Výfuky

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Odpovědět
Uživatelský avatar
Flinta
Příspěvky: 1975
Registrován: 21 kvě 2006 08:55
Bydliště: Český Krumlov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Flinta »

nikdo nevi?

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

řekl bych že super turbo bude průchodnější...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Curt píše:Dobry den. chtel bych se zeptat. Co si mam koupit koncovku nebo musim cely vyfuk? Nejde mi o vykon ale o zvuk. Udela koncovka dobry zvuk nebo tam je jenom na krasu? Diky moc za odpovedi.
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

elviiis píše:
Curt píše:Dobry den. chtel bych se zeptat. Co si mam koupit koncovku nebo musim cely vyfuk? Nejde mi o vykon ale o zvuk. Udela koncovka dobry zvuk nebo tam je jenom na krasu? Diky moc za odpovedi.
Nepsal nahodou ze zacina s tuningem ? :lol: Zase dalsi silenec... :twisted:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Kde koupit kvalitní výplň do průchozího koncového tlumiče... mám doma nějaké nerez trubky a nerez výlisky tak přemejšlim že si udělám vejfuck ale nevím čím to vyplnit? Nemáte někdo nějakej kontakt na nějaké výplně? Vaty nebo něco? drátěnky se mi tam cpát nechce :lol:
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
honza 2.0 16v
Příspěvky: 1518
Registrován: 09 říj 2005 12:41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honza 2.0 16v »

elviiis píše:Kde koupit kvalitní výplň do průchozího koncového tlumiče... mám doma nějaké nerez trubky a nerez výlisky tak přemejšlim že si udělám vejfuck ale nevím čím to vyplnit? Nemáte někdo nějakej kontakt na nějaké výplně? Vaty nebo něco? drátěnky se mi tam cpát nechce :lol:
ze starejch vejfuků ..mam doma asi ze 4ks vejfuků (origo,ne žádnej poland..) tu vatu,kterou to plnily v továrně

Pilott
Příspěvky: 14
Registrován: 15 led 2008 21:27
Bydliště: Olomouc/Brno

Příspěvek od Pilott »

elviiis píše:Kde koupit kvalitní výplň do průchozího koncového tlumiče... mám doma nějaké nerez trubky a nerez výlisky tak přemejšlim že si udělám vejfuck ale nevím čím to vyplnit? Nemáte někdo nějakej kontakt na nějaké výplně? Vaty nebo něco? drátěnky se mi tam cpát nechce :lol:
Ja to kdysi kupoval v Hondě v Ol., ale bylo to dost drahy, zkus zavolat sem http://www.creptus.cz řikal že tu výplň má levně ale nevím jestli ji i prodává..

Joker-hyundaiclub.net
Příspěvky: 30
Registrován: 28 pro 2007 22:42

Příspěvek od Joker-hyundaiclub.net »

v každým slušným motoshopu bys to měl sehnat nebo by to měli bejt aspoň schopný objednat. Jen bacha, dělá se na 2T a to je "vata" a na 4T je něco jakoby tkanina, tak aby ti nenacpali něco, co se ti nehodí.

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Mno jde o to že je to na turbínu ty jsou řekl bych agresivnější... mnu uvydíme... skusím použít zmíněné kontakty a motoshopy a když tak dám echo o výsledku...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 752
Registrován: 10 dub 2005 12:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Mirda »

Micra 160SR - co tady doporučíte za zadní díl?? Bratranec chce hlavně aby to hooodně řvalo, prostě takovej ten vejfuk značky ,,rámus" :D
G3 Variant 1,9 TDi Fratelli Bosio Sprint 764, EGR off Obrázek

scoupe
Příspěvky: 162
Registrován: 14 úno 2008 13:42
Bydliště: KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scoupe »

taky se pridam s dotazem mam hyundai scoupe gt je to 1,5 turbo, jak se projevi vyhozeni katu zadniho tlumice a zvetseni prumeru trubky z 50MM n 55mm zajim me jak se to bude zhruba chovat a jak moc se zvedne spotrebu u teto upravy je mi jasne ze vzroste vzhledem k rychlejsimu vyplachovani valcu ale nevim o kolik jestli o litr nebo o 10:D diky za info

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

Ty voe to jsou otázky...

To Mirda: dej tam shit s polska vypal ho benzínem a nejlépe všechno s výfuku vykuchej pak budeš mít rychot jako kokot :roll:

To scoupe: 55ku na 1,5 turbo ze 115koňmi je trošku zbytečné... já třeba na spotřebě absenci výfuku nepoznal... nech tu 50 a jen okuchej katr a koncák dej průchozí...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

scoupe
Příspěvky: 162
Registrován: 14 úno 2008 13:42
Bydliště: KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scoupe »

elviiis píše:Ty voe to jsou otázky...

To Mirda: dej tam shit s polska vypal ho benzínem a nejlépe všechno s výfuku vykuchej pak budeš mít rychot jako kokot :roll:

To scoupe: 55ku na 1,5 turbo ze 115koňmi je trošku zbytečné... já třeba na spotřebě absenci výfuku nepoznal... nech tu 50 a jen okuchej katr a koncák dej průchozí...
uz mm kt venku a koncak je pruchozi jen sem chtel znt nzor, myslis ze teda nema smysl zvetsovat ten prumer?? nemm 115 :nono: ale 116koni :lol: , je to zjimave ze si nepocejtil rozdil ve spotrebe ja asi o litrik no

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od BIGPAPA »

na felis 1,3 a 1,6 má nejlepší svody http://www.motor-excel.cz/
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

scoupe píše:
elviiis píše:Ty voe to jsou otázky...

To Mirda: dej tam shit s polska vypal ho benzínem a nejlépe všechno s výfuku vykuchej pak budeš mít rychot jako kokot :roll:

To scoupe: 55ku na 1,5 turbo ze 115koňmi je trošku zbytečné... já třeba na spotřebě absenci výfuku nepoznal... nech tu 50 a jen okuchej katr a koncák dej průchozí...
uz mm kt venku a koncak je pruchozi jen sem chtel znt nzor, myslis ze teda nema smysl zvetsovat ten prumer?? nemm 115 :nono: ale 116koni :lol: , je to zjimave ze si nepocejtil rozdil ve spotrebe ja asi o litrik no
tak to se divím... já opravdu nic nepozspozoroval... ale tohle je podle mne auto od auta... a růměr nezvětšuj pokud tedy nemáš v plánu nějakej pořádněj zásah do technologie tvého motoru...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

scoupe
Příspěvky: 162
Registrován: 14 úno 2008 13:42
Bydliště: KLADNO
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od scoupe »

elviiis píše:
scoupe píše:
elviiis píše:Ty voe to jsou otázky...

To Mirda: dej tam shit s polska vypal ho benzínem a nejlépe všechno s výfuku vykuchej pak budeš mít rychot jako kokot :roll:

To scoupe: 55ku na 1,5 turbo ze 115koňmi je trošku zbytečné... já třeba na spotřebě absenci výfuku nepoznal... nech tu 50 a jen okuchej katr a koncák dej průchozí...
uz mm kt venku a koncak je pruchozi jen sem chtel znt nzor, myslis ze teda nema smysl zvetsovat ten prumer?? nemm 115 :nono: ale 116koni :lol: , je to zjimave ze si nepocejtil rozdil ve spotrebe ja asi o litrik no
tak to se divím... já opravdu nic nepozspozoroval... ale tohle je podle mne auto od auta... a růměr nezvětšuj pokud tedy nemáš v plánu nějakej pořádněj zásah do technologie tvého motoru...
u tohodle auta uz nic vcra mi prijelo to same ale zachovale z nemecka jen ma plne turbo oleje asi se nekomu nepodarila repase tak kdyz to bude s nim hodne spatne tak tam jde T25 z 200sx ic mam pripravene z focusu st ten tm jde a kn filtr, bov, pruchozi konck a ted nevim jestlu necht ten kat, jinak ta spotreba by se mela projevit protoze se rychleji vyprazdnuji valce jestli se nepletru ale na druhou stranu je zase pravd ze ted to vic tocim do omezovbce protoze se mi libi jak to pred nim zacne strilet:D

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

mno podle mne jen dát velké turbo není to pravé ořechové... později ti natlačí a proč dávat velké když to natlačí i malé... jedině že bys chtěl hodně boostovat... ale dost OT když tak SZ... nebo si založ topik...
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
Mirda
Příspěvky: 752
Registrován: 10 dub 2005 12:50
Bydliště: Plzeň

Příspěvek od Mirda »

elviiis píše: To Mirda: dej tam shit s polska vypal ho benzínem a nejlépe všechno s výfuku vykuchej pak budeš mít rychot jako kokot :roll:
Oki, vyřídím vzkaz, jistě bude mít radost :lol:
G3 Variant 1,9 TDi Fratelli Bosio Sprint 764, EGR off Obrázek

Uživatelský avatar
MPI
Příspěvky: 413
Registrován: 26 bře 2006 18:38
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MPI »

Mám dotaz, ví tady někdo z hlavy, jakej má průměr potrubí VTSo ? Změřit si to můžu zítra,ale kdyby to někdo věděl, tak by mi tím ušetřil práci a čas 8)
Škoda Felicia 1.3 MáloPowerInside
Citroen Saxo VTS 16V - občas to jezdí
http://www.cct.estranky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.sik-foto.estranky.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

ashitake
Příspěvky: 358
Registrován: 01 led 2008 15:04
Bydliště: Prague

Příspěvek od ashitake »

Cus chlapi, jak tak koukam tak muj plan asi nebude nejlepsi napad... co by jste rikaly kdybych dal sportovni kat (http://mptuning.iprodej.cz/index.php?ma ... ts_id=1645) a pak uz jen nerez trubku stejnej prumer jako origo a koncak se silencarem... Mam Peugeot 306 1.6 8v prumer je 45mm... Popripade jaky reseni zvolit aby me to nesezralo i travnik kolem silnice? :)

Uživatelský avatar
AntonioGT
Příspěvky: 240
Registrován: 05 kvě 2007 20:15
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AntonioGT »

Naposledy upravil(a) AntonioGT dne 17 dub 2008 09:31, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Rolljoin
Příspěvky: 1779
Registrován: 26 lis 2006 17:39
Bydliště: BV city?
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rolljoin »

AntonioGT píše:Výfuk ala Antonio http://www.toyoty.nolimit.cz/opravy-a-u ... vyfuk.html :lol:
no nevim jestli jsi to s tou otevřeností trochu nepřehnal. :twisted:
EX: Audi A4 Avant 1,9TDi quattro
NOW: TDpoVWa GIII

imarwin
Příspěvky: 2
Registrován: 09 črc 2007 23:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od imarwin »

Mam dotaz jak nejlepe udelat komlet vyfuk na Golfu3 2,0 16V?

Furt bojuji jak to poskladat jestli
1)kat., rezonator, koncovy tlumic
2)bez katu misto nej rezonator, pak stredovy tlumic a koncovy tlumic

Predem diky za nazory a navrhy reseni

FCS
Moderátor
Příspěvky: 1018
Registrován: 16 dub 2006 07:25
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FCS »

Nevíte někdo,kde sehnat ca 120cm nerez trubky o vnějšim průměru 60-61mm a tloušťce stěny 1,5mm???

Uživatelský avatar
AntonioGT
Příspěvky: 240
Registrován: 05 kvě 2007 20:15
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AntonioGT »

Rolljoin píše:
AntonioGT píše:Výfuk ala Antonio http://www.toyoty.nolimit.cz/drobne-opr ... vyfuk.html :lol:
no nevim jestli jsi to s tou otevřeností trochu nepřehnal. :twisted:

Ono to zase tak neřve do 3000ot. je to pohoda klídek tabáček.Ale nad ně je to peklo.Ale v kabině pohoda i při osmi tisíc :D

Raffaello
Příspěvky: 1
Registrován: 08 bře 2008 15:05

Příspěvek od Raffaello »

Zdar mohu se zeptat jak je to s tym kdyz mate na aute namontovanej ladenej vyfuk a kdyz vas chytnou policajti.......co za to hrozy....
:( :(

Pernick
Příspěvky: 1268
Registrován: 17 črc 2007 21:39
Bydliště: Brno

Příspěvek od Pernick »

Raffaello píše:Zdar mohu se zeptat jak je to s tym kdyz mate na aute namontovanej ladenej vyfuk a kdyz vas chytnou policajti.......co za to hrozy....
:( :(
To by nemělo ničemu vadit, pokud tam je zachovanej katalyzátor.Nebo ne? :ja_nic:
No a ještě je tu to, že jsi dobrej cíl na halt :lol:
Renault Megane Break 1.9DTi 100koní v naftě, jsem spokojený =)

Uživatelský avatar
AntonioGT
Příspěvky: 240
Registrován: 05 kvě 2007 20:15
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od AntonioGT »

Stavěli mně už několikrát a neřekli ani slovo.Na lauf co leze z nárazníku se dívali,ale žádná reakce.
Nesmíš to před něma turovat a je to v klidu.

Uživatelský avatar
elviiis
Příspěvky: 2279
Registrován: 12 črc 2006 21:15
Bydliště: Olomoooc a Jeseniiik

Příspěvek od elviiis »

http://www.sportovniautodoplnky.cz/celo ... -jen-3-kg/

Přemejšlím nad ním na rovera chci jen decentní zvuk ale mám strach aby to nebylo dusítko... má ho někdo na něčem silnějším?
TOYOTA CELICA CARLOS SAINZ 2.0 TURBO 4WD 153KW 1992 = funny
Skoda Ochcavia f kombajnu f metle na hlinach a i kliiimu ma a samozrejmne hagusy 81KW = daily

Uživatelský avatar
DarkMan_X
Příspěvky: 29
Registrován: 18 dub 2007 20:26

Re: Výfuky

Příspěvek od DarkMan_X »

zdravim,chci se zeptat jakej koncak by jste mi doporucili na myho civica 1.5 16V , BOSI nebo Remuse? mam tam jen sport filtr jinak vse orig... diky

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“