CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět

Podstoupili by jste tento závod ?

Ano
5
28%
Ne
3
17%
Nevím
1
6%
Možná
2
11%
Ano ale něco bych změnil
1
6%
Ne manželka/přítelkyně mě nepustí
1
6%
Nemůžu maminka mě nepustí
2
11%
Ne pes mě doma potřebuje
1
6%
Došli many
0
Žádná hlasování
V případě že předchozí odpovědi se Vám nelíbili zaškrtněte tuto možnost
1
6%
V případě že nevíte co dál zaškrtněte tuto možnost nebo volejte na zelenou linku TF ve tvaru 9xx xx2 x67
1
6%
 
Celkem hlasů: 18

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od pokorneo »

CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006


Český poznávací závod 2006


Vážení a milý přátelé,příznivci motorových miláčků.

Jak zde již bylo už před nějakým časem probíráno , že by se mohl uskutečnit nějaký TF Czech Gumball tak jsem se rozhodl udělat průzkum a výzkum a nějakou tu malou organizaci tohoto závodu.Ono slovíčko závod není příliš to pravé spíš by se jednalo o takový menší výlet po republice s nějakými body zájmu.Jednalo by se o takový menší okruh okolo Prahy viz ilustrační mapa s vyznačenými městy průjezdu.

http://pokorneo.com/mapa.jpg - pro zobrazeni obrazku zkopirujte link do pole adresy "nevim proc to odtud nefaka :( "

Tak jak je na mapě zobrazeno by cesta měla měřit cca 740 Km

Samozřejmě by se dalo vše domluvit upravit průjezdy a to dle zájmu účastníků.Dala by se i například uspořádat soutěž a to kdo dojedeno do daného města co nejdříve a na základě pořízené fotografie „předpokládal bych že v každém autě pojede někdo kdo bude mít fotograf“ by se uznal bod za splněný a účastník by mohl pokračovat dále až na místo určení cíle kde by čekala neovlivnitelná osoba „velký šéf“ který by na základě pořízených fotografii uznal vítěze.Mohlo by se zavést nějaké startovné z kterého by se mohla vítězi pořídit nějaká drobná cena.To vše by se dělo za řádného dodržovaní silničních předpisů.Záleželo by jen a pouze na osobách jaký mají orientační smysl a zda zvolí dopravu po vedlejších,hlavních nebo rychlodopravních „dálnice“ komunikací .

Termín závodu bych viděl na ráno - 8.Července 2006 „termín pouze nadhazuji zase záleží na domluvě“

Zastávky by se odehrávali vždy po dohodnuté době popřípadě v akutních situacích.

Názory nápady vše vítané …. Prosím pokud se to někomu nebude líbit neukamenujte mě kvůli tomu je to jen nápad na prima akcičku …

By pokorneo
Pravé tajemství života je hledání dokonalého auta .

ajsik
Příspěvky: 362
Registrován: 04 bře 2004 00:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ajsik »

na mapě to vypadá hezky, ale po zimě bude hodně silnic v hrozném stavu, a pro sportovní podvozek to není zrovna moc ideální, tj. asi by někdo ten okruh mohl projet a ověřit jak to tam vypadá 8)
'05 Peugeot 206sw, 1.4HDi
'01 Peugeot 306cabrio, 1.6i

Rudi
Moderátor
Příspěvky: 11957
Registrován: 22 srp 2004 13:03
Bydliště: OK
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Rudi »

ty vole...tak na takovýdle šaškárny teď vážně nemám prachy...jen tak projet skoro 1000 km, když si ktomu ještě započítám cca 110 km do Prahy... když bych jel slušně, tak bych vlastně projel skoro 1500 Kč + něco k jídlu a jsme na 2 K hodně rychle...takže se mnou nepočítejte...
VW - Very Wonderful
ALUSADY.CZ - originální alu kola na Váš vůz
Dovoz vozidel, odtahy z celé EU, STK

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Díky Pokorneo za tvojí práci,vypadá to moc dobře! 8)
Kterým směrem se jede?Buď bych kdyžtak jel K.Vary - Plzeň a z Plzně po dálnici se mrknout do Prahy,nebo K.Vary - Ústí - Praha a zpátky do Varů... :wink:
✠Luftwaffle✠

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od pokorneo »

imho to jsem uplne zapomel jelo by se to z Prahy a pokracovalo by se na Ústí pak Karlovy Vary pak Plzeň pak Tábor pak Havlíčkův Brod pak Pardubice pak Hradec Králové pak Liberec a z5 do Prague .... myslel jsem to jako takový okruh že v každým městě si myslím že by se snad někdo připojil .... a třeba by jsme to mohli zakončit někde na pěkným místě a hodit pokec .....
Pravé tajemství života je hledání dokonalého auta .

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokorneo »

ajsik píše:na mapě to vypadá hezky, ale po zimě bude hodně silnic v hrozném stavu, a pro sportovní podvozek to není zrovna moc ideální, tj. asi by někdo ten okruh mohl projet a ověřit jak to tam vypadá 8)
já jsem myslel že když by mě vyšlo pár kšeftíků který mám naplánovaný a hodilo mi to škváru tak bych klidně jel projed celou trasu a po cestě změnil třeba průjezd po lepší silnici aby jsme nedělali problémy podvozkům ..... 8)
Pravé tajemství života je hledání dokonalého auta .

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

pokorneo píše:já jsem myslel že když by mě vyšlo pár kšeftíků který mám naplánovaný a hodilo mi to škváru tak bych klidně jel projed celou trasu a po cestě změnil třeba průjezd po lepší silnici aby jsme nedělali problémy podvozkům ..... 8)
Když by jsi to jel tak napiš,dáme kafe a kdyžtak ti pomůžeme vybrat nejlepší cestu pro průjezd Varama a okolo Varů... :wink:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Tipo
Příspěvky: 233
Registrován: 03 lis 2005 12:52
Bydliště: Brno

Příspěvek od Tipo »

To by bylo super,sice mapu nejde vidět,ale.Jelo by se to aji přes moravu(Brno)? Co to udělat dvou denní? Camp byse dal určitě někde domluvit.

thomaswilliams
Příspěvky: 1629
Registrován: 22 pro 2005 16:23
Bydliště: rio
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od thomaswilliams »

já bych jel... tohle můžu zajet tak za 9 hodin...

Uživatelský avatar
BALI
Příspěvky: 4386
Registrován: 25 led 2006 18:27
Bydliště: u máci

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od BALI »

Mít pár peněz navíz,tak bych do toho šel... až pojedee přes teplice,tak se bidi dívat
VW Touran '08 DSG
BMW E10 '02
Seat Cordoba SDI
NÁHRADNÍ DÍLY, DIAGNOSTIKA, PNEUSERVIS, AUTOSERVIS. STK, DOVOZ AUT - MOST 777525325

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od CharlitoCZ »

bych jel, ale dřív než začne bodovej systém a udělal to třeba dvoudenní (pokud už to někdo psal, tak sorry, makám, tak jsem to nečetl)
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

Uživatelský avatar
fester
Příspěvky: 97
Registrován: 23 zář 2004 11:14
Bydliště: Milovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od fester »

nápad je to skvělej a provedení 8) ,ale bohužel nevím jak budu mít služby,protože budou dovolený a já budu zaskakovat,úděl svobodných :lol:
Mohlo to bejt horší!!!!!!!

mám auto

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Rendis »

když budu mít volno....jedu.
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Idaho »

hmm o neco podobn0ho jsem s etadz pokou3eli loni s ajflem..

nechci ti br8t iluye pokorneo..ale 90% lidí tu bude plácat že určo pojede a 2týdny ( v lepším případě ) před startem se 9 z 10 omluvý že jim chcípl křeček, zabila se moucha o čelní sklo a opodobně a jen ztratíš čas a peníze na přípravu.. :(

já už jsem se zařekl že na takovéhle kacekašliu, navíc pokud to budeš mít jako závod ( a bude to limitované časem příjezdu = rychlostí ) vždy s enajde prase co to pokazí , takže závod na čas NE-E...
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od blah »

chce to sponzora ;)
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CharlitoCZ »

na čas bych to taky nejel, spíš jako spanilku 8)
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

pokorneo
Příspěvky: 1517
Registrován: 19 pro 2004 13:51
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od pokorneo »

Tak po pár příspěvcích jsem usoudil že cesta by byla to správný ořechový tak jak je je dobrá.

Na čas bych opravdu vyškrtl a to z důvodu bezpečnosti.Tudíž by se jelo takový kochací tempo dle nálady.

Dvoudenní - nevím zda by se to ujalo většina lidí si myslím že by spíše jela jen na den jelikož ubytování není levná záležitost pokud by se to nepraktikovalo ve formě stanu "záleží však na počasí" nebo přespáním v autě "co mě se týče tak v autě se teda vůbec nevyspím" .

2 hattori_hanzo : určitě dám vědět když bych projížděl trasu abych to protáhl co nejméně bolestivou cestou.Každá rada dobrá a kór když to znáš...Díky

2 Tipo: mapa se prosímtě zobrazuje uplne v pohode co se tyce Brna je mi líto bylo by to už moc velký okruh/zajížďka chci aby to bylo dynamické aby při celé cestě se daný účastník počítám že většina fóra je z Prahy popřípadě z nejbližšího okolí a z měst vyznačených na mapě mohl vrátit home popřípadě že by ho to nebavilo či se stala nějaký nepředvídatelná situace...... na Brno by se možná podniklo něco zase jindy ale nic neslibuji ....

2 Idaho: Uvidime jak to dopadne pokud budu mit financ a čas tak to zorganizuju a pak už bude záležet pouze na lidech kteří budou ochotní se přidat.Čas se vždycky najde ,a finance taky co se týče zbytečnosti tak to není jelikož rád jezdím po republice a velký vzdálenosti tak mě nějakých 1000km nezabije ...:)

2 Blah: sponzora by to chtělo aspoň by se našlo více lidí kteří by jeli protože na slovo sponzoring slyší většina lidí .. :lol: zkusíme něco navrhnou TUNING MAGAZINU ,Robert by to mohl pojat jako náklady na reklamu udělat magnetické tabule TM přidat to na každě auto a udělat třeba reportáž o Expedici republikou . S tím by souvisela i finanční částka " příspěvek" na pohoné hmoty ......to by nebylo špatný

2 CharlitoCZ: jasny spanilá jízda to by šlo ..
Pravé tajemství života je hledání dokonalého auta .

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Příspěvek od blah »

no tak treba formou nakych docasnych polepu, jako zname z gumballu
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Bordel »

udelej te si vylet do Cerny Hory, uvidite krasnou prirodu, krasny silnice, velkej bordel a po dalnici pojedete jen kousek u nas a v Rakousku :lol:, kdyz pojedete az k Srbskejm hranicim, tak ste tam za 3 dny :smich: takze zpet v CR budete tak do tejdne :smich: :D
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

blah
Příspěvky: 860
Registrován: 23 úno 2005 08:50

Příspěvek od blah »

Jo nekam do zahranici by to nebolo spatny, aspon by to nebylo tak o nicem, treba na etapy
NA PRODEJ!!!!!!
Brock B1 17" 5x100
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=89&t=117931" onclick="window.open(this.href);return false;

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

no když by byl nějakej sponzor aspoň na ten benál tak bych možná taky jel
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Idaho »

pokorneo - ty víš jak s eto chystalo loni - myslím že dobrej zpusob vyhodnocení bez závysslosti na výkonu auta a jeho rychlosti byl tenkrát - jízda plynulosti - změřenej čas mezi body a spočtená pruměrná rychleost a šlo o to mít co nejmenší odchylku v rpuměrných rychlostech - skusím to někde vyštrachat - jinka pár ukolů a máš další body.. šlo by to udělat porwstě jako orienťák - body které musíš projet, ukoly které musíš splnit - prolistuj forum zpět někde jsme to tu měli s Ajflem dost dopodrobna probraný..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Eiffel »

Idaho píše:pokorneo - ty víš jak s eto chystalo loni - myslím že dobrej zpusob vyhodnocení bez závysslosti na výkonu auta a jeho rychlosti byl tenkrát - jízda plynulosti - změřenej čas mezi body a spočtená pruměrná rychleost a šlo o to mít co nejmenší odchylku v rpuměrných rychlostech - skusím to někde vyštrachat - jinka pár ukolů a máš další body.. šlo by to udělat porwstě jako orienťák - body které musíš projet, ukoly které musíš splnit - prolistuj forum zpět někde jsme to tu měli s Ajflem dost dopodrobna probraný..
Jo je to tak, měli jsme to naplánovaný a startovný bylo pár kaček, a ceny byly spíš vzpomínkové ;-)
Horší bylo, že když se to vyhlásilo, každý hned jel a bral s sebou 28 kamarádů i s autama a když se nahodil přesný termín, tak každýmu umřela babička, spadl mu řetěz na kole a nebo bylo moc horko a tak podobně. Takže ne-e. Tady na foru se ti to asi neujme, ale kdyby to bylo na víc webech, tak možná dáš dohromady jízdu 10 aut...
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

provocation
Příspěvky: 2352
Registrován: 15 bře 2004 14:59
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od provocation »

ja bych jel, kdyby mi nekdo zaplatil benzin... :( ale tohle by u me ztrostkotalo prave na tomhle...

takze sezen sponzory, dam si jejich samolepku na auto a jedu ;)
auto-mania.cz | SEAT-mania.cz | SEAT-klub.cz | SEAT-forum.cz | SEAT Shop

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Jardafox »

provocation píše:ja bych jel, kdyby mi nekdo zaplatil benzin... :( ale tohle by u me ztrostkotalo prave na tomhle...

takze sezen sponzory, dam si jejich samolepku na auto a jedu ;)
a ještě teda nějakej rozumnej termín, třeba o prázdninách
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od CharlitoCZ »

mi neřikej že nikdo nepojede..
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od CharlitoCZ »

jednoduše, poslalo by se startový třeba 14dní dopředu, kdo nepošle - nejede, z toho co by se vybralo by se koupily ceny a udělalo se někde občerstvení
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

Uživatelský avatar
CharlitoCZ
Příspěvky: 364
Registrován: 11 čer 2005 21:21
Bydliště: Praha Věk: 14
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od CharlitoCZ »

a kdo během 14ti dní před startem zjistí že má rýmu tak má smůlu a peníze propadaj ve prospěch ostatních co přišli o soupeře
BMW 320i Saloon 110kW/190Nm Obrázek
hledam spolubydlici (holku), info na sz/mejlu

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Eiffel »

chlape, takhle jsme to taky dělali. Zkusím to ještě najít
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: CGEE - Czech Gumball Excursional Establishment 2006

Příspěvek od Idaho »

provocation píše:ja bych jel, kdyby mi nekdo zaplatil benzin... :( ale tohle by u me ztrostkotalo prave na tomhle...

takze sezen sponzory, dam si jejich samolepku na auto a jedu ;)
sponzor takovéhle akce přidá na organizaci, ceny, al ene učastníkum na benzín - prober se :lol:
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Odpovědět

Zpět na „Srazy“