info

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Lol3K
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 15:11
Kontaktovat uživatele:

info

Příspěvek od Lol3K »

Zdravím,

chci se zeptat asi si budu kupovat tuto sestavu

http://audio-video-foto.hyperinzerce.cz ... --nabidka/

a chci se zeptat jestli to půjde napojit k tomuto subwooferu

http://audio-video-foto.hyperinzerce.cz ... ecky-kraj/

na elektro jsem antitalent potřeboval bych radu díky moc :roll:

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: info

Příspěvek od All »

Já budu hnusně upřímný. To celé mi přijde jako házení perel sviním. Hlavně zesilovače Raveland jsou dost katastrofa bez ohledu na to co o nich tvrdí výrobce nebo inzerent. Nehledě na to, že za podobnou cenu si můžeš koupit nový zesík osvědčené značky. Rádia Sony nejsou nic moc a reproduktory Xlpod považuju za jen trochu menší katastrofu než je Raveland. Zkousnul bych ten subwoofer. Celkově si myslím, že je to škoda peněz.
Okolo 2700,- můžeš koupit nového Pincka dvojkové řady. To ostatní, pokud budeš kopovat jeté věci seženeš také ve výrazně vyšší kvalitě. Můžeš ale koupit i nové věci za podobné peníze. Jen ten subwoofer mi přijde hodně levný ale i tady bych dal pozor aby náhodou nebyl v nepořádku i když u tuby to zase až tak levné není.

Lol3K
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 15:11
Kontaktovat uživatele:

ok

Příspěvek od Lol3K »

Takže říkáš tedy, že subwoofer je vpohodě. A můžeš mi tady hodit nějakej link na nějakou sestavu? vidím, že se v tom vyznáš. Můžeš mi tedy hodit nějakej ten link? Dáky předem

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Tenhle woofer se hlavne novej da sehnat za nejakych 1600, adekvatni zesik k tomu, treba blaupunkt, 1700 a radio bych volil uplne jiny. Tuhle sestavu jsem mel a hraja dobre - GTB300+GTA 2 Special
japonec a korejec....

Lol3K
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 15:11
Kontaktovat uživatele:

ok

Příspěvek od Lol3K »

a co tohle autoradio?
mám na to určitý kapital a nemůžu ho přesáhnout :(

http://audio-video-foto.hyperinzerce.cz ... zsky-kraj/

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

a ovaly bych volil MAGNAT Ultra 6900 - 999Kc
japonec a korejec....

Uživatelský avatar
Generics
Příspěvky: 1306
Registrován: 10 pro 2006 13:00
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Generics »

Podivej se na aukro, daj se sehnat za lepsi ceny s o neco malo vetsim dispalyem a designem.
japonec a korejec....

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: info

Příspěvek od All »

Rozpočet je průser ať je jak chce vysoký. Vždycky to jde líp a dráž.
Tu značku neznám a vzhledem k tomu, že se v branži už nějaký čas pohybuju bych se jí vyhnul. Než bych něco takového koupil pokusil bych se asopoň zjistit jak je výrobek u nás servisován. Tam může nastat velký problém. Můžu se samozřejmě mýlit. Microtel prostě neznám.
Pokud jde o sestavy tak vymýšlet se dá do zblbnutí. To ale můžem udělat až budem znát všechny detaily. Typ auta, muziku, kterou posloucháš, jestli chceš stereo nebo multimédia ale hlavně výšku rozpočtu. Je to smutné ale ještě furt hrají peníze určující roli při nákupu čehokoliv.
Přílohy
Pro příklad.
Pro příklad.
A10.jpg (70.93 KiB) Zobrazeno 1636 x

Lol3K
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: info

Příspěvek od Lol3K »

All píše:Rozpočet je průser ať je jak chce vysoký. Vždycky to jde líp a dráž.
Tu značku neznám a vzhledem k tomu, že se v branži už nějaký čas pohybuju bych se jí vyhnul. Než bych něco takového koupil pokusil bych se asopoň zjistit jak je výrobek u nás servisován. Tam může nastat velký problém. Můžu se samozřejmě mýlit. Microtel prostě neznám.
Pokud jde o sestavy tak vymýšlet se dá do zblbnutí. To ale můžem udělat až budem znát všechny detaily. Typ auta, muziku, kterou posloucháš, jestli chceš stereo nebo multimédia ale hlavně výšku rozpočtu. Je to smutné ale ještě furt hrají peníze určující roli při nákupu čehokoliv.
Takže rozpočet je asi 10 000,- Co se týče auta mám Škoda Fabia, a hudba co posloucám ehmm...kromě moravanky, hip hopu a takových těch pomalých s*aček všechno ale hlavně Rock, metal, house. Takže potřebuju repráky co budou mít dobrou citlivost ve výškách a taky woofer co bude hrát velmi dobře hluboké tony. to je moje představa.

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: info

Příspěvek od Celica2.0GTI »

za 10000 včetně rádia? to je problém aby ses dostal na komplet ozvučení

Lol3K
Příspěvky: 6
Registrován: 08 led 2007 15:11
Kontaktovat uživatele:

Re: info

Příspěvek od Lol3K »

Celica2.0GTI píše:za 10000 včetně rádia? to je problém aby ses dostal na komplet ozvučení
To vím právě proto to sháním na servru jako je hyperinzerce protože nemám tolik peněz abych koupil fungl nové. :( zkus pls podívat na tu hyperinzerci a podívat se po něčem co je dobré a za lacino do těch 10tis
díky :oops:

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: info

Příspěvek od All »

Bude to trošku problém. Do Fabky dopředu potřebuješ reproduktory s malou montážní hloubkou (do 60 mm). Nejlevnější, které mám jsou za 3750,- Kč. To je na tvůj kompletní rozpočet příliš za předpokladu, že budeš chtít velké ovály do plata. Tam by při zachování značky rozpočet narostl o 900,- Kč. Navíc je to bez rádia.
Přílohy
Fabia.jpg
Fabia.jpg (68.06 KiB) Zobrazeno 1592 x

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: info

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Plochá kompa dělá sinus live cenovka je tam 1.299Kč http://www.el-diablo.cz/catalog/product ... cts_id=206

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“