CAR AUDIO

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
mychak
Příspěvky: 1
Registrován: 30 srp 2006 14:25
Kontaktovat uživatele:

CAR AUDIO

Příspěvek od mychak »


Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No sice to normálně nedělám ale můžeš mi říct proč tu nabízíš dovoz z německa který bývá levnější ještě dráž než jsou ofiko ceny ACR v ČR? Trochu zlodějina ne?

mychak
Příspěvky: 1
Registrován: 30 srp 2006 14:25
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mychak »

omlouvám se ale dnes sem dostal přímo z německa tuto nabídku s doporučenými cenami přímo od ACR prodejce pokud to je jak říkáš tak jim to hodím na hlavu
Naposledy upravil(a) mychak dne 01 zář 2006 10:39, celkem upraveno 1 x.

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od All »

Kecáš blbosti. ACR má oficiálního dovozce do ČR a veškeré dovezené zboží jde přes něj. Jsou jiné doporučené ceny a naprosto jiný servis než máš vůbec představu. Pokud máš "nabídku přímo z Německa" je to maximálně od nějakého dealera takže ne od ACR. Mimochodem, ACR jsou Švýcaři. Zřejmě se jedná o neautorizovaný prodej materiálu pořízenáho vněkterém z příhraničních obchodů z čehož plyne nedostupnost záruky v ČR a nedostupnost up grade firmware u některých výrobků. Je blbost aby ti někdo takový dal české doporučené ceny. Nikdo v Německu k tomu jednak není oprávněný, druhak není oprávněný prodávat zboží přes hranice za účelem dalšího prodeje, třeťak je to tutově bez CZ manuálů a že u některých věcí jsou potřeba je jisté. Někdo to hold má blízko do Německa a hraje si na dovozce, čtvrťak pokud bys jednal s kýmkoliv z vedení ACR odkázal by tě na autorizovaného CZ zástupce a neposílal ti žádný ceník. ACR prostě funguje trošku jinak než ostatní dovozci o čemž zjevně nemáš páru.

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od SPEEDY »

All píše:Kecáš blbosti. ACR má oficiálního dovozce do ČR a veškeré dovezené zboží jde přes něj. Jsou jiné doporučené ceny a naprosto jiný servis než máš vůbec představu. Pokud máš "nabídku přímo z Německa" je to maximálně od nějakého dealera takže ne od ACR. Mimochodem, ACR jsou Švýcaři. Zřejmě se jedná o neautorizovaný prodej materiálu pořízenáho vněkterém z příhraničních obchodů z čehož plyne nedostupnost záruky v ČR a nedostupnost up grade firmware u některých výrobků. Je blbost aby ti někdo takový dal české doporučené ceny. Nikdo v Německu k tomu jednak není oprávněný, druhak není oprávněný prodávat zboží přes hranice za účelem dalšího prodeje, třeťak je to tutově bez CZ manuálů a že u některých věcí jsou potřeba je jisté. Někdo to hold má blízko do Německa a hraje si na dovozce, čtvrťak pokud bys jednal s kýmkoliv z vedení ACR odkázal by tě na autorizovaného CZ zástupce a neposílal ti žádný ceník. ACR prostě funguje trošku jinak než ostatní dovozci o čemž zjevně nemáš páru.
Promiň, omlouvám se za OT, ale z tohodle se ještě teď válím po zemi :lol: :smich: :smich: :smich: :lol:
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od All »

Jsem rád, že jsem tě pobavil. Koneckonců co dělat v pátek jiného než se bavit. No ne?

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od Celica2.0GTI »

All funguje evropská záruka co koupím venku mohu dát na záruční opravu zde ale ty manuály bych souhlasil že nebudou asi český

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od Celica2.0GTI »

No na to že jsi dostal dneska nabídku jsi to do shopu nasypal hodně rychle kéž by to tak šlo mně aniž bych nelegálně nekopíroval z jiných stránek

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od All »

Žádná celoevropská záruka nefunguje. Je to jen o ochotě jednotlivých prodejců.

Uživatelský avatar
SPEEDY
Příspěvky: 4731
Registrován: 06 srp 2004 11:06
Bydliště: Brno / Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od SPEEDY »

All píše:Jsem rád, že jsem tě pobavil. Koneckonců co dělat v pátek jiného než se bavit. No ne?
jojo 8) :D
EXPRESNÍ PŘEPRAVA KUSOVÝCH ZÁSILEK NA TRASE BRNO - PRAHA - BRNO TÝŽ DEN OD PODÁNÍ - INFO: 608 771 206

Uživatelský avatar
carhifipower
Příspěvky: 7
Registrován: 31 říj 2005 07:08
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od carhifipower »

jako All, take znám taklove *dovozce* ...no comment

a) naše dop. ceny jsou stejně nebo levnejši než v SRN - tak neni duvod koupit nekde jinde
b) podle zakon má byt česky návod
c) zaruka na zboži Rainbow Ultimate Bull Audio atd. s SRN nedám, kdyš nejsou od nás (česky zboži mám značení), tak mužete posílat reklamovat tam, odkud to máte !!!

Je to fakt že nektere zboži - hlavne lepší autorádia - jsou v německu nekdy až 20% levnejší - proč to tak je nerozumím, to je otazka pro jíne dovozce.. u nás to neni tak a nebude

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od All »

Amen.

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od Celica2.0GTI »

All píše:Žádná celoevropská záruka nefunguje. Je to jen o ochotě jednotlivých prodejců.
V tomhle se s tebou budu klidně hádat pán na tomhle čísle ???405911 poradím že kápo na Em Phaser v ČR říká že záruka funguje takže pokud znáš komu číslo patří zavolej si mu a ověř si to nebo mi to vyvrať

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: CAR AUDIO

Příspěvek od All »

Vím čí je to číslo a mluvil jsem s ním právě teď. Platí co jsem napsal. Pokud jsi to byl ty kdo tam volal kvůli zesíku tak to bylo jen a jen o ochotě dovozce a o spokojenosti zákazníka. Žádná celoevropská záruka ACR nefunguje. Nebudu se pitvat v detailech ale zkus to uplatnit u některého z dealerů. Ti všichni pracují, což víš, na základě smlouvy a v ní nic takového není. Opakuju. U ACR NEPLATÍ celoevropská záruka. Ve tvém případě to byla jen ochota i tak bys byl nucen zaplatit náklady na dopravu což jak jistě víš u platné záruky nemusíš.

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“