Sraz 1.5. kde??

Tuningová scéna ve Varech a okolí
Zamčeno

Sraz 1.5. Cheb,Sokolov nebo KV??

Cheb
1
8%
Sokolov
3
25%
KV
8
67%
 
Celkem hlasů: 12

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V12 »

no a?? ta se zas tolik nesere....
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikael »

Slysel sem,ze v tech Saabech prej jo....ale ted sem prijel z Varu a musim uznat,ze by se do tech veder hodila.A v lete teprve budu skucet.Stejne tam asi bude.Kuze bez klimacky...asi jich bude jak 850 s manualem.

Uživatelský avatar
Gajda
Příspěvky: 1061
Registrován: 05 dub 2005 15:54
Bydliště: Špaňelská riviéra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gajda »

bigworm: nelep si jen na zdek folie :nono: dej to rovnou na celý auto !!! Ses měl podívat u mě jak to vypadá úplně na pikaču když nemáš předky. Já už to tak koupil a tak až budu mít čas nechám si je dolepit. 8)

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Gajda píše:bigworm: nelep si jen na zdek folie :nono: dej to rovnou na celý auto !!! Ses měl podívat u mě jak to vypadá úplně na pikaču když nemáš předky. Já už to tak koupil a tak až budu mít čas nechám si je dolepit. 8)
No me se to na tom mojim libi jen ten zadek...ono to jako opticky oddeli tu prdel a vypada to lip :D ...ale radecek mi rikal taky to sami ze to mam dat na cely...ale ted zatim chci jen ten zadek a na cely nemam sisky...stejne bych do predu nedal uplne ty cerny tak dodelat to muzu vzdycky..

Uživatelský avatar
Gajda
Příspěvky: 1061
Registrován: 05 dub 2005 15:54
Bydliště: Špaňelská riviéra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gajda »

bigworm píše:
Gajda píše:bigworm: nelep si jen na zdek folie :nono: dej to rovnou na celý auto !!! Ses měl podívat u mě jak to vypadá úplně na pikaču když nemáš předky. Já už to tak koupil a tak až budu mít čas nechám si je dolepit. 8)
No me se to na tom mojim libi jen ten zadek...ono to jako opticky oddeli tu prdel a vypada to lip :D ...ale radecek mi rikal taky to sami ze to mam dat na cely...ale ted zatim chci jen ten zadek a na cely nemam sisky...stejne bych do predu nedal uplne ty cerny tak dodelat to muzu vzdycky..
jj dodělat to můžeš vždycky jinak já měl na Golfu středně tmaví na celim autě a pecka 8) ale i tak když pršelo tak když jsem couval tak s problémama. Jinak Radeček je zabiják ten má na celim autě dark :lol:

Uživatelský avatar
V12
Moderátor
Příspěvky: 5677
Registrován: 08 říj 2004 14:34
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od V12 »

Ja mel na 730 na celym aute ty nejtmavsi co se delaji.....a to byl fakt rachot :)
R6 twin turbo + V10 + V12

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Jojo ma to fakt tmavy,ale vypada to hodne dobre 8) ...a vcera ten jeho pruh na prednim skle taky pecka...tam kdyz si sedel tak to vypadalo jak fotky z novin kdy sou zakryty oci aby te nikdo nepoznal :D ...

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikael »

To vite radecek je tajnej....hlavne s barvou vozu

Uživatelský avatar
ARV6
Moderátor
Příspěvky: 6707
Registrován: 01 dub 2005 22:29
Bydliště: Chodov u KV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od ARV6 »

Mikael píše:
V12 píše:Klimacka je podle me podminkou....a zas tak poruchovy to bejt nemuze...co se na tom sere??
Klimacka je italska...
:x No to je dobre ze je italska, ale jenom ji tam ti svedi neumi spravne namontovat abys vedel... :x

Uživatelský avatar
radecek
Příspěvky: 812
Registrován: 05 dub 2005 08:29
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radecek »

No ten muj pruh je fakt hustej,ono cely to moje auto je spis o vzhledu nez o prakticnosti.Vecer je to fakt na makovici,kdyz chci nekam zaparkovat a jeste ja chytrej jsem si dal na plato neon,takze hodne vidim...No jo,kdyz chce hold nekdo honit paradu... :smich2:

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mikael »

radecek píše:No ten muj pruh je fakt hustej,ono cely to moje auto je spis o vzhledu nez o prakticnosti.Vecer je to fakt na makovici,kdyz chci nekam zaparkovat a jeste ja chytrej jsem si dal na plato neon,takze hodne vidim...No jo,kdyz chce hold nekdo honit paradu... :smich2:
...tak musi slozit zkousky na tank.Aby pak nebyl z toho vyhledu vyhoukanej.

Uživatelský avatar
radecek
Příspěvky: 812
Registrován: 05 dub 2005 08:29
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radecek »

Tak nejak.... :lol:

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

radecek píše:No ten muj pruh je fakt hustej,ono cely to moje auto je spis o vzhledu nez o prakticnosti.Vecer je to fakt na makovici,kdyz chci nekam zaparkovat a jeste ja chytrej jsem si dal na plato neon,takze hodne vidim...No jo,kdyz chce hold nekdo honit paradu... :smich2:
jaký si to udelas, takovy to máš :)
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

zvooky píše:
radecek píše:No ten muj pruh je fakt hustej,ono cely to moje auto je spis o vzhledu nez o prakticnosti.Vecer je to fakt na makovici,kdyz chci nekam zaparkovat a jeste ja chytrej jsem si dal na plato neon,takze hodne vidim...No jo,kdyz chce hold nekdo honit paradu... :smich2:

Hehe ty musis stat od semaforu tak 10m aby si na ne videl ne? :D ...to ja blbe vidim a nemam ho tak brutalni jak ty....nebo jezdis ruskou ruletu tipnes si noooo ted by tam mohla bejt uz zelana a frrr :smich2: ...

Uživatelský avatar
Gajda
Příspěvky: 1061
Registrován: 05 dub 2005 15:54
Bydliště: Špaňelská riviéra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Gajda »

jj radeček a jeho seátek okrasa sokolovska a lapač policajtů :smich2:

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Ted sem nasel tady v UL v tuning shopu ty folie slusna cena za ty dark-black ne? http://tuning-centrum.cz/index.php?feMe ... lected=510

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

bigworm píše:Ted sem nasel tady v UL v tuning shopu ty folie slusna cena za ty dark-black ne? http://tuning-centrum.cz/index.php?feMe ... lected=510
:nono: do tech bych nikdy nešel.....jsou to nekvalitni folie
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

zvooky píše:
bigworm píše:Ted sem nasel tady v UL v tuning shopu ty folie slusna cena za ty dark-black ne? http://tuning-centrum.cz/index.php?feMe ... lected=510
:nono: do tech bych nikdy nešel.....jsou to nekvalitni folie
Mno tak dekuju :D ...me se zdala ta cena nizka jak prase...kde sezenu nejakou kvalitnejsi?...za dobrej peniz ale? 8)...sem cucel na netu a nic moc teda....no a kdyz je to shit tak se odlupuje ci co?ja to budu mit na pevnejch oknech ktery se nestahujou tak by to mohlo vydrzet ne?nebo?povez

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

bigworm píše:
zvooky píše:
bigworm píše:Ted sem nasel tady v UL v tuning shopu ty folie slusna cena za ty dark-black ne? http://tuning-centrum.cz/index.php?feMe ... lected=510
:nono: do tech bych nikdy nešel.....jsou to nekvalitni folie
Mno tak dekuju :D ...me se zdala ta cena nizka jak prase...kde sezenu nejakou kvalitni?...za dobrej peniz ale? 8)...sem cucel na netu a nic moc teda
To nevim kde seženeš kvalitní, když si je nechaš nalepit tak ti to daji i s folii a ta je vetšinou kvalitní...
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Ja vim ze jsou kvalitni treba Bruxsafol..ale chtej za jednu 800+Dph jak sem se ptal v KV...a toje docela ranec vis jak: :D

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

Ranec to je ale garantuju ti že sam to nenalepiš a když tak ne kvalitne...taky jsem to zkoušel
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

zvooky píše:Ranec to je ale garantuju ti že sam to nenalepiš a když tak ne kvalitne...taky jsem to zkoušel
No mam ted snad cloveka kterej mi to nalepi a uz par aut delal....zkusim je dolu je muzu dat vzdycky a az usetrim koupim kvalitu..znas to kdyz se clovek pro neco nadchne :D

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zvooky »

jj znam to moc dobre.....
BBS Motorsport

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

Zdravím Varský tunery! :D Jsem rád že se vám Ford líbil,je to taková exotika na našich cestách,byť téměř nepoužitelná...O jízdě psát nebudu protože to se musíš zažít,chci jenom pozdravovat toho nagelovanýho machýrka v Octavii(kdyby sem náhodou chodil)co tak krásně prošlapával plyn na semaforech u dolňáku...bohužel to bylo to jediný co mohl protože na zelenou,v momentě kdy to pobrala převodovka a rozjelo se turbo,nemohl nic víc než jen slepě a bezmocně ládovat kvalty a sledovat rychle se vzdalující zadek o rozměrech Avie... rock :pohar: :lol: Myslím že ten už teď nebude zkoušet machrovat ani na Felicii Pick-up,natož něcí většího! :)
Ještě pro upřesnění nejsem ten co toho Forda u Lidlu řídil ale seděl jsem vedle... :?:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Eskláda
Moderátor
Příspěvky: 3893
Registrován: 04 bře 2005 12:17
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eskláda »

cože?? kurva kdo jsi vole
S-MAX
CARSFOLIE- http://www.CARSFOLIE.cz/ FOLIOVÁNÍ AUT......

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Eskláda píše:cože?? kurva kdo jsi vole
Jak sem psal kdyz jste odjeli ze srazu prijel tam znamej s brutalnim americkym pickupem..no a tohle je jeho spolucestujci :?: :D

Uživatelský avatar
radecek
Příspěvky: 812
Registrován: 05 dub 2005 08:29
Bydliště: Sokolov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od radecek »

Aha,jsem si rikal,ze tam Forda krome Esklady nikdo nema...

Uživatelský avatar
Eskláda
Moderátor
Příspěvky: 3893
Registrován: 04 bře 2005 12:17
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eskláda »

sakryš,jsem byl zmatenej jek lesní včela a myslel jsem si že jsem vezl nějakého honzu,přitom vedle mě seděla celou dobu přítulkyně
S-MAX
CARSFOLIE- http://www.CARSFOLIE.cz/ FOLIOVÁNÍ AUT......

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

radecek píše:Aha,jsem si rikal,ze tam Forda krome Esklady nikdo nema...
Mno tak ten Eskalady ford by se mu vesel dozadu na korbu :D ...nee byl fakt hodne velkej.....

Uživatelský avatar
bigworm
Příspěvky: 481
Registrován: 18 črc 2004 09:32
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bigworm »

Eskláda píše:sakryš,jsem byl zmatenej jek lesní včela a myslel jsem si že jsem vezl nějakého honzu,přitom vedle mě seděla celou dobu přítulkyně
Ale co vzdyt by si taky ty Octavce natrh zadek stejne jako oni ne :D

Zamčeno

Zpět na „Karlovy Vary“