TM Drag Cup 2008

Pouze informace o srazech, fotky ve vedlejším tématu.

Moderátoři: Jord, Rudi

Odpovědět

Pro jakou jsi variantu?

Varianta 1
6
9%
Varianta 2
49
72%
Pro stavajici system FWD, RWD, 4WD a Absolutni
13
19%
 
Celkem hlasů: 68

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 11 srp 2014 10:23, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

to rozdeleni podle Taboo je nejidealnejsi... ale kdo to rozdelovani bude resit? uz ted je problem kdo ten serial bude poradat/organizovat...
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

reproboy píše:
KFJ píše:
reproboy píše:ja bych udelal variantu 2 s tím, že by byly poháry pro 1-3.místo a diplomy třeba do 5.místa ;) ty časy budou hodně těsné, když se spojí všechny kategorie dohromady.
ja bych to udelal obracene, 1-3 diplom (pro me ma vetsi cenu, poharu mam ze nevim kam s nima) a 4-10 misto pohar, co ty na to? nebo 4-15? aby to bylo kosher pro kazdeho? :wink: :idea: :lol:
ty ses vazne ignorant :?:
ignorant? ja pro sprint v cr neco konkretniho udelal, ty tady jenom tlachas :D ignorant budu az ti oznamim ze to cele ignoruju a pozadam te aby jsi to zacal resit ty... komplet menu: organizaci zavodu, pravidla a jejich prevedeni do praxe, zazemi na zavodech, vecne ceny, partnery akce, sehnat spolehlive lidi, sehnat na to penize a medialni podporu... a to vse s vedomim ze te nekdo bude vecne jebat protoze neni po jeho... a u xy lidi budes stejne za kokota... a ignoranta... tak ja se jdu bavit a venovat se rodine, ...a muzes to zkusit... 8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 946
Registrován: 20 zář 2006 16:41
Bydliště: Vesnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reproboy »

KFJ píše:
reproboy píše:
KFJ píše: ja bych to udelal obracene, 1-3 diplom (pro me ma vetsi cenu, poharu mam ze nevim kam s nima) a 4-10 misto pohar, co ty na to? nebo 4-15? aby to bylo kosher pro kazdeho? :wink: :idea: :lol:
ty ses vazne ignorant :?:
ignorant? ja pro sprint v cr neco konkretniho udelal, ty tady jenom tlachas :D ignorant budu az ti oznamim ze to cele ignoruju a pozadam te aby jsi to zacal resit ty... komplet menu: organizaci zavodu, pravidla a jejich prevedeni do praxe, zazemi na zavodech, vecne ceny, partnery akce, sehnat spolehlive lidi, sehnat na to penize a medialni podporu... a to vse s vedomim ze te nekdo bude vecne jebat protoze neni po jeho... a u xy lidi budes stejne za kokota... a ignoranta... tak ja se jdu bavit a venovat se rodine, ...a muzes to zkusit... 8)
wau, tak to ses asi fakt jedinej na svete.
Ja jen kecam, ale protoze o tom neco vim, tak kecam aspon k tematu a nedelam si z kazdeho druheho prispevku srandu, resp. z toho kdo to pise.
Já dělám to samé co ty, jen v menším měřítku. Btw v roce 03-04-05 jsem k rozvoji sprintu prispel a ne malo ;) btw, pro me je sprint jen odreagovani, ne zivot, ten je o necem jinem nez o 1/4mile slavy :)
je fakt, ze pohary za sprint mam doma jen tri, asi jsem se malo snazil :)
Ale diky me jezdi dneska sprinty lidi, kteri budu vzdycky vyhravat :) a ja jim to preju :)

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

reproboy píše:
KFJ píše:
reproboy píše: ty ses vazne ignorant :?:
ignorant? ja pro sprint v cr neco konkretniho udelal, ty tady jenom tlachas :D ignorant budu az ti oznamim ze to cele ignoruju a pozadam te aby jsi to zacal resit ty... komplet menu: organizaci zavodu, pravidla a jejich prevedeni do praxe, zazemi na zavodech, vecne ceny, partnery akce, sehnat spolehlive lidi, sehnat na to penize a medialni podporu... a to vse s vedomim ze te nekdo bude vecne jebat protoze neni po jeho... a u xy lidi budes stejne za kokota... a ignoranta... tak ja se jdu bavit a venovat se rodine, ...a muzes to zkusit... 8)
wau, tak to ses asi fakt jedinej na svete.
Ja jen kecam, ale protoze o tom neco vim, tak kecam aspon k tematu a nedelam si z kazdeho druheho prispevku srandu, resp. z toho kdo to pise.
Já dělám to samé co ty, jen v menším měřítku. Btw v roce 03-04-05 jsem k rozvoji sprintu prispel a ne malo ;) btw, pro me je sprint jen odreagovani, ne zivot, ten je o necem jinem nez o 1/4mile slavy :)
je fakt, ze pohary za sprint mam doma jen tri, asi jsem se malo snazil :)
Ale diky me jezdi dneska sprinty lidi, kteri budu vzdycky vyhravat :) a ja jim to preju :)
me je jedno kdy a kjak jsi prispel, ja reagoval na tve poznamky o ignorantsvi... tak jsem ti navrhnul jak by to moje ignorantsvi mohlo vypadat... Ja totiz nejsem povinej ztracet cas se sprintama, takze nevim z jakeho duvodu nekoho osocujes za to ze neco dela ve svem volnem case a dobrovolne a jeste ho to stoji penize... nejsem nekdo koho jsi si zaplatil aby to za tebe udelal :twisted: :lol:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
mvolesko
Příspěvky: 112
Registrován: 16 čer 2005 23:32
Kontaktovat uživatele:

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od mvolesko »

me prijde ze si spousta lidi neuvedomuje ze TMDC je neco navic, nikdo nikoho prece nenuti to jezdit, bude to na cca 6-8 srazech za rok jak jsem pocohpil na ostatnich srazech bude asi klasickej format sprintu

taky si dokazu predstavit ze treba v mimoni se pojede jak klasika tak TMDC a ze kdo bude chtet jet podle kubatury uz nepojede TMDC

casove by to nemelo byt o tolik narocnejsi, vse zalezi na domluve, nadruhou stranu ogranizator si muze urcit pravidla sam a ostatni je budeou muset respektovat pokud budou chtit sprintovat
Naposledy upravil(a) mvolesko dne 15 lis 2007 15:04, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 11 srp 2014 10:24, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 946
Registrován: 20 zář 2006 16:41
Bydliště: Vesnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reproboy »

KFJ píše:
reproboy píše:
KFJ píše: ignorant? ja pro sprint v cr neco konkretniho udelal, ty tady jenom tlachas :D ignorant budu az ti oznamim ze to cele ignoruju a pozadam te aby jsi to zacal resit ty... komplet menu: organizaci zavodu, pravidla a jejich prevedeni do praxe, zazemi na zavodech, vecne ceny, partnery akce, sehnat spolehlive lidi, sehnat na to penize a medialni podporu... a to vse s vedomim ze te nekdo bude vecne jebat protoze neni po jeho... a u xy lidi budes stejne za kokota... a ignoranta... tak ja se jdu bavit a venovat se rodine, ...a muzes to zkusit... 8)
wau, tak to ses asi fakt jedinej na svete.
Ja jen kecam, ale protoze o tom neco vim, tak kecam aspon k tematu a nedelam si z kazdeho druheho prispevku srandu, resp. z toho kdo to pise.
Já dělám to samé co ty, jen v menším měřítku. Btw v roce 03-04-05 jsem k rozvoji sprintu prispel a ne malo ;) btw, pro me je sprint jen odreagovani, ne zivot, ten je o necem jinem nez o 1/4mile slavy :)
je fakt, ze pohary za sprint mam doma jen tri, asi jsem se malo snazil :)
Ale diky me jezdi dneska sprinty lidi, kteri budu vzdycky vyhravat :) a ja jim to preju :)
me je jedno kdy a kjak jsi prispel, ja reagoval na tve poznamky o ignorantsvi... tak jsem ti navrhnul jak by to moje ignorantsvi mohlo vypadat... Ja totiz nejsem povinej ztracet cas se sprintama, takze nevim z jakeho duvodu nekoho osocujes za to ze neco dela ve svem volnem case a dobrovolne a jeste ho to stoji penize... nejsem nekdo koho jsi si zaplatil aby to za tebe udelal :twisted: :lol:
aha, takze ty tim vlastne ztracis cas a penize..
dobre, pro me toho tema zkoncilo, marketing a reklamu jsem delal jen par let, takze asi nevim o co jde. Ja neosocuju tvoji cinnost, ale tvoji osobu jak se k tomu stavi. A ja jsem si nikoho neplatil, to je pravda, jako nikdo tady, a vsichni tady piseme jen sve nazory. Delas to ty, tak si delej co chces. Tohle si chtel asi slyset. Jinak si nedokazu tuto tvou reakci vysvetlit.

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MarAt »

Taboo píše:Nektere drahy u nas organizuji nekdy i zavody bez jakychkoliv kategorii - kdy si clovek muze vybrat treba dva oponenty, proti kterym chce jet - a dva oponenti si naopak vyberou jeho (takze jede ctyri zavody). Ucastnici, kteri vyhraji vsechny ctyri zavody si pote vyberou sveho protivnika (a stejnym zpusobem jsou vybrani jinym protivnikem) - az se skonci jen s jednim vitezem, ktery obdrzi nejakou cenu. Taky celkem zajimavy napad... :D
Hehe to je supr sranda..u nás se nejezdí ani pavouk :D to by mě bavilo chodit mezi autama a vybírat si soupeře :lol: :lol:
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

co jsem pochopil tak ty v tech kategoriich neresis hodnoceni vsech jizd na cas ale napr.: kvalifikace na cas a nejlepsich xy z kazde tridy jede potom vyrazovacim zpusobem proti protivnikum z jinych trid?
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

reproboy píše:
KFJ píše:
reproboy píše: wau, tak to ses asi fakt jedinej na svete.
Ja jen kecam, ale protoze o tom neco vim, tak kecam aspon k tematu a nedelam si z kazdeho druheho prispevku srandu, resp. z toho kdo to pise.
Já dělám to samé co ty, jen v menším měřítku. Btw v roce 03-04-05 jsem k rozvoji sprintu prispel a ne malo ;) btw, pro me je sprint jen odreagovani, ne zivot, ten je o necem jinem nez o 1/4mile slavy :)
je fakt, ze pohary za sprint mam doma jen tri, asi jsem se malo snazil :)
Ale diky me jezdi dneska sprinty lidi, kteri budu vzdycky vyhravat :) a ja jim to preju :)
me je jedno kdy a kjak jsi prispel, ja reagoval na tve poznamky o ignorantsvi... tak jsem ti navrhnul jak by to moje ignorantsvi mohlo vypadat... Ja totiz nejsem povinej ztracet cas se sprintama, takze nevim z jakeho duvodu nekoho osocujes za to ze neco dela ve svem volnem case a dobrovolne a jeste ho to stoji penize... nejsem nekdo koho jsi si zaplatil aby to za tebe udelal :twisted: :lol:
aha, takze ty tim vlastne ztracis cas a penize..
dobre, pro me toho tema zkoncilo, marketing a reklamu jsem delal jen par let, takze asi nevim o co jde. Ja neosocuju tvoji cinnost, ale tvoji osobu jak se k tomu stavi. A ja jsem si nikoho neplatil, to je pravda, jako nikdo tady, a vsichni tady piseme jen sve nazory. Delas to ty, tak si delej co chces. Tohle si chtel asi slyset. Jinak si nedokazu tuto tvou reakci vysvetlit.
nehodlam tu resit napady tveho typu: pohary za tohle a diplomy za tohle... a pokud ti clovek neodpovi podle tveho gusta tak je hned ignorant...
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od KFJ »

mvolesko píše:me prijde ze si spousta lidi neuvedomuje ze TMDC je neco navic, nikdo nikoho prece nenuti to jezdit, bude to na cca 6-8 srazech za rok jak jsem pocohpil na ostatnich srazech bude asi klasickej format sprintu

taky si dokazu predstavit ze treba v mimoni se pojede jak klasika tak TMDC a ze kdo bude chtet jet podle kubatury uz nepojede TMDC

casove by to nemelo byt o tolik narocnejsi, vse zalezi na domluve, nadruhou stranu ogranizator si muze urcit pravidla sam a ostatni je budeou muset respektovat pokud budou chtit sprintovat
po zkusenostech z letoska s organizatorama srazu je situace takovato: bud se pojede pouze jeden nebo dva srazy + cca 5 samostanych zavodu, nebo se nepojede zadny sraz a pouze samostatne zavody a nebo se zadny serial (ktery se bude trochu podobat drag racing zavodum) konat nebude, protoze "lidi" proste chteji pravidla takova aby pro nic za nic vyhrali poharek, bez ohledu na kvalitu "zavodu" a jeho budoucnosti...
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

MarAt píše:
Taboo píše:Nektere drahy u nas organizuji nekdy i zavody bez jakychkoliv kategorii - kdy si clovek muze vybrat treba dva oponenty, proti kterym chce jet - a dva oponenti si naopak vyberou jeho (takze jede ctyri zavody). Ucastnici, kteri vyhraji vsechny ctyri zavody si pote vyberou sveho protivnika (a stejnym zpusobem jsou vybrani jinym protivnikem) - az se skonci jen s jednim vitezem, ktery obdrzi nejakou cenu. Taky celkem zajimavy napad... :D
Hehe to je supr sranda..u nás se nejezdí ani pavouk :D to by mě bavilo chodit mezi autama a vybírat si soupeře :lol: :lol:
Marku, doted se nejezdil, ale jelikoz je momentalne v reseni drag casomira (stromecek atd), tribuny atd tak neni vyloucene ani toto... rozdeleni do pavouka by mohlo byt dle Toyo King of Europe, napr :D Ale toto vse je pouze o penezich... pokud lidi budou chtit jezdit za 10 USD na srazech objemy a na zavod prijede dohromady 60 nadsencu i s kamosema tak ani sponzor ani organizator nebudou mit zajem tady tvorit neco ve smyslu drag racing scenu... :wink:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

jedina moznost je bud to odpiskat nebo tema zavodama kvalitou a atraktivnosti aut a organizaci prevalcovat srazove sprinty (tam budou jezdit jenom sprintovaci kundolapkove) 8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
daiman
Příspěvky: 206
Registrován: 20 čer 2007 22:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daiman »

Taboo píše:
KFJ píše:ale kdo to rozdelovani bude resit? uz ted je problem kdo ten serial bude poradat/organizovat...
Ja jsem se podobneho tematu trochu dotknul pred casem pri jedne diskuzi s Maratem... Opet, je to jen muj nazor :lol: , ale ustanoveni nejake organizace na zpusobu nasi NHRA, ktera by vypracovala "officialni" pravidla drag racing v Ceske Republice by mohlo nasledovne casem nahromadit dostatek penez (za oficialni clenstvi, vstupne na zavody poradane tou organizaci, poplatky zucasnenych vendoru, etc.) k postaveni opravdove drag racing drahy na svetove urovni. Lidi by se proste mohli rozhodnout, jestli budou jezdit v nejakych nesmyslnych kategoriich na akcich slouzicim k co nejvetsimu prodeji parku a piva, anebo se stanou soucasti opravdoveho sportu s pravidly udavanymi vasi officialni organizaci. Jeden maly postreh, o kterem jsem se uz pred casem tady taky nekde zminil po shlednuti nejakeho videa z Mimone, je ta lehkovaznost, s jakou se ta akce odehravala v aspektu bezpecnosti - at uz samotnych jezdcu anebo divaku. Mne doslova sokovalo videt davy lidi stojici jen par metru od drahy bez jakychkoliv betonovych barikad bez toho, ze by si nekdo (a zejmena poradatele) uvedomoval, ze by stacilo, aby nekomu praskla pneumatika anebo kulovy cep rizeni, explodoval setrvacnik anebo zacalo horet kapajici palivo - a mohlo by to mit velice katastrofalni nasledky. S tim, ze vozy budou u vas stale rychlejsi a rychlejsi by bylo opravdu dobre se soustredit i na bezpecnost jak jezdcu, tak i divaku v jejich vlastnim zajmu. U vozu by bylo dobre vyzadovat i jiste bezpecnostni vybaveni (ochrany ram, helmy, driveshaft loop, scatter shield, etc.) od stanovene casove hranice. Opet, je to jen maly postreh, ale ten duraz na bezpecnost by se mohl zamlouvat ucastnikum s tim, ze nekomu opravdu zalezi na tom, aby ve zdravi prijeli a ve zdravi zase i odjeli a bez nejakych zbytecnych incidentu (vytrznictvi)... :D

Co se tyka tech samotnych hlavnich kategorii, jejich pocet a vymezeni jejich pravidel bude nejspis zalezet na soucasne situaci s tim, aby vetsina kategorii byla zajimave obsazena. Samozrejme, cim vic kategorii, tim vyrovnanejsi bude jejich obsazeni a tim zajimavejsi ty zavody budou, ale treba jen ctyri hlavni kategorie + kategorie specialu bez jakehokoliv omezeni, by mohly byt plne dostacujici. Aby i vlastnici temer seriovych vozu jen s nekolika malo zakladnimi modifikacema meli moznost si zazavodit s sanci na dobre umisteni, dobre by asi bylo zacit pomalu (kdy by v tech prvnich dvou kategoriich byly omezeny nejake radikalnejsi upravy a lisily by se od sebe jen v nekolika malo aspektech jako treba nepovoleni a povoleni odstraneni interieru, poctem laminatovych panelu karoserie anebo Lexan oken za ucelem snizeni vahy - kde by proste doslo k rozliseni mezi vozy, ktere lidi i nadale pouzivaji ke kazdodenimu provozu a vozy, ktere uz nekdo pouziva jen obcasne k zavodum za cenu castecne ztraty komfortu) a pote povoleni tech uprav a jejich radikalnost v tech nasledujicich kategoriich zvysovat uz rychlejsim tempem... Nazvy tech kategorii nejsou nijak dulezite, pouzit by se dalo neco jako Street Class, Street Pro, Super Street, Super Pro, Special (anebo tem vyssim tridam muzete pridat nadech nelegalnosti jmeny jako Street Bandit :lol: , Street Eliminator, etc.).
Nektere drahy u nas organizuji nekdy i zavody bez jakychkoliv kategorii - kdy si clovek muze vybrat treba dva oponenty, proti kterym chce jet - a dva oponenti si naopak vyberou jeho (takze jede ctyri zavody). Ucastnici, kteri vyhraji vsechny ctyri zavody si pote vyberou sveho protivnika (a stejnym zpusobem jsou vybrani jinym protivnikem) - az se skonci jen s jednim vitezem, ktery obdrzi nejakou cenu. Taky celkem zajimavy napad... :D
absolutně souhlasím sice nevím jak by to ze začátku šlo ale myslím si že to není nerálné :)
Fiat Uno 1.4i 75 HP

Uživatelský avatar
reproboy
Příspěvky: 946
Registrován: 20 zář 2006 16:41
Bydliště: Vesnice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od reproboy »

KFJ píše:
reproboy píše:
KFJ píše: me je jedno kdy a kjak jsi prispel, ja reagoval na tve poznamky o ignorantsvi... tak jsem ti navrhnul jak by to moje ignorantsvi mohlo vypadat... Ja totiz nejsem povinej ztracet cas se sprintama, takze nevim z jakeho duvodu nekoho osocujes za to ze neco dela ve svem volnem case a dobrovolne a jeste ho to stoji penize... nejsem nekdo koho jsi si zaplatil aby to za tebe udelal :twisted: :lol:
aha, takze ty tim vlastne ztracis cas a penize..
dobre, pro me toho tema zkoncilo, marketing a reklamu jsem delal jen par let, takze asi nevim o co jde. Ja neosocuju tvoji cinnost, ale tvoji osobu jak se k tomu stavi. A ja jsem si nikoho neplatil, to je pravda, jako nikdo tady, a vsichni tady piseme jen sve nazory. Delas to ty, tak si delej co chces. Tohle si chtel asi slyset. Jinak si nedokazu tuto tvou reakci vysvetlit.
nehodlam tu resit napady tveho typu: pohary za tohle a diplomy za tohle... a pokud ti clovek neodpovi podle tveho gusta tak je hned ignorant...
v poradku, ale stacilo odpovedet: je to kravina, pac by mel diplom kazdej mrzak. .. a ne tohle. Nemam ve zvyku jednat s lidmy podradne nebo nadrazene.

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 11 srp 2014 10:24, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

scitani bodu behem sezony podle zajeteho casu ve skupine i absolutne jsme meli tento rok take, to se celkem osvedcilo... :wink: ale pokud by jsme zrusili pohary to je jako by u vas melo skoncit zbrojeni... :D :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 11 srp 2014 10:24, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Uživatelský avatar
daiman
Příspěvky: 206
Registrován: 20 čer 2007 22:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daiman »

KFJ píše:scitani bodu behem sezony podle zajeteho casu ve skupine i absolutne jsme meli tento rok take, to se celkem osvedcilo... :wink: ale pokud by jsme zrusili pohary to je jako by u vas melo skoncit zbrojeni... :D :D
však nikdo nikoho nenutí aby na drag racing kde se nevyhrávájí poháry jezdil. Ať si ten dotyčný zajede jinam :wink: myslím že se najde spousta lidí kteří si přijedou zazávodit, pobavit se, pokecat, porovnat časy, zjistit kdo je opravdu nejrychlejší a né zhrábnout pohár a alou domu pochlubit se kamarádům jak jsem jim nenakopal pr.el a že jsem za to získal pohár.
Fiat Uno 1.4i 75 HP

Uživatelský avatar
daiman
Příspěvky: 206
Registrován: 20 čer 2007 22:01
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od daiman »

Taboo píše:
KFJ píše:scitani bodu behem sezony podle zajeteho casu ve skupine i absolutne jsme meli tento rok take, to se celkem osvedcilo... :wink: ale pokud by jsme zrusili pohary to je jako by u vas melo skoncit zbrojeni... :D :D
Ja nejsem proti udelovani poharu :D . Naopak, ja bych ty pohary udelal tak velke, aby se nikomu nevesly ani do auta a musel by je privazat na strechu, kde by je kazdy mohl pri jizde domu obdivovat a zavistive pritom slintat... :lol: :lol: :lol:
:smich2: :smich2: :smich2:
Fiat Uno 1.4i 75 HP

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Taboo píše:
KFJ píše:scitani bodu behem sezony podle zajeteho casu ve skupine i absolutne jsme meli tento rok take, to se celkem osvedcilo... :wink: ale pokud by jsme zrusili pohary to je jako by u vas melo skoncit zbrojeni... :D :D
Ja nejsem proti udelovani poharu :D . Naopak, ja bych ty pohary udelal tak velke, aby se nikomu nevesly ani do auta a musel by je privazat na strechu, kde by je kazdy mohl pri jizde domu obdivovat a zavistive pritom slintat... :lol: :lol: :lol:
ted na poslednim zavode byli 70 cm pohary (za 1-3 misto v RWD, FWD, 4WD a Absolutni) a lidi stejne remcali ze jsem nedal pohary za objemy, ze jsem dal "pouze" diplomy, i kdyz s tema diplomama byl vetsi voser nez s tema poharama... ale zase byli levnejsi... Pro predstavu jak je to v CR s cenama na takove akci (casomira, male letiste, jedno WC a jeden indian s obcerstevnim): pohary zabrali polovicni rozpocet na cele akci a kdyby prijelo o 5 lidi mene tak uz to bylo minusove... A to jsme to delali vsichni gratis (6 lidi). Pristi rok chceme tribunu, bezpecnostni zabrany aspon u startu atd. Bez poharu u nas nikdo nezvedne prdel z domu, takze docela prekerka :mrgreen: :drivers:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

reproboy píše:
KFJ píše:
reproboy píše: aha, takze ty tim vlastne ztracis cas a penize..
dobre, pro me toho tema zkoncilo, marketing a reklamu jsem delal jen par let, takze asi nevim o co jde. Ja neosocuju tvoji cinnost, ale tvoji osobu jak se k tomu stavi. A ja jsem si nikoho neplatil, to je pravda, jako nikdo tady, a vsichni tady piseme jen sve nazory. Delas to ty, tak si delej co chces. Tohle si chtel asi slyset. Jinak si nedokazu tuto tvou reakci vysvetlit.
nehodlam tu resit napady tveho typu: pohary za tohle a diplomy za tohle... a pokud ti clovek neodpovi podle tveho gusta tak je hned ignorant...
v poradku, ale stacilo odpovedet: je to kravina, pac by mel diplom kazdej mrzak. .. a ne tohle. Nemam ve zvyku jednat s lidmy podradne nebo nadrazene.
vzdyt jsem ti v podobnem duchu odpovedel (ze je to kravina), ze jsi stahovacnej za to ja nemuzu :lol: :wink:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od MarAt »

Řekl bych,že problém s pravidly má ještě jednu rovinu. V současnosti tady jezdí v podstatě amatéři hoby závody (i když spousta aut má lepší technickou úroveň než leckteré ofic. závodní auto). A je pravda,že pravidla pro ně by měla být dělána tak,aby si co nejvíc lidí zasoutěžilo,aby je to bavilo,ale aby to moc nestálo. Na druhou stranu i kdyby se našel někdo,kdo se tomu bude chtít věnovat profesionálně,tak nebude mít šanci,protože zde úplné ofic. zázemí chybí a ofic. pravidla už nemůžou mít takovou úroveň. V usa se vyvíjí tuším přes 50 let a rozpočty profi stájí přesahují ostatní motoristické sporty. Taboo psal o dvou rozdílných věcech. První je založit vlastní asociaci jako združení těch závodících a potom ty pravidla diktovat srazům a jednou možná postavit vlastní trať atd a druhá je co nejzábavnější pravidla pro co nejširší okruh amatérů,která budou do značné míry ovliněna paletou účastníků a jejich potřebami více než objektivními faktory na kterých ty časy záleží. Pokud bychom ale chtěli jít ofic. cestou,myslím,že se nevyhneme tomu,aby ta pravidla byla složitá a detailní a závody nákladné a odměněné. Na druhou stranu u hoby se to tady moc nepohne a podle hesla "pohárek pro každého" se budou muset dělat i ta pravidla,nebo je tím směrem budou tlačit organizátoři srazů.
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

ty hobby sprinty tady jiz probihaji, my se snazime o lepsi zavod, nerikam ze profi, protoze profi zavody a teamy u nas v podstate skoror neexistuji v zadne mire... Pro odbornou verejnost je profi to co spada pod FAS, coz je cesta do pekel... takze ja si myslim ze kdyz vznikde asociace ktera nebude vazana na FAS (potazmo FIA apod) neznamena to ze ty zavody nebudou mit dobrou uroven... Jedina moznost jak ty zavody mohou vzniknout je ta ze ti co jezdi srazy/hobby zacnou jezdit DC a uroven se bude posouvat nejakym smerem, protoze asociace (jezdcu/organizatoru) na tom bude mit zajem, narozdil od organizatoru srazu... profi zavody nevzniknou tim ze to bude spadat pod FAS ale snahou zavodniku a organizatoru, muj nazor :wink:
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Taboo
Příspěvky: 2759
Registrován: 26 lis 2004 18:27
Bydliště: Des Moines, IA, USA

Příspěvek od Taboo »

Smazano
Naposledy upravil(a) Taboo dne 11 srp 2014 10:25, celkem upraveno 1 x.
IQ stylingem nenahradis.

Pustil
Příspěvky: 1186
Registrován: 14 čer 2006 15:59
Bydliště: Mělník/Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pustil »

Taboo píše:U nas maji drag drahy vetsinou ustanovene dlouhodobe tridy pro ucel tech celosezonich soutezi, ale ve snaze umoznit si zazavodit uplne kazdemu organizuji vsemozne souteze (jako treba ty, kde se kazdy vybere sveho oponenta anebo zavody pro jen import vozy do 6-valcu, test&tune - kde se proste jen jezdi bez kategorii a bez vitezu anebo "bracket racing" - kde vitezi ten, kdo se co nejvice priblizi svemu predem udanemu casu [a nesmi ho prekonat]), aby se to trochu zpestrilo a kazdy si prisel na sve. O poharky a diplomy tam nikomu nejde, protoze vetsina lidi to dela jen pro zabavu a poteseni, ale nekdy tam jsou vsemozne symbolicke ceny (jako treba vyber nahradnich dilu z mistniho vrakoviste v hodne $200 :lol: , vecere a nocleh v nejluxusnejsim pokoji mistniho hotelu :lol: , etc. Vetsina tech cen je darovana sponzory te drahy, ale nekdy clovek muze vyhrat i penezni ceny [z vybraneho vstupneho])... :D
Tak tyhle kategorie by se mi líbily. Minimálně by se dali použít jako zpestření programu na srazech popř. Drag závodech. Třeba Bracket Racing je kategorie jako dělaná pro mýho Oplise (44 kW :D).
in loving memory of http://moje.auto.cz/Pustil/oplis.html" onclick="window.open(this.href);return false;

Mazda 323 BG GT - weekend car
Mazda RX-7 FC - new project

Uživatelský avatar
MarAt
Příspěvky: 682
Registrován: 10 říj 2004 11:10
Bydliště: Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od MarAt »

2Taboo: megalol
crx 4x4 boosted- 10.23s
8x národní rekord ve sprintu na 1/4míle
exige gt3,gsx,mr2,200sx aj.
www.marat.cz

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: TM Drag Cup 2008

Příspěvek od Mike Mad »

taboo> a je k tomu poharu z ty mesity i nejakej muslimskej bubak co mi ho bude nosit :lol: :smich:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
Eso
Příspěvky: 152
Registrován: 29 kvě 2006 08:31

Příspěvek od Eso »

tak mam v ruce TM 1/2008 hledam a hledam presny zneni pravidel pro novou sezonu ktery by tam melo byt napsano (jak jsem se docetl v TM 12/2007) a kde nic tu nic :?
takze dalsi mesic se muzu kopat leda tak do prdele a pouze asi tak odhadovat jak asi tedy budou znit,vsem nasmlouvanym lidem,ktery mi sverili auto a kteri se meli podilet na uprave aut reknu:" klid, jeste mesic,sice jsem byl objednanej ale proste ted jeste nemuzu,pac pravidla vaznou...." jiste budou mit radost a pak mi vyjdou opet vstric 8)
a proc mam pocit ze nekteri souperi jiste uz pravidla vi a pilne pracuji :?:
z celyho srdce si preju at celej tmdc krachne,kdyz neumi ani vcas hodit do placu pravidla... :lol:
at zijou stary dobry obsahy!!! :?:
sannycars-dovoz automobilu z EU
Autocentrum Sannycars
nase garaz: accord type-R, civic turbo, prelude vti, civic vti

Odpovědět

Zpět na „Srazy“