Ozvučení Subaru Forester

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Jarak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2007 22:08

Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od Jarak »

Ahoj, chci se zeptat jestli je tady někdo, kdo má zkušenosti s výměnou a doplněním audia v subaru forester r.v. 2004. Chtěl bych vyměnit rádio patrně za Pioneer 55BT (nebo něco jiného, chci striktně DO na volant). Asi vymněnit zabudované repro (nechci dělat žádné zásahy do dveří) a doplnit woofer do kufru (nejlépe do rezervy, nechci aby byl vidět při otevřené roletce kufru a nechci zmenšovat objem kufru). Uvítal bych nějaké zajímavé zkušenosti a postřehy, případně pokud je tady někdo, kdo podobnou výměnu dělat tak i fotky. Díky.
JaraK

SilverGhost
Příspěvky: 66
Registrován: 10 bře 2006 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od SilverGhost »

A odkud jsi? To je určitě dobré vědět, než začneš shánět někoho, kdo ti udělá instalaci. Jinak pozor na to, ne každé dálkové ovládání na volantu funguje s autorádiem, i když to výrobce adaptéru mezi tyto dvě zařízení tvrdí.
Z tuningu jen Autohifi

Jarak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2007 22:08

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od Jarak »

Ahoj, jsem ze Zlínského kraje. A zatím jsem tady nikoho, komu bych věřil, nenašel. Zatím pouze amatérismus a asi nikdo forestera nedělal. Odpovědi stylu tady dáme nějaký plech a bude to v pohodě mě nezajímají. Problém s dálkou nevidím. Já nemám origo ovládání na volantu, já chci ovládání od výrobce rádia. Já bych spíš potřeboval někoho, kdo mi fundovaně poradí a pak tu instalaci udělá.
Díky. JaraK

Uživatelský avatar
sotomaior
Příspěvky: 1217
Registrován: 12 úno 2004 22:09
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od sotomaior »

Jarak: jestli tu nekdo delal primo forestra nevim,nekteri hifisti tu uz chodi mene tak zkus pisnout primo jim dle ohlasu treba All,Cenda,Celica...(a dalsi) ti zastavby primo delaji a pri nejmensim ti myslim budou schopni poradit...tak at ti to hraje 8)
Škoda Octavia 1.9TDIFUN 4x4

Uživatelský avatar
CTS.CZ
Příspěvky: 254
Registrován: 26 říj 2005 22:05
Bydliště: Liberec / Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CTS.CZ »

nedávno jsme u nás ve firmě měnily rádio na Foresteru rv.2006 + ještě předtím jsme měnily repra na Impreze rv 2005,tak již nějaké zkušenosti s tímhle typem máme..a spoustou jiných aut...
Máš tam originální rádio v 1 DIN nebo 2DIN velikosti?
Problém je tedy v tom,že jsme od tebe 400 km (Liberec)..tudíž zřejmě nepomůžeme,leda že by jsi byl ochoten přijet a auto tu nechat...

Jinak Pio DEH P 55 BT mohu jen doporučit.
http://www.autohifistore.com/product/86 ... H+-P+55+BT
AUTOHIFICENTRUM Liberec * KAMENNÝ OBCHOD / MONTÁŽNÍ DÍLNA / E-SHOP * autohificentrum@seznam.cz * ICQ:253979645 * www.autohificentrum.com

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Fundovaně ti někdo poradí až po shlednutí auta provedení úchytů repro ve dveřích atd. Máš auto které je relativně málo rozšířené mezi lidi kteří pocitují potřebu upravovat auto takže si myslím že osobní zkušenosti tu mít nikdo nebude takže pokud jsi ze zlína je možnost bud ve zlíně u Petra dělá Dynamat přímení neznám či přerov All provést konzultaci oba pánové ví co dělají a poradí

Jarak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2007 22:08

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od Jarak »

To CTS.CZ: Moc díky, alespoň vím, že to jde. Do Liberce to mám sice hodně daleko ale i tak díky. Mám tam origo rádio 1DIN. No já z toho zas nechci udělat pojízdnou poslechovou místnost. prostě jemon vyměnit rádio, repro do dveří a možná ten woofer. Ale ty basy nemusí být šílené, pouze kdyby byly trošku lepší. Posloucám rock a občas bych tu basovou linku rád slyšel.

To Celica2.gti: Přerov mám kousek, Zlín ještě blíž takže asi budu ještě hledat tam. A pokud ne tak bude výlet do Liberce :-).

Díky JaraK

Uživatelský avatar
CTS.CZ
Příspěvky: 254
Registrován: 26 říj 2005 22:05
Bydliště: Liberec / Jablonec n.N.
Kontaktovat uživatele:

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od CTS.CZ »

Jarak píše:To CTS.CZ: Moc díky, alespoň vím, že to jde. Do Liberce to mám sice hodně daleko ale i tak díky. Mám tam origo rádio 1DIN. No já z toho zas nechci udělat pojízdnou poslechovou místnost. prostě jemon vyměnit rádio, repro do dveří a možná ten woofer. Ale ty basy nemusí být šílené, pouze kdyby byly trošku lepší. Posloucám rock a občas bych tu basovou linku rád slyšel.

To Celica2.gti: Přerov mám kousek, Zlín ještě blíž takže asi budu ještě hledat tam. A pokud ne tak bude výlet do Liberce :-).

Díky JaraK
pod čarou je na mě kontakt...tak vyfot rádio tak at jsou vidět i plasty kolem a prostor kde jsou repra v předních a zadních dveřích...tak nějak celkové pohledy..a pošli mailem...at můžu porovnat s tím co jsme dělaly...
AUTOHIFICENTRUM Liberec * KAMENNÝ OBCHOD / MONTÁŽNÍ DÍLNA / E-SHOP * autohificentrum@seznam.cz * ICQ:253979645 * www.autohificentrum.com

All
Příspěvky: 878
Registrován: 24 lis 2005 13:02
Bydliště: Střední Morava
Kontaktovat uživatele:

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od All »

Jarak: Obrať se na Jirku Vodicu - tř. 2.května, Zlín. Můžeš mi zavolat na 776 116 949 a já tě na něj nakontaktuju. Tady nebudu jeho telefon zveřejňovat. To můžu udělat se svým. Ten kluk je profík za kterého dám ruku do ohně.

Jarak
Příspěvky: 3
Registrován: 04 úno 2007 22:08

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od Jarak »

To All: Díky za ochotu, našel jsem si na pana Vodicu kontakt na webu a zastavím se tam. Moc díky.
Jarak

SilverGhost
Příspěvky: 66
Registrován: 10 bře 2006 09:52
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Ozvučení Subaru Forester

Příspěvek od SilverGhost »

jj, taky můžu doporučit Vodicu. Jinak my jsme subaru dělali, ale hlavně imprezy, Forestera si teď nevybavuji. Takže kdyby něco, můžeš i k nám do HK, ale do Zlína to máš přeci jen blíž.
Z tuningu jen Autohifi

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“