Jak namontovat TURBO KIT

Vše o úpravách motorů a vyfuků.

Moderátoři: Fáboš, Bohuš, Kane13, Ritchma, Libor12, Tom_

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Jak namontovat TURBO KIT

Příspěvek od Juraj »

Osobně sem teď přestavoval jeden motor na přeplňovaný , a popravdě nemít buď hodně peněz (v řádu mnoha desítek tisíc) a nebo možnosti co mám já, tak bych se do toho znovu urcite nepustil... Jenom clovek co toto absolvoval ti je schopný říct co to vše obnáší, a určitě na to nestačí jedno fórum. :-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Jak namontovat TURBO KIT

Příspěvek od pufko »

Moja rada, než začneš valiť peniaze do auta, tak si uváž čo s tým chceš robiť. Ja som nejak dospel k tomu že u malého auta je 100-120PS habadej ak to má viac tak tam dochádza k preklzu kolies a bud to nadmerne derie gumy, alebo tam zasahuje elektronika a uberá z výkonu...

To len v tejto zabudnutej krajine sú ludia presvedčený o tom že 4WD je na nič, lebo za prvé to dvíha spotrebu a za druhé väčšina tvrdí že nemá nikdy problém, pokial nejdeš stavať auto na driftovanie a chceš výkon tak začni na takom aute, kde ten výkon nie je problém preniesť na vozovku

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak namontovat TURBO KIT

Příspěvek od JRD McLAREN »

..pufko, tvoje 4x4 mi nevynahradi ten pocit,
ked moja plechovka dokaze potrapit "papierovo silnejsieho supera"...
..z coho on nechape..

(a ze sa mi to stava pomerne casto)
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Jak namontovat TURBO KIT

Příspěvek od pufko »

Po pri tom ako často merajú mi je nejaké nahánanie na dve veci. Naprší, alebo nebodaj zima a 200PS na prednej náprave u nejakého auta ako Civic mi je úplne na nič. Človek to chce trochu odpichnúť z miesta a hned mu pištia gumy, to je také "sedlácke", každý sa otáča ako ked nejaké hovädo v meste točí "jogurta" k obmedzovaču

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Jak namontovat TURBO KIT

Příspěvek od Juraj »

200ps napredku s dobrym diferencialem preneses jako nic :-)
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Odpovědět

Zpět na „Tuning motoru + výfuky“