VW Polo 6N prosim o radu

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
JIMass
Příspěvky: 1
Registrován: 22 čer 2005 19:10

VW Polo 6N prosim o radu

Příspěvek od JIMass »

Ahoj kluci, pred tydnem sem zakoupil VW Polo 1.9D 130 tisic najeto, byl na prohlidce a je v perfektnim stavu tak bych ho rad trosku poupravil :)
Takhle vypada:
Obrázek

Stal me 90 tisic a do auta sem hodlal vrazit tak 150sat cili mi logicky zbyva jeste 60 na nejake mensi upravy jako jsou spojlery lak a interier...nechci zadny super vytuneni auto jen si ho trochu upravit podle svych predstav, ale jelikoz sem naprostej zacatecnik obracim se pro radu na vas. do predu bych chtel dat tenhle narazaznik a predni svetlomety presne jako jsou na tomhle obrazku
Obrázek

Dozadu by se mi libil tenhle
Obrázek

Ale vyfuk radsi takovej
Obrázek

A nakonec zadni lampy
Obrázek

Udelal sem si takovej navrh ve photoshopu jak bych si to priblizne predstavoval:
Obrázek
co vi na to? :)

A ted par dotazu:
Kde sezenu ty dva spoilery co sou na obrazcich vyse?Hlavne aby presne pasovaly na Polo.
Potreboval bych adresu nejakyho vrakoviste VW nejlip co nejbliz u prahy...tam bych je treba sehnal + nejaky litaky treba ty co sou na tom navrhu ale muzou bejt jiny klidne pouzity hlavne co nejmensi cenu...muzete mi i napsat navrhy jaky by se tam hodily.
Pak sem se chtel zeptat kde sezenu ty predni lampy na autodopnky.cz sem je nenasel pouze ty zadni.
Ma cenu kupovat celej vejfuk nebo staci jen koncovka...a jaka je kvalitni a pritom levna...chtel bych tu ovalnou.
A posledni na kolik me asi prijde to prestrikat na cernou metalizu a kde to delaj kvalitne a levne...?

Ja vim je toho dost a treba me casem jeste neco napadne....az dodelam tohle chtel bych se pustit do interieru :)
Tak doufam ze se najde nejakej dobrak a odpovi mi aspon na jeden z mych dotazu...predem dekuji...

JIM

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

rek bych ze ten predni naraznik je poupravena serie
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

Uživatelský avatar
david
Příspěvky: 524
Registrován: 19 srp 2004 21:02
Bydliště: Praha 10 - Hostivař,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od david »

Přední světla Angel Eyes - FK Automotive - 279Euro
Blikny - FK Automotive - 39,9Euro
Zadní lampy - FK Automotive - 135 - 150euro

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“