

me se hlavne libi temn display. a to jiny radio nema ja sem taky dost na design . mno chci to hlavne na mp3

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

ked mas zaruku, nieje co riesit... tiez idem dnes objednat noveho Sencora 8) ta moja Orava mala dodrbane CD, tak mi vratili peniaze... mas radio pol roka a potom si vyberies dalsie :D je to skvele 8) (k tej Orave: bola to 2. trieda-po oprave, tak asi preto odislo...)
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

Uživatelský avatar
cendler
Příspěvky: 172
Registrován: 17 říj 2005 08:17
Bydliště: Ve svém
Kontaktovat uživatele:

Re: Roadstar CD-811MP???

Příspěvek od cendler »

A za kolik ho máš? Za tu cenu se dá sehnat pěkný Clarionm, Alpine, JVC atd..
Alfa Romeo 159sw 2,4JTDm20V :-)))

www.pjshop.cz

shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

asi za 3300. nmovy

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

3300KC? to je fakt dost... ja beriem http://www.hej.sk/audio-video/obchod/36 ... cd-3154mr/
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

to je nejakej zakladni model ne ? sencora nechci nelibi se mi display a prej tuner nehraje nejlip

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

shotik píše:to je nejakej zakladni model ne ? sencora nechci nelibi se mi display a prej tuner nehraje nejlip
no zakladny urcite nie... 4k+1SW vystupy z predzosilnovaca najdes malokde... Nech ta nemyli to typove cislo, vyberal som aj medzi 5xxx ale to su pomerne rovnake, akurat potrebujem cierny dizajn a tam su skoro vsetky cenovo dostupne strieborne... este lacnejsie som mohol vybrat nejakeho roadstara s USB a MMC kartami, ale to mi je nahovno, chcem vystupy... a ze bude tuner nekvalitnejsi to necakaj... aj tak to mame z rovnakej fabriky, mozno to aj ten isty chinan bude skladat :lol: a urcite to nieje najlacnejsie od sencora...
Naposledy upravil(a) OndrejGTi dne 06 úno 2006 20:14, celkem upraveno 1 x.
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

shotik
Příspěvky: 369
Registrován: 29 říj 2005 12:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shotik »

ok kazdej ma jinej vkus

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

Tak som znovu zhanal to co chcem,ale vsetci maju nejake problemy s dodanim, tak musim cakat :( vraj sa rychlo vypredaju... ale ze uz ide objednavka do K+K tak mi napisu ked pride. (chcel som to z hej.sk ale pre ich nekorektny postup-posuvanie terminu dodavky, som vybral ineho dodavatela...K+K)
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:D jo ten senkor mě překvapil koupil si ho tatík takže pro něj dostačující čekal sem že to bude hrůza a docela dobrý hlavně mp3 načítá dost rychle řek bych srovnatelně s mim panasonikem kterej mě stál 10 :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od OndrejGTi »

YANEK píše::D jo ten senkor mě překvapil koupil si ho tatík takže pro něj dostačující čekal sem že to bude hrůza a docela dobrý hlavně mp3 načítá dost rychle řek bych srovnatelně s mim panasonikem kterej mě stál 10 :?:
asi to uz nebude ten sencor co robil kedysi kazetaky 50*20*20cm a vnutri boli 0.2W repraky a 5*10cm plosak :lol: Holt, kazdy sa prisposobuje trhu... :wink:
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“