Abc tuning

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Trepy
Příspěvky: 1
Registrován: 15 čer 2014 13:35

Re:

Příspěvek od Trepy »

SkejT píše:tak 5 litru to urcite stat nebude

pozor... minulej víkend bylo výstaviště aut v Lounech, firma ABC tuning tam měla vystavenou nějakou toyotu... vždycky jsem si chtěla nechat zvýšit výkon a snížit spotřebu... samozřejmě měli místní akci (-50%), což mě nalákalo, protože výsledná cena byla 3,5 tisíce... pána ani nezajímalo, jestli mám benzín nebo naftu, prostě ho nachipoval... po chipnutí vůbec necejtim rozdíl, ani ve výkonu, ani ve spotřebě :-/ taktéž jsem chtěla firmu vyhledat v ARESu (rejstřík firem, osob) bohužel, můj požadavek nelze vyhledat... zítra zkusim pánovi zavolat, jak si to představuje, a pak zkusim přihodit info ;-)

buceek07
Příspěvky: 155
Registrován: 27 úno 2012 18:56

Re: Abc tuning

Příspěvek od buceek07 »

ABC je největší podvod na lidi. Stačí googlit a hledat :kladivo:

Uživatelský avatar
OndrejGTi
Příspěvky: 281
Registrován: 01 bře 2005 14:21
Kontaktovat uživatele:

Re: Abc tuning

Příspěvek od OndrejGTi »

Pridaj setrice paliva, magnety, setrice elektrickej energie, supernaramky... kedysi byvali sarlatani a carodejnici, dnes su podnikajuci podvodnici. Len skoda, ze v tomto systeme mozes reklamovat/vratit, ale aby im zrusili cely biznis/zakazali dalsi, to nie. Vynosne pasce s vysokou uspesnotou...
ZAMETAC INZERCIE Na nevhodne OT/pokec v INZERECII ma upozornite stlacenim modreho tlacidla.

buceek07
Příspěvky: 155
Registrován: 27 úno 2012 18:56

Re: Abc tuning

Příspěvek od buceek07 »

To je pravda, ale je toho plnej internet a kdo se v tomhle odvětví nechá zlákat na akci někde na srazu...pak už jen dobře mu tak

Bohuš
Moderátor
Příspěvky: 710
Registrován: 30 kvě 2011 09:11

Re: Abc tuning

Příspěvek od Bohuš »

Obrázek

kony5
Příspěvky: 1337
Registrován: 30 pro 2008 22:21

Re: Abc tuning

Příspěvek od kony5 »

Stary tema. AlE ty plky o predstihu a podobny nesmysly..... Znal sem 2 co jako bakalarku na bannskou "cipovali" fabiu tdi... 3 mesice prace nzisi spotreba. A vyssi vykon....opravdu frajeri.... .....3 mesice ne 30, minut na parkovisti...

Uživatelský avatar
Tomitooo
Příspěvky: 93
Registrován: 01 zář 2013 19:42
Bydliště: Morávistán / Východní Čechy

Re: Abc tuning

Příspěvek od Tomitooo »

Už jen koncepce zvýšení výkonu společně se snížením spotřeby mi přijde přitažená za vlasy spek
V70 p2 2.5T B5254T2
850 T5 B5234T

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Abc tuning

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Tomitooo: jestli budeš jezdit stejně svižně, tak tomu budeš muset s větším výkonem míň šlapat, takže to bude žrát míň. Ale jak Fun říká, kdo chce chip na snížení spotřeby, tak o tom, že tam ten chip je, nesmí vědět :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Mr. Grimes
Příspěvky: 119
Registrován: 14 črc 2012 17:22

Re: Abc tuning

Příspěvek od Mr. Grimes »

:roll: Nejdriv zkus trochu popremyslet.
RWD Suzuki Baleno hatch MSQ ecu
Vyroba Wideband Lambda 4.9 budiku, viz sekce prodej nebo PM

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“