Svody 4-2-1 vs. 4-1

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Svody 4-2-1 vs. 4-1

Příspěvek od Eddie »

Které jsou lepší a hlavně mi vysvětlete , proč jsou lepší ... Víte to někdo ? :?

Díky :D
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

Jean Paul
Příspěvky: 250
Registrován: 14 úno 2004 15:23

Příspěvek od Jean Paul »

A co 2-1 2-1??

Uživatelský avatar
street.racer
Moderátor
Příspěvky: 592
Registrován: 21 čer 2004 01:42
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od street.racer »

Podle toho jaky chces mit vysledek... 4-1 bude na vyssi otacky a ztratis kroutak v nizsich otackach. U 4-2-1 tolik neztratis. Je to ovlivneno hlavne delkou samotnych trubek do mista kde se spojuji dohromady. Ja bych hlavne hledel na znacku.

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

street.racer píše:Podle toho jaky chces mit vysledek... 4-1 bude na vyssi otacky a ztratis kroutak v nizsich otackach. U 4-2-1 tolik neztratis. Je to ovlivneno hlavne delkou samotnych trubek do mista kde se spojuji dohromady. Ja bych hlavne hledel na znacku.
Hele pro ty kerejm to moc neřiká mohl by to tu někdo vysvětlit :?:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

přesně jak říkal Sreet.racer. Jestli chceš mít výkon položený do vyšších otáček, tak zvol 4-1. Na stránká DC-sports o tom snad taky něco bude :wink:

http://www.dcsports.com/faq.asp?fid=26&sid=&tid=5

Jean Paul
Příspěvky: 250
Registrován: 14 úno 2004 15:23

Příspěvek od Jean Paul »

Mě by zajímalo jak je to teda s tím 2-1 2-1 chci dělat duplex a tím pádem by to bylo lepší nebo ne?Nějaká rada či zkušenosti?Nebo budu muset udělat 4-1 a pak konec rozvojit?

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Jean Paul píše:Mě by zajímalo jak je to teda s tím 2-1 2-1 chci dělat duplex a tím pádem by to bylo lepší nebo ne?Nějaká rada či zkušenosti?Nebo budu muset udělat 4-1 a pak konec rozvojit?
Jestli vubec na Golfa 2-1 2-1 ladene svody na svuj motor sezenes. Ja se ted pidim po svodech na crx a nic jineho, nez 4-2-1 jsem zatim nevidel. A kdyz uz sezenu neco, co se mi libi a s dobrou cenou, tak to ty americke hovada nechteji poslat do CR. takove nadherne Greedy (nebo Drag) svody jsem ted videl, ale bohuzel jen na Integru nebo S2000. :cry: fňuk
Live4Ride Syndicate

Jean Paul
Příspěvky: 250
Registrován: 14 úno 2004 15:23

Příspěvek od Jean Paul »

Ne ne ne ty svody budou spočítané a dělané to je jasné žádná značka to se možná ani nevyrábí jen chci vědět jestli to má smysl nebo ne celkem by mi to ušetřilo práci atd

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Jean Paul píše:Ne ne ne ty svody budou spočítané a dělané to je jasné žádná značka to se možná ani nevyrábí jen chci vědět jestli to má smysl nebo ne celkem by mi to ušetřilo práci atd
Mam pocit, ze 2-1 2-1 jsem nedavno nekde zahlid. Kazdopadne bych se rad zeptal, u koho si svody chces nechat udelat a na kolik te to vyjde. Je to opravdu nekdo, kdo se vyzna, jelikoz bych mel asi strach nechat si svody delat jen tak. Myslim si, ze v cene uz takovy velky rozdile nebude. Ladene svody se daji sehnat uz od $200.
Live4Ride Syndicate

MarauderZ28

Příspěvek od MarauderZ28 »

no na Camaru mám 4-1 long tube - oproti sérii je tam hlavne znacnej nárost HP protoze motor je stejnej jako Vette, ale "marketingove uskrcenej", ale nikdy sem na ní nevidel prodávat 4-2-1 je to daný charakteristikou motoru asi. Na Miátu jsem nasazoval zas 4-2-1 neprijde mi, ze by se neco ztratilo, líp se to tocí, ale jen nepatrne je to 1,6 a tam asi ta zmena neni nijak výrazná ...

Jean Paul
Příspěvky: 250
Registrován: 14 úno 2004 15:23

Příspěvek od Jean Paul »

Sly píše:
Jean Paul píše:Ne ne ne ty svody budou spočítané a dělané to je jasné žádná značka to se možná ani nevyrábí jen chci vědět jestli to má smysl nebo ne celkem by mi to ušetřilo práci atd
Mam pocit, ze 2-1 2-1 jsem nedavno nekde zahlid. Kazdopadne bych se rad zeptal, u koho si svody chces nechat udelat a na kolik te to vyjde. Je to opravdu nekdo, kdo se vyzna, jelikoz bych mel asi strach nechat si svody delat jen tak. Myslim si, ze v cene uz takovy velky rozdile nebude. Ladene svody se daji sehnat uz od $200.

Mám kamarády a známe co staví autokrosové speciály a tam se výfuky počítají na míru motoru takže to zkusím u nich a cenu atd nevím teprve zjištuji co a jak jakmile budu vědět hodím ti info 8)

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

barbucha píše:přesně jak říkal Sreet.racer. Jestli chceš mít výkon položený do vyšších otáček, tak zvol 4-1. Na stránká DC-sports o tom snad taky něco bude :wink:

http://www.dcsports.com/faq.asp?fid=26&sid=&tid=5
No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

Eddie píše:
barbucha píše:přesně jak říkal Sreet.racer. Jestli chceš mít výkon položený do vyšších otáček, tak zvol 4-1. Na stránká DC-sports o tom snad taky něco bude :wink:

http://www.dcsports.com/faq.asp?fid=26&sid=&tid=5
No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Tak zkus mrknout na E-bay, občas se tam něco objeví. Někteří prodejci by mohli napsat menší fakturu, takže by se omezilo i clo. Akorát se musíš domluvit na způsobu platby, protože s PayPalem je to u nás špatný :(

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

barbucha píše:
Eddie píše:
barbucha píše:přesně jak říkal Sreet.racer. Jestli chceš mít výkon položený do vyšších otáček, tak zvol 4-1. Na stránká DC-sports o tom snad taky něco bude :wink:

http://www.dcsports.com/faq.asp?fid=26&sid=&tid=5
No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Tak zkus mrknout na E-bay, občas se tam něco objeví. Někteří prodejci by mohli napsat menší fakturu, takže by se omezilo i clo. Akorát se musíš domluvit na způsobu platby, protože s PayPalem je to u nás špatný :(
Zkusím to, ale s E-Bay nemám žádné zkušenosti .. :( To už spíše přímo z USA... A k tomu jsou ty svody velké, to bude poštovné jak kráva...
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Jean Paul píše:
Sly píše:
Jean Paul píše:Ne ne ne ty svody budou spočítané a dělané to je jasné žádná značka to se možná ani nevyrábí jen chci vědět jestli to má smysl nebo ne celkem by mi to ušetřilo práci atd
Mam pocit, ze 2-1 2-1 jsem nedavno nekde zahlid. Kazdopadne bych se rad zeptal, u koho si svody chces nechat udelat a na kolik te to vyjde. Je to opravdu nekdo, kdo se vyzna, jelikoz bych mel asi strach nechat si svody delat jen tak. Myslim si, ze v cene uz takovy velky rozdile nebude. Ladene svody se daji sehnat uz od $200.

Mám kamarády a známe co staví autokrosové speciály a tam se výfuky počítají na míru motoru takže to zkusím u nich a cenu atd nevím teprve zjištuji co a jak jakmile budu vědět hodím ti info 8)

Diky moc, chlape 8) Tento mesic budu casteji na Eurotelu, tak bud to hod tady na forum nebo klidne sms. Jeste jednou predem dekuji.
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Eddie píše: No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Taaaaakze, jelikoz v soucasnosti shanim na mou crx taky ladene svody, tak jsem ceny a veskere naklady s tim spojene.

DC SPORTS ceramic coated headers 4-2-1 2pc. za $285 (velmi pratelska cena. Jedna se o slevu z cca $390)

Problem je s objednavkou, jelikoz jejich on-line formulare nabizeji shipping pouze na uzemi USA (pokud se zadari, tak i Canady). Proto jsem ho slusne poprosil o poslani zbozi do CZ. Jeden z nekolika prodejcu se chytl a ceny jsou nasledujici:

Here's the USPS shipping prices if you're interested.
> >
> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

Dalsi problem je s platbou. O nejake dobirce si muzeme hned nechat zdat. Cizi platebni karty neakceptuji (o debit card ani nemluvim), seky pravdepodobne take ne, prevod z uctu na ucet take ne.
Berou pouze transfer pres Western Union nebo PayPal. Zkoumal jsem PayPal a vubec se mi to nelibilo. Ke smennemu kurzu si pocitaji 2,5% z prevadene castky (netusim, jestli se poplatek vztahuje take k devizovym uctum), ale tenhle zpusob platby bych nedoporucoval. Ve statech mozna funguje (tam taoho funguje :lol: ), ale kdyz vidim ,ze bych mel sve penize posilat anonymne na nejaky e-mail, tak se mi z toho stavi vsechny chlupy na zadech.
Tak jsem volal do Western Union a tam mi rekli, ze u cca $350 si uctuji poplatek kolem $30-$40. Ale upozornil me, ze bankovni prevody je jen jeich okrajove pole pusobnosti a za dorucene zbozi neruci. Pry se uz parkrat stalo, ze castka byla vyinkasovana a zbozi nebylo doruceno.

Kazdopadne bych to ja sam udelal pravdepodobne pres Western Union.

Taaakze. Secteno podtrzeno. Svody + postovne + manipulacni poplatky = nejakych bratru $390, coz jeste neni tak strasne.

Pokud by byl zajem, hodim tady link na onu firmu, se kterou jsem v kontaktu. Kazdopadne jeste chvili pockej, ted jsem jim psal dalsiho maila a zase jsem na ne trosinku z lehka a slusne pritlacil. Pokusim se vyridit bankovni prevod nebo alespon platbu sekem.
Live4Ride Syndicate

Jean Paul
Příspěvky: 250
Registrován: 14 úno 2004 15:23

Příspěvek od Jean Paul »

A co UPS nebo jak je to to je přece celosvětová rozesilatelská služba teda firma nebo se pletu?

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Jean Paul píše:A co UPS nebo jak je to to je přece celosvětová rozesilatelská služba teda firma nebo se pletu?
Z vlastnich zkusenosti vim, ze UPS jsou mnohem drazsi, nez USPS. Alespon co se tyce rozesilani po statech. UPS pak uz predci jen FedEx.
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

Sly píše:
Eddie píše: No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Taaaaakze, jelikoz v soucasnosti shanim na mou crx taky ladene svody, tak jsem ceny a veskere naklady s tim spojene.

DC SPORTS ceramic coated headers 4-2-1 2pc. za $285 (velmi pratelska cena. Jedna se o slevu z cca $390)

Problem je s objednavkou, jelikoz jejich on-line formulare nabizeji shipping pouze na uzemi USA (pokud se zadari, tak i Canady). Proto jsem ho slusne poprosil o poslani zbozi do CZ. Jeden z nekolika prodejcu se chytl a ceny jsou nasledujici:

Here's the USPS shipping prices if you're interested.
> >
> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

Dalsi problem je s platbou. O nejake dobirce si muzeme hned nechat zdat. Cizi platebni karty neakceptuji (o debit card ani nemluvim), seky pravdepodobne take ne, prevod z uctu na ucet take ne.
Berou pouze transfer pres Western Union nebo PayPal. Zkoumal jsem PayPal a vubec se mi to nelibilo. Ke smennemu kurzu si pocitaji 2,5% z prevadene castky (netusim, jestli se poplatek vztahuje take k devizovym uctum), ale tenhle zpusob platby bych nedoporucoval. Ve statech mozna funguje (tam taoho funguje :lol: ), ale kdyz vidim ,ze bych mel sve penize posilat anonymne na nejaky e-mail, tak se mi z toho stavi vsechny chlupy na zadech.
Tak jsem volal do Western Union a tam mi rekli, ze u cca $350 si uctuji poplatek kolem $30-$40. Ale upozornil me, ze bankovni prevody je jen jeich okrajove pole pusobnosti a za dorucene zbozi neruci. Pry se uz parkrat stalo, ze castka byla vyinkasovana a zbozi nebylo doruceno.

Kazdopadne bych to ja sam udelal pravdepodobne pres Western Union.

Taaakze. Secteno podtrzeno. Svody + postovne + manipulacni poplatky = nejakych bratru $390, coz jeste neni tak strasne.

Pokud by byl zajem, hodim tady link na onu firmu, se kterou jsem v kontaktu. Kazdopadne jeste chvili pockej, ted jsem jim psal dalsiho maila a zase jsem na ne trosinku z lehka a slusne pritlacil. Pokusim se vyridit bankovni prevod nebo alespon platbu sekem.
Noooooo, myslím že jeden ze způsobů jak se to řeší je MONEY ORDER, čiliže jim pošleš něco na způsob složenky či tak něco. De facto to možná bude ten šek. Například www.suprastore.com to má uváděnou jako jedinou možnost jak zaplatit zboží co by odesílali mimo US - a píšou, že odeslat cokoliv kamkoliv je možný. Takže to bys asi vyrazil do směnárny, převedl Kč na USD a ty pak nějak (a to nevím právě jak) odeslal dotyčné firmě.
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

Beaver píše: Noooooo, myslím že jeden ze způsobů jak se to řeší je MONEY ORDER, čiliže jim pošleš něco na způsob složenky či tak něco. De facto to možná bude ten šek. Například www.suprastore.com to má uváděnou jako jedinou možnost jak zaplatit zboží co by odesílali mimo US - a píšou, že odeslat cokoliv kamkoliv je možný. Takže to bys asi vyrazil do směnárny, převedl Kč na USD a ty pak nějak (a to nevím právě jak) odeslal dotyčné firmě.
Monay order znamena platebni prikaz. Takze muze byt treba Western Union monay order. To je to, co jsem popsal vyse. Dalsi z "secure monay order" jak oni radi rikaji je treba ten PayPal. Nebo si muzes nechat vypsat bankovni sek. Ten na rozdil od osobniho seku podepisuje banka, ale uctuji si zase 1%-3% z prevadene castky, takze jsme tam, kde jsme byli. Tohle by meli amici akceptovat, pac se sek nemusi posilat na verifikaci, ale je to nakladne. Levneji vyjde ten Western Union.

Ted jsem to totiz obvolaval.


Ted me ale napada, ze jsem vubec neporesil clo... Netusim, jak je to se clem. :?
Live4Ride Syndicate

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

Sly píše:
Eddie píše: No právě o svody DC sport se jednalo.... škoda ,že je prodávaj až v emerice :( . Tady je asi seženu taky ,ale ne za 8k .. :(
Taaaaakze, jelikoz v soucasnosti shanim na mou crx taky ladene svody, tak jsem ceny a veskere naklady s tim spojene.

DC SPORTS ceramic coated headers 4-2-1 2pc. za $285 (velmi pratelska cena. Jedna se o slevu z cca $390)

Problem je s objednavkou, jelikoz jejich on-line formulare nabizeji shipping pouze na uzemi USA (pokud se zadari, tak i Canady). Proto jsem ho slusne poprosil o poslani zbozi do CZ. Jeden z nekolika prodejcu se chytl a ceny jsou nasledujici:

Here's the USPS shipping prices if you're interested.
> >
> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

Dalsi problem je s platbou. O nejake dobirce si muzeme hned nechat zdat. Cizi platebni karty neakceptuji (o debit card ani nemluvim), seky pravdepodobne take ne, prevod z uctu na ucet take ne.
Berou pouze transfer pres Western Union nebo PayPal. Zkoumal jsem PayPal a vubec se mi to nelibilo. Ke smennemu kurzu si pocitaji 2,5% z prevadene castky (netusim, jestli se poplatek vztahuje take k devizovym uctum), ale tenhle zpusob platby bych nedoporucoval. Ve statech mozna funguje (tam taoho funguje :lol: ), ale kdyz vidim ,ze bych mel sve penize posilat anonymne na nejaky e-mail, tak se mi z toho stavi vsechny chlupy na zadech.
Tak jsem volal do Western Union a tam mi rekli, ze u cca $350 si uctuji poplatek kolem $30-$40. Ale upozornil me, ze bankovni prevody je jen jeich okrajove pole pusobnosti a za dorucene zbozi neruci. Pry se uz parkrat stalo, ze castka byla vyinkasovana a zbozi nebylo doruceno.

Kazdopadne bych to ja sam udelal pravdepodobne pres Western Union.

Taaakze. Secteno podtrzeno. Svody + postovne + manipulacni poplatky = nejakych bratru $390, coz jeste neni tak strasne.

Pokud by byl zajem, hodim tady link na onu firmu, se kterou jsem v kontaktu. Kazdopadne jeste chvili pockej, ted jsem jim psal dalsiho maila a zase jsem na ne trosinku z lehka a slusne pritlacil. Pokusim se vyridit bankovni prevod nebo alespon platbu sekem.
jj. počkám, stejně nejdříve musím zaplatit opravu té prošlápnuté haupny ,ale pokud by si se s nima nějak dohodl, budu jedno velké ucho .. :D Díky
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

MarauderZ28

Příspěvek od MarauderZ28 »

> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

jestli Vám to nekdo posle za tyhle cástky tak dejte vedet jak to dokázal. Neb je to totální nesmysl. Kupuju veci z USA naprosto bezne a vím jaký jsou ceny a svody na Accorda vysly na 180 dolaru tou nejpomalejsí "verzí" a jeste prskali jak svine. Jinak Ebay není problém jak nemeckej tak US.

MarauderZ28

Příspěvek od MarauderZ28 »

for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

MarauderZ28 píše:for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)
kámoš ho má taky,má komplet vejfuk,ale hlavně má kompresor a na brzdě má z 1.4 140PS,akorátže to takhle už celý koupil roztřelený a dával to do jiný kastle,je červenej a přední světla sou US verze,vypadá to jako z acordu.....

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

MarauderZ28 píše:for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)
jj.. To mi Koudy říká taky ... no ještě si to nechám proletět hlavou.... ,ale já sem někdy magor a když mě to chytne ... :lol:

PS: Rád bych se mrknul na nějakého pěkně udělaného Civica .. není to náhodou ten žlutej s karbonovou haupnou a AngelEye ?
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

Uživatelský avatar
Eddie
Příspěvky: 335
Registrován: 09 bře 2004 16:50
Bydliště: Ústí n.L.,Rudná u Prahy,Beroun, Praha

Příspěvek od Eddie »

Krosmen píše:
MarauderZ28 píše:for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)
kámoš ho má taky,má komplet vejfuk,ale hlavně má kompresor a na brzdě má z 1.4 140PS,akorátže to takhle už celý koupil roztřelený a dával to do jiný kastle,je červenej a přední světla sou US verze,vypadá to jako z acordu.....
.. jjj, s tím jsem mluvil v Mimoni.. prej cca. 100k za kompresor kit.. to je brutální ... 8) Chtěl jsem se mrknout do motoru, jak to tam je vlastně provedené ,ale nějak jsem to už nestihl :cry:
Honda Civic 1.4iS, 90PS (66kw), Výfuk Laser,0-100 km/h 10,8s (ale asi s jiným řidičem ;-) )

Uživatelský avatar
Josse Arriba
Příspěvky: 2
Registrován: 10 zář 2004 14:14
Kontaktovat uživatele:

WU?

Příspěvek od Josse Arriba »

Sorry ale Western Union je absolutne nejdrazsi moznost, jak poslat penize kamkoli. Mimochodem transfery WU by mela delat i Ceska posta.

Uživatelský avatar
barbucha
Příspěvky: 822
Registrován: 25 dub 2004 13:34
Bydliště: Praha

Příspěvek od barbucha »

Krosmen píše:
MarauderZ28 píše:for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)
kámoš ho má taky,má komplet vejfuk,ale hlavně má kompresor a na brzdě má z 1.4 140PS,akorátže to takhle už celý koupil roztřelený a dával to do jiný kastle,je červenej a přední světla sou US verze,vypadá to jako z acordu.....
Já osobně tenhle způsob tunění moc nechápu. Proč někdo dá horntní částky za kompesor do 1.4 když mohl koupit 1,6Vtec kterej má o dvacet koní víc a pravděpodobně i nižší spotřebu? Jinak s těma cenama dopravy má Marauder pravdu. Nechal jsem si něco posílat z mohdparts.com a vyšlo to přes UPC na 170USD. O jiný variantě nechtěli ani slyšet :(

Uživatelský avatar
Krosmen
Příspěvky: 1811
Registrován: 07 srp 2004 16:23
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krosmen »

barbucha píše:
Krosmen píše:
MarauderZ28 píše:for Eddie: sorry, ale na Tvoje auto svody dle me maj 0 hodnotu, kamarád má Civouse jako Ty akorát, ze 1,5 a sám tvrdí, ze tobylo vyhození penez .. Klído Ti na nej dám kontakt má v CR absolutne nejvymazlenejsího Civica (myslím tím tu verzy jako más Ty)
kámoš ho má taky,má komplet vejfuk,ale hlavně má kompresor a na brzdě má z 1.4 140PS,akorátže to takhle už celý koupil roztřelený a dával to do jiný kastle,je červenej a přední světla sou US verze,vypadá to jako z acordu.....
Já osobně tenhle způsob tunění moc nechápu. Proč někdo dá horntní částky za kompesor do 1.4 když mohl koupit 1,6Vtec kterej má o dvacet koní víc a pravděpodobně i nižší spotřebu? Jinak s těma cenama dopravy má Marauder pravdu. Nechal jsem si něco posílat z mohdparts.com a vyšlo to přes UPC na 170USD. O jiný variantě nechtěli ani slyšet :(
Von to takhle koupil,je to model 2000 a celkově ho to přišlo před dvouma rokama na 300 000,si myslim,že to de...... :twisted:

Uživatelský avatar
Sly
Příspěvky: 5230
Registrován: 14 srp 2004 10:36
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Sly »

MarauderZ28 píše:> > Economy (Surface) Parcel Post 4-6 Weeks : $76.00
> > Airmail Parcel Post 4-10 Days : $100.75
> > Global Express Mail (EMS) 3-5 Days : $122.00

jestli Vám to nekdo posle za tyhle cástky tak dejte vedet jak to dokázal. Neb je to totální nesmysl. Kupuju veci z USA naprosto bezne a vím jaký jsou ceny a svody na Accorda vysly na 180 dolaru tou nejpomalejsí "verzí" a jeste prskali jak svine. Jinak Ebay není problém jak nemeckej tak US.
Ja ceny primo u zdroje zatim neprekontrolovaval, ale mam za to, ze ten clovek vi, o cem mluvi. Je prece z Logistic departement. Jses si jisty, ze tve ceny nejsou nahodou u UPS (United Parcell Services)? Ti se urcite prodrazi. USPS je neco jineho (United States Postal Services)
Live4Ride Syndicate

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“