Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Uživatelský avatar
crocjirka
Příspěvky: 3627
Registrován: 05 kvě 2011 12:53
Bydliště: prágl
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od crocjirka »

co se stalo?
ex:opel tigra 1.4 16v,opel tigra 1.6 16v,peugeot 106 1.4 sport,seat leon 1.8T 200PS+,ibiza 1.9TDI 6L 170PS, octavia RS combi 1.8T
NOW: family car skoda octavia 2 RS combi 2.0TSI 200 teplejch poniku...
facebook.com/jiriprokopfotograf

Uživatelský avatar
Wertheim
Příspěvky: 42
Registrován: 11 kvě 2006 16:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od Wertheim »

Nemá někdo fotky černá m3 e36? :)
Prodej a výkup automobilů, komisní prodej, financování, pojištění a INDIVIDUÁLNÍ DOVOZ AUTOMOBILŮ!
PRODEJ DÍLŮ PRO MOTORSPORT A TUNING, ale i nových i použitých náhradních dílů!

http://www.sape-cars.cz

Uživatelský avatar
ladaf
Příspěvky: 41
Registrován: 16 bře 2006 14:39

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od ladaf »

Taky se přidám :) , nenašla by se u někoho fotečka modrý Imprezy bez kapličky??
Subaru Legacy RS MY93
Subaru Imreza RS Sport MY05 (sold)

Uživatelský avatar
xenon04
Příspěvky: 610
Registrován: 28 led 2005 15:28
Bydliště: Teplice, CZE
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od xenon04 »

ladaf - bohužel, mám jenom s kapličkama, Wertheim? a Tuner#2 i s rozcvičkou :D
Přílohy
IMG_9034.jpg
IMG_9034.jpg (254.36 KiB) Zobrazeno 1443 x
IMG_8858.jpg
IMG_8858.jpg (239.8 KiB) Zobrazeno 1443 x
IMG_8349.jpg
IMG_8349.jpg (253.84 KiB) Zobrazeno 1443 x
HONDA Civic Sedan - 1.5 VTEC TURBO MT

Uživatelský avatar
Butcher
Příspěvky: 3186
Registrován: 15 říj 2006 23:48
Bydliště: Sodom and Gomorrah
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od Butcher »

Myslim ze myslel spis tuhle :lol:
Obrázek
KEHO rennsport

arteee
Příspěvky: 12
Registrován: 25 led 2012 17:12

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od arteee »

Letos asi nejhrosi session co sem v Moste zazil.

Asi vsichni nevyboureni po zime, tak potom vypadalo na trati. Vsichni se cpali v zatackach. Znamy tam kvuli jednomu expertovi na Evu X pochroumal rameno, kdyz si udelal vylet do kacirku.

Me iritovali nekteri ridici BMW, kteri si z toho udelali driftday, a strhli tak i nektere ridice oktavii fkombajnu (idelani na drifty, ze).

Me bohuzel zklamalo auto v druhe jizde, kdy po projizde po Mostu bylo vyhrati a jizda hned do fronty nebyl dobrej napad, neb jsem mel na tuto situaci hodne spatne mapy, takze auto detonovalo, takze jsem skoro nejel abych predesel problemum.

Jizda nasledna byla prozmenu narusena samozvanym organizatorem, kterej si rekne, ze bude vpoustet na trat auta jak se jemu libi. Takze jsem jel uplne sam, zbytek fronty jsem nechal zasebou... Z teto jizdy toto video:
http://www.youtube.com/watch?v=C8rvcebt6is" onclick="window.open(this.href);return false;

ona prevracena fabie HTP s insigniema VRS:
Obrázek
Obrázek

a neco pro uctivace hnedeho uhli
Obrázek

qpc
Příspěvky: 1459
Registrován: 18 lis 2005 18:41
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od qpc »

[quote="arteee"]Letos asi nejhrosi session co sem v Moste zazil.

Asi vsichni nevyboureni po zime, tak potom vypadalo na trati. Vsichni se cpali v zatackach. Znamy tam kvuli jednomu expertovi na Evu X pochroumal rameno, kdyz si udelal vylet do kacirku.

Me iritovali nekteri ridici BMW, kteri si z toho udelali driftday, a strhli tak i nektere ridice oktavii fkombajnu (idelani na drifty, ze).


no,přesně tak,každej po zimě prd najeto a hned začne závodit,ono to u některých už začalo na silnici cestou tam a byla velká klika,že to skončilo v pohodě..
Vectra i500(bejvalka)
Astra OPC (206kw,390Nm)

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od xciba »

arteee: hodne luxusni primera 8) a primera byla vzdycky zabavna uz v zakladu, ale tohle je peklo :)
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

arteee
Příspěvky: 12
Registrován: 25 led 2012 17:12

Re: Zahájení sezóny v Mostě na okruhu 24.3.2012

Příspěvek od arteee »

Tak jsem objevil pricinu detonaci, mel jsem prdlou spojku na intaku, byla po cele delce praskla, drzely to jenom kovove stahovaky, takze falesnej vzduch. Je jeste hodne co dotahovat...

xciba: dekuji, mas pravdu, primera i na vzdory drevni zadni naprave ma docela vtipne jizdni vlastnosti, hlavne ta pretacivost. Bohuzel ted s turbem se mi preci jen potvrdilo, co jsem si myslel, a to ze to v tom Moste moc nevyuziju. Chtelo by to dopredo alespon svor. Proste v zatackach jsem byl pro RS/ST furt brzda (mozna kdybych mel sliky, tak uz ne tak velika), rovinky jsem ujizdel. Tramvaje VTSka jsem poustel, tam to nema cenu souperit a s tim OPCeckem sem radeji ani nejel :D AWD stroje neberu ani v uvahu ;)

No hlavne jsem den pred Mostem nahodil jinej podvozek, takze jsem se opet seznamoval, a je to z tech jizd znat, asi sem v tech zatackach mohl o dost pritvrdit, ale to me zase total zklamaly brzdy, ty naprosto nestacily. Takze na podzim uz prijedu opet jinak nachystanej.

Odpovědět

Zpět na „Srazy“