zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Vše o muzice v autě - rady, postupy jak na to, možnost přidávat i fotky instalací.

Moderátoři: Bohuš, Kane13, Dacan

Odpovědět
Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Tajwan »

Chtel bych se zeptat jestli ma nekdo zkusenosti s touto znackou. prodava ji ahifi.cz Dekuji za info:-) :)

Uživatelský avatar
prohifi.cz
Příspěvky: 56
Registrován: 24 úno 2008 13:52
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od prohifi.cz »

Na me to pusobi nepekne, prijde mi to jako designove lestenky, ale kvalitni zvuk bych od toho necekal...

Taky mame moznost to prodavat, ale nechce se nam do toho...

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Berry »

ahoj pred dvema rokama jsme s klukama od teto firmy sestavili mensi zastavbu kompa do dveri, ovaly a zesik a hralo to nad ocekavani dobre, nebylo to urcite tak kvalitni jako Focal nebo podobne top firmy, ale zas to predcilo nektere zabehnute prumerne znacky ale asi vec nazoru, kazdopadne hralo to velmi dobre 8)
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Tajwan »

prohifi.cz píše:Na me to pusobi nepekne, prijde mi to jako designove lestenky, ale kvalitni zvuk bych od toho necekal...

Taky mame moznost to prodavat, ale nechce se nam do toho...
no design me zas tak moc nezajima..treba blupunkt nebo xplod maji pekny design a vubec nehrajou...tak jestli to bude hrat lip jak tyhle znacky nebo ne..? proste sem o ty znacce nikdy neslysel a nemam moznost si to poslechnout:-/

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tajwan »

Berry píše:ahoj pred dvema rokama jsme s klukama od teto firmy sestavili mensi zastavbu kompa do dveri, ovaly a zesik a hralo to nad ocekavani dobre, nebylo to urcite tak kvalitni jako Focal nebo podobne top firmy, ale zas to predcilo nektere zabehnute prumerne znacky ale asi vec nazoru, kazdopadne hralo to velmi dobre 8)
muzu se zeptat do jakyho auticka ste ty rapraky davali??jestli ste este nejak vytlumovali dvere nebo tak??

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Příspěvek od Celica2.0GTI »

Berry píše:ahoj pred dvema rokama jsme s klukama od teto firmy sestavili mensi zastavbu kompa do dveri, ovaly a zesik a hralo to nad ocekavani dobre, nebylo to urcite tak kvalitni jako Focal nebo podobne top firmy, ale zas to predcilo nektere zabehnute prumerne znacky ale asi vec nazoru, kazdopadne hralo to velmi dobre 8)
Co takhle rict vic co to bylo za cenovou kategorii repraku a s jakymy mas mozno to primo porovnavat protoze tvrzeni ze neco hralo lip a podobne je dost iracionalni pokud to srovnani nebylo ve stejnych dverich a na stejen sestave

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tajwan »

slysel sem tripasma ovaly blaupunkt serie gtx.. a byl sem dost zklamanej..byli obyc zadelany v platu.. jen na radio bez zesiku.. taky bych ty boschmany kupoval asi jen na radio ..ale nevim mno aby to chvili vydrzelo..:-D :?:

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Celica2.0GTI »

kolik penez chces do toho investovat co za typ reproduktoru potrebujes kompo koax?

Termik
Příspěvky: 1002
Registrován: 21 srp 2005 19:13

Příspěvek od Termik »

Nějak jsem to tady nečetl, ale k Boschmanům jsem měl vždycky takovej vztah jako k reprům z tržnice... :oops: 8)
BMW...V8...

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Tajwan »

Celica2.0GTI píše:kolik penez chces do toho investovat co za typ reproduktoru potrebujes kompo koax?
idealni by bylo tak 2500-3000 celkem... za kompa 16cm dopredu a 6*9 ovaly dozadu..:-)koukal sem na revilohifi na ty pb co tam maji mno..hlavne do revila si to muzu jet poslechnout nebo aspon prohlidnout..:-)asi na boschmany kaslu takovyhle kaufy pres netto je hruza:-D

Engl
Příspěvky: 43
Registrován: 03 čer 2008 22:18

Příspěvek od Engl »

S Revilem jen ty nejlepší skušenosti,opravdu poraděj podle toho co chceš slyšet a ty PB celkem pěkně bouchaj slušnej výkon i citlivost

Uživatelský avatar
Celica2.0GTI
Příspěvky: 1030
Registrován: 23 čer 2005 21:43

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Celica2.0GTI »

az na to ze v PB se nedostane za kompa koax do 3t takze bezpredmetne. Do jakyho to je vubec auta ono koneckoncu ty ovaly dozadu nebyvaj dost casto vubec potreba lepsi predky pro tebe udelaji vetsi sluzbu nez potvorama osazeny cely auto

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Tajwan »

to celica: je to do suzuki swift 3dv. nevidel sem jestezadnou zastavbu do toho auta.. chtel bych 4*repra na radio..zesik a subace tak nejak uz mam:-) ale este se to musi nejak do toho auta poskladat:-D

Uživatelský avatar
prohifi.cz
Příspěvky: 56
Registrován: 24 úno 2008 13:52
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prohifi.cz »

Dej tuhle kombinaci a ses proti Boschmannovi nekde uplne jinde:
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/kicx-icq-6-2
http://www.prohifi.cz/reproduktory-do-auta/kicx-stc-693

STCcka ovaly i ty ICQ kompa dnes dorazily, vecer vse presne proverim, takze kdybys mel zajem, muzeme hned odesilat a ve stredu uz muzes ducat :-)

Zvukove mrkni treba na autohificlub, ty ICQ kompa jsou hodne chvaleny a STC ovaly za ty penize, to zpracovani atd., vazne neni co resit ;-)

Mimochodem ICQ kompa maji 25 mm hedvabne vyskace, to za tuhle cenu nikde nekoupis, zvukove vazne moc zajimave.
Mas to za 3040 Kc, postovne zdarma ;-)

Tajwan
Příspěvky: 74
Registrován: 07 bře 2008 13:40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tajwan »

po vemene spojky to beru hnedka:-) lepsi nabidku sem zatim nedostal mno.. slo by k tomu este nejaky prislusenstvi?.. jako nasady na konektory nebo MDF krouzky pod repra??:-)+ nejaky tlumeni? laciny:-DDDDD

Uživatelský avatar
prohifi.cz
Příspěvky: 56
Registrován: 24 úno 2008 13:52
Bydliště: Louny
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od prohifi.cz »

Jasne, az to bude aktualni, tak se ozvi a neco vymyslime. I tlumeni samozrejme mame - viz:
http://www.prohifi.cz/tlumici-material/vibraflex-25

krouzky, prislusenstvi atd. taky mame, hodne veci skladem, tak pak dej vedet a nejak to pokoumame ;-)

Uživatelský avatar
Novys
Příspěvky: 104
Registrován: 16 črc 2008 22:23
Bydliště: Mělník
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Novys »

ee Boschman vůbec..já mam JBL a celkem dobrý,ale Fosgate,focal 8) jinak JBL taky nehraje nejhůř :?: :P
Renault Laguna Grandtour 1.9 rv.2004
Golf IV blue, 1.6. SR rv.2000 R32 : 2 = R16 :)
Toyta Starlet (na prodej) 1.3 rv.1998
Peugeot 106(prodáno)
1.4. rv.1997

union
Příspěvky: 5
Registrován: 01 říj 2008 08:14

Příspěvek od union »

No já si boschmanny koupil do swiště a myslel sem si že to bude horší ale fakt docela dobrej zvuk mám to tedy bez zesilovače, ten mám jen na sub. a ty třípásma nehrajou špatně, spíš by to ještě chtělo ten zesilovač. takže můj názor na boschmany je kladný, je jasné že to co tu posíláte je kategorie trochu jinde ale kvalita=cena teda aspon většinou.

Big_Max
Příspěvky: 29
Registrován: 08 bře 2007 19:49
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od Big_Max »

už jsem něco slyšel v ruzných cenových kategoriích a ted nedávno jsem montoval kamarádovi do auta koaxi od boschmannu a zvukem jsem byl opravdu překvapen, v této ceně opravdu hrají hezky a i zpracování repro bych tržnicí nikdy nenazval. A nyní jsme měl možnost poslechnout si woofer od boschmannu a na levný woofer taky hraje hezky!
Samozřejmě se bavím o srovnání s výrobky v podobné ceně a nemužete srovnávat repro za 500kč s reprem za 5000kč.

TimRoth
Příspěvky: 2
Registrován: 20 srp 2014 11:47

Re: zkusenosti se znackou BOSCHMANN

Příspěvek od TimRoth »

Zdravím, já měl komponentní reproduktory od Boschmann ,16.5 cm za nějakých 1400,- Kč a nemůžu si stěžovat. Kvalita úměrná ceně, mám je 4 roky a hrajou furt stejně, takže doporučuju. Byly to zrovna tyhle: http://www.bmshop.eu/reproduktory-komponentni-16-5cm/" onclick="window.open(this.href);return false;

Odpovědět

Zpět na „Autohifi“