hledám poradce

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 1446
Registrován: 29 srp 2004 18:41
Bydliště: Brno

hledám poradce

Příspěvek od Bob »

Čau lidi, mám neskromný dotaz. Hledám člověka, kterej mi pomůže postavit muziku do mého autí. Brno a okolí TEL: 605447776

Uživatelský avatar
choze
Příspěvky: 59
Registrován: 10 led 2006 22:28
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám poradce

Příspěvek od choze »

Tak to jsem zvědavý kdo se ozve....

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám poradce

Příspěvek od Goldies »

tu som... neni problem... vzdycky nekoho sezeneme :)
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Co konkrétně chceš v autě? A nějak jsi nereagoval na mou SZ

Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 1446
Registrován: 29 srp 2004 18:41
Bydliště: Brno

Re: hledám poradce

Příspěvek od Bob »

čau čelico ja sem mu to vyřidil a dal čislo natebe!!! jinak cose tiče meho dotazu tak potřebuju poradit nebo ještě lepe udělat kabeláš zapojení seřidění a co je na prt to vyměnit
ps: nechci vám dělat konkurenci ale mám doma dva pioneer 304c a rád bych je využil
RENAULT LAGUNA V6 24V 152KW SOUČASNOST peugeot 106 xi do města
Suzuki GSX R 750 W 144 koní
www.revilohifi.cz
!!!!!ano dělám chyby v pravopise sem dizlektik!!!!

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Konkurenci nám? To nevím jako v čem jako v db dragu? Ono konkurence není na škodu aspon se lidi navzájem nutí k lepším výsledkům ale s těma pinckama to opravdu konkurence nebude. Já jsem myslel že to máš pro sebe ten zes.Jinak číslo máš můžem se někdy sejít u Uh a pokecat a mrknout na to auto

Uživatelský avatar
Bob
Příspěvky: 1446
Registrován: 29 srp 2004 18:41
Bydliště: Brno

Re: hledám poradce

Příspěvek od Bob »

celica ja vam konkurenci dělat nemužu pač to co máš vkufru ja pustit u sebe tak zmího auta zbyde jen hromada kitu
RENAULT LAGUNA V6 24V 152KW SOUČASNOST peugeot 106 xi do města
Suzuki GSX R 750 W 144 koní
www.revilohifi.cz
!!!!!ano dělám chyby v pravopise sem dizlektik!!!!

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No to máš asi pravdu kit na to není moc stavěnej

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

Cau chlapy, ja bych taky potreboval trosku poladit muziku, koupil jsem si zesak,2x 6x9ovaly a jeden basak a nevim jak to cely postelovat, kabely natazeny mam, ale prijde mi ze ten basak neni vubec slyset, ze vic basujou ty ovaly. Je sice pravda ze ten basak lezi v papirove krabici, ale zbozi mi prislo vcera takze jsem jeste box nestihl vyrobit.

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No tak to je důvod proč nebasuje on potřebuje ozvučnici ty ovály nan í nejsou tak moc závislý takže zabasují v poho i na koberci

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

v manualu od SW je ze ozvucnice ma mit objem 75l, coz mi prijde celkem dost vzhledem ke kufru auta, co se stane kdyz bude treba jen 50l a bez vydechu?

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

A jeste bych se chtel zeptat co to je ze muzu prijit o fader (to jsem se tady docetl) Mam totiz 4kanalovej zesilovac a na 1 a 2 kanalu jsou pripojeny ovaly a na 3 je pripojenej SW, zesilovac je nastavenej podle obr. z manualu na 2kanaly. Vysledek je takovej ze kdyz pustim radio tak slysim predni repraky (jsou zapojeny normalne do radia) a ten zadek moc ne. Musel jsem na radiu nastavit at to hraje vic na zadek (asi na 8cku z celkovych 15cti) a pak je to dobry. To znamena ze jsem prisel o Fader? Da se to nejak resit?

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: hledám poradce

Příspěvek od All »

Drobné nedorozumění. O Fader přijdeš když z dvoukanálového RCA výstupu rozbočíš na čtyřkanálový zesík. Fader je předozadní vyvážení a jestliže z rádia vytáhneš jen jeden výstup nebude fungovat jak má. Jestliže máš předek na rádiu a zadek i na rozbočeném čtyřkanálu Fader použitelný je.
Abych ti mohl víc kecat do nastavení musel bych to vidět.

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

Uz jsi mi radil na fordfans a rikals ze jedes na dovcu :D Koukal jsem prave na tvy stranky a tam mas zapojeni 4kanalu na 1 RCA vystup s tim rozbocovacem na 4 kanaly, tak jsem ho koupil, ale v manualu od zesilovace (macaudio MP4000) je prave vyuzit jen jeden RCA (takze rozbocovac byt asi nemusi) takze je to asi zapojeny do mustku (jsem lama fakt tomu nerozumim)

Celkove je to zapojeny tak 4x repro (predni zadni) zustaly pripojeny na radio a 2x ovaly a 1x SW na zesilovac.

Takze ten Fader se ladi na radiu ze? Normalne ma byt nastavenej na 0 (pred tim tak byl nez jsem tam pripojil toto) ted je R8 (asi rear to znamena)

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

muzi ti klidne poslat na majl obrazek z manualu od toho zesiku.

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Nitro jezdíš na UH ve čtvrtek? Bych ti to skouknul bude to asi jednodušší než to tu sálodlouze řešit tu

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

Nejezdim, ale klidne se tam stavim abys mi to poladil. Nejdřív ale udeělam box na SW aby to ladeni melo cenu. Desky uz mam diry predvrtany taky, uz jen udelat velkou diru na basak a vydech a muzu to seroubovat. Nevis kde se prodavaj ty vydechy, potreboval bych prumer 100 a dlouhy 250mm. Az to budu mit komplet tak ti poslu SZ a domluvime se, jo? Jinak dikec

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Nitro.snb já bych ti ho dodal cenovku ti hodím na SZ později o.k

Nitro.snb
Příspěvky: 15
Registrován: 27 úno 2006 14:26
Bydliště: Brno

Příspěvek od Nitro.snb »

A cca je to kolik, nemam vubec predstavu. Prave jsem vyrezal otvory, tak bych to potreboval už zitra at to muszu kompletovat. :wink:

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: hledám poradce

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Zítra bych ti to stejně nehodil jsu od vyškova tak tě odkážu na borce z brna na ulici Štursova Janeček modrej barák z nápisem Panasonic

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“