Fabia WDC 2007

Tuningová scéna ve Varech a okolí

V teji čepico vypadá Hattori

jako kaj
6
35%
spíš udek asi dost
11
65%
 
Celkem hlasů: 17

teabe
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2006 22:00
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od teabe »

ARV6 píše:tak to je hukot to HTP :D
HTP totiž ve zkratce znamená Hovno To Pojede :?:
Chipforum.cz OII RS TDI | 210PS

teabe
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2006 22:00
Bydliště: Karlovy Vary

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od teabe »

zvooky píše:Nevite nekdo približnou cenu toho Scouta?
Benzín 720 000,- a nafta začíná někde od 780 000,-
Chipforum.cz OII RS TDI | 210PS

Uživatelský avatar
zvooky
Příspěvky: 7483
Registrován: 22 bře 2005 23:10
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od zvooky »

teabe píše:
ARV6 píše:tak to je hukot to HTP :D
HTP totiž ve zkratce znamená Hovno To Pojede :?:
a jeste vetši najede :lol:
BBS Motorsport

teabe
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2006 22:00
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od teabe »

teď mi ještě hattori řekni jak jsi k tomu přišel?že by vážně to leštění klik u ředitele pomáhalo :D Mimochodem,dneska jsem pronásledoval 4 TDI fabie...už od thermalu na OMW..tam natankovali,nějakej typan jim to umyl a už si to dračili na rybáře... 8)
Chipforum.cz OII RS TDI | 210PS

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od hattori_hanzo »

Mikael píše:No ty jelita prisli s tim,jestli se muzou projet.Ze maji do pul ctvrty cas.A Pepa jim jeste ze srandy rika..."v pohode,hlavne to do rana privezte z Ukrajiny zpatky." :smich2:
A mensi poznatek nazaver...HTP dnes zacalo klepat po cca 2700 km najetejch... :twisted:
A motory 2,0 TDI PD ve Scoutu primo nesnasim,bo se s tim jezdi pekne nahovno...zlatej benzin. 8)
Ale jako v pohodě,neskončilo to ani na špalkách,ani bez motoru! :D Ovšem taky tam kolovala teorie že to byli špioni od Moskviče a že to po cestě někde rozebrali,odlili z bakelitu a doma už to jenom složí! :lol:
Na jednu stranu chápu že to u tak mladýho motoru je to svým způsobem neomluvitelný,ale když jsem viděl jakou sodu těm motorům někteří bez pardonu čuráci dávali,tak se nedivím...První co poránu ten studenej motor je že ho někdo půl vteřiny po nastartování vytočí několikrát k omezovači,pak to vezme okolo sloupu přes ručku a vyveze ho nahoru.Tam to zase hodinu stojí,sedne do toho vocas buhvíodkuď a první co udělá je že tomu dá hned v tunelu sodu a dusí ho až do chvíle kdy ho vrátí zpátky,nic jinýho ten motor nezná! :roll:
Já vám to všem říkal že ten diesel není tak úchvatnej,že ten benzín jede jak sviňa a hlavně od čtyř tisíc mají ty leštěný ocelový koncovky na Škodovku a V4 dvoulitr docela pěknej kovovej zvuk! :wink: 8)
zvooky píše:Nevite nekdo približnou cenu toho Scouta?
Mělo by to bejt prej zhruba +25000 k ceně normální Octávky 4x4 :wink:
teabe píše:teď mi ještě hattori řekni jak jsi k tomu přišel?že by vážně to leštění klik u ředitele pomáhalo :D Mimochodem,dneska jsem pronásledoval 4 TDI fabie...už od thermalu na OMW..tam natankovali,nějakej typan jim to umyl a už si to dračili na rybáře... 8)
Ale prd leštění klik,dohodila mi to kamarádka,stejně jako se to tam dohazovalo od kámoše ke kámošovi u všech! :wink:
Nemáš náhodou tu Octávku stříbrnou?Myslím že jsem tě viděl ve zpětným u vysavače když mi myli Scouta... :wink: Na Fabie kašli,zkus nějakýho Scouta! :lol: Škoda že jsme se nepotkali když jsem jel od OMW,ikdyž by to bylo asi krátký setkání protože nebyl moc provoz! :D Jo a Fabie se nemejou,jenom Scouty! :wink:
✠Luftwaffle✠

teabe
Příspěvky: 243
Registrován: 25 lis 2006 22:00
Bydliště: Karlovy Vary

Příspěvek od teabe »

jj,mám jí střibrnou a u vysavače jsem byl 8) hele máš pravdu...oni fakt myli jen ty scouty :lol:
Chipforum.cz OII RS TDI | 210PS

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hattori_hanzo »

teabe píše:jj,mám jí střibrnou a u vysavače jsem byl 8) hele máš pravdu...oni fakt myli jen ty scouty :lol:
Tak to jsem tě viděl,resp. jenom zadek tvýho auta... :D Scouty se tam mejou protože jezdí v lese a vrací se od bahna,takže to se z nich sundavá wapkou na OMW a pak se domejvají a leští na Thermale! :wink:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od Mikael »

Ty hele Hattori...ty kokoti hazeji na rucku Fabie,ale uz jsi nerekl,ze SCout bez protiprokluzu jezdi v podzemkach nastorc...a ze to je tvoje prace s trojkou Scoutem :lol:
A urcite je motor FSI V4 ???
Na konec si jeste zapomnel zminit Japonske turisty,kteri vyfotili snad uplne vsechno a pocitm ze v lete bude predstaveni Fabie v Koreji bo v Cine :lol:
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od hattori_hanzo »

Mikael píše:Ty hele Hattori...ty kokoti hazeji na rucku Fabie,ale uz jsi nerekl,ze SCout bez protiprokluzu jezdi v podzemkach nastorc...a ze to je tvoje prace s trojkou Scoutem :lol:
A urcite je motor FSI V4 ???
Na konec si jeste zapomnel zminit Japonske turisty,kteri vyfotili snad uplne vsechno a pocitm ze v lete bude predstaveni Fabie v Koreji bo v Cine :lol:
To víš,děti si hrajou s ručkou okolo sloupu,my machři posíláme v podzemkách Scouta prdeli napřed zásadně plynem! :lol:
Asi není,řekl bych R4,ale prostě se mi nechtělo vypisovat to strašně dlouhý slovo "čtyřválec",tak jsem napsal pro jistotu aby to všichni pochopili V4... :wink:
Myslíš že bude Jiangling Faabster? :lol: Jsem zvědavej jestli tam taky budu figurovat protože když jsem parkoval jednu Fabku tak si ten jantar dělal asi dvacet fotek takže buď tam budu vybroušenej na předním skle nebo vyšitej na potahách... :lol:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od Mikael »

:smich: to by byl teda joke...Kterak se Cesky Kamil na vychode slavnym stal... :lol:
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
ARV6
Moderátor
Příspěvky: 6707
Registrován: 01 dub 2005 22:29
Bydliště: Chodov u KV
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od ARV6 »

hattori_hanzo píše:
Mikael píše:Ty hele Hattori...ty kokoti hazeji na rucku Fabie,ale uz jsi nerekl,ze SCout bez protiprokluzu jezdi v podzemkach nastorc...a ze to je tvoje prace s trojkou Scoutem :lol:
A urcite je motor FSI V4 ???
Na konec si jeste zapomnel zminit Japonske turisty,kteri vyfotili snad uplne vsechno a pocitm ze v lete bude predstaveni Fabie v Koreji bo v Cine :lol:
To víš,děti si hrajou s ručkou okolo sloupu,my machři posíláme v podzemkách Scouta prdeli napřed zásadně plynem! :lol:
Asi není,řekl bych R4,ale prostě se mi nechtělo vypisovat to strašně dlouhý slovo "čtyřválec",tak jsem napsal pro jistotu aby to všichni pochopili V4... :wink:
Myslíš že bude Jiangling Faabster? :lol: Jsem zvědavej jestli tam taky budu figurovat protože když jsem parkoval jednu Fabku tak si ten jantar dělal asi dvacet fotek takže buď tam budu vybroušenej na předním skle nebo vyšitej na potahách... :lol:
te udelaj jako papirovou maketu na showroomy.... 8)
BMW M3 3.2 Convertible
BMW M3d2 Touring
Alfa Romeo 164 Super 3.0 24V - Zombie

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od Mikael »

Tak to mame za sebou,az budu mit ty nejzajimavejsi fotky z podzemek (kde probihala interni WDC - World slide contest) tak to sem nakopu....
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od hattori_hanzo »

Mikael píše:Tak to mame za sebou,az budu mit ty nejzajimavejsi fotky z podzemek (kde probihala interni WDC - World slide contest) tak to sem nakopu....
To mi nějak nesedí :D
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od Mikael »

hattori_hanzo píše:
Mikael píše:Tak to mame za sebou,az budu mit ty nejzajimavejsi fotky z podzemek (kde probihala interni WDC - World slide contest) tak to sem nakopu....
To mi nějak nesedí :D
Skoda zes nebyl,poslednich deset HTP Fabii co se davaly na kamion si zazily slusny peklicko...az se divim,ze se nepustil v garazich alarm a ze se nic vaznyho nestalo :twisted:
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Uživatelský avatar
hattori_hanzo
Moderátor
Příspěvky: 9245
Registrován: 03 kvě 2005 15:35
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od hattori_hanzo »

Mikael píše:Skoda zes nebyl,poslednich deset HTP Fabii co se davaly na kamion si zazily slusny peklicko...az se divim,ze se nepustil v garazich alarm a ze se nic vaznyho nestalo :twisted:
Nějak jsem nikdy neměl potřebu tohohle prasení účastnit a se Scoutem to bylo trošku něco jinýho... :roll:
✠Luftwaffle✠

Uživatelský avatar
Mikael
Příspěvky: 5384
Registrován: 13 dub 2005 23:24
Bydliště: Chodov
Kontaktovat uživatele:

Re: Fabia WDC 2007

Příspěvek od Mikael »

hattori_hanzo píše:
Mikael píše:Skoda zes nebyl,poslednich deset HTP Fabii co se davaly na kamion si zazily slusny peklicko...az se divim,ze se nepustil v garazich alarm a ze se nic vaznyho nestalo :twisted:
Nějak jsem nikdy neměl potřebu tohohle prasení účastnit a se Scoutem to bylo trošku něco jinýho... :roll:
Ja to sledoval z povzdali a cekal,kdy se neco stane...nastesti vse v pohode...vecir sme pak zapili se sefikama akci a trada domu...at bylo co bylo,bylo to moc fajn a budu rad vzpominat. 8)
Clarion DXZ 958 RMC
Morel MT-22
Morel Hybrid Ovation
Focal Utopia
Denon DCA-3180
Mosconi AS 300.2
STEG K2.02

Odpovědět

Zpět na „Karlovy Vary“