Okraden rádio JVC

Ukradli vám auto nebo vykradli?

Moderátoři: Kane13, tholis

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

ahoj lidičky stala se mi dost velká nepříjemonost... :cry: protože když jsem z brigády našetřil pro mě nemalou sumu tak jsem si chtěl koupit kvalitní autorádio na bazoši.cz jsem našel toho http://re5pect.cz/zbozi/produkt-3641/jv ... avx44.html" onclick="window.open(this.href);return false; za 4000tisíce... kontaktoval jsem majitele aby mi poslal fotky domluva v pohodě fotky taky tak jsem řekl že ho koupím ať ho co nejdříve... balíček s rádiem přišel natešenej běžím na poštu vše zaplatím převezmu a když hne u pošty v autě rozbaluju balíček a bylo tam úplně jiné rádio nějaká pelešina za pakatel :cry: když kontaktuju majitele co se děje omlouval se že to popletl že škodu ihned nahradí od té doby se neozval číslo vypnuté nevím co dělat... je mi jasné že jsem byl okraden a rádio a peníze už nikdy neuvidím... jen se chci zeptat nezmá někdo ženu či muže vše domlouváno na mailu ludm.votav@seznam.cz a ludnima votavová balíček byl odeslán z pošty někde z hradce králové jak to řešit? má smysl jít na policii? za kažkou info budu moc rád :cry:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

+ balíček byl odeslán od Jaroslav Licehammer
stará parcela 115
stěřeky 503 21

adresa může být neplatná vymyšlená nebo úplně nevinného člověka ale snad to pomůže :|
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
DizzX
Příspěvky: 176
Registrován: 01 zář 2009 13:33
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od DizzX »

nejsou to Stěřeky, ale Stěžery
je to kousek od Hradce v pondělí se tam stavim a vyzjistim, pošli mi do SZ kdyžtak odkaz na inzerat
http://laminostyling.cz - prodej autokosmetiky, kompozitních materiálů a výroba interiérových dílů z laminátu

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

DizzX píše:nejsou to Stěřeky, ale Stěžery
je to kousek od Hradce v pondělí se tam stavim a vyzjistim, pošli mi do SZ kdyžtak odkaz na inzerat
áha už neumím ani číst... :oops: je to měsíc co se to stalo (byl jsem naivní a věřil jsem že to není žádnej ču*ák za**anej) inzerát je dávno smazán bohužel.. kdyby jsi tam nejlépe zazvonil a poptal se a zahrál divadlo že jsi Jonáš co koupil tohle rádio a hledáš tuhle osobu a pak dal echo jak to dopadlo byl bych ti nejvíce vděčen 8) klidně pak pošlu nějakej drobák za benzín 8) díky moc...
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
DizzX
Příspěvky: 176
Registrován: 01 zář 2009 13:33
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od DizzX »

hele mam to kousek, v pohode, rad pomuzu :)
http://laminostyling.cz - prodej autokosmetiky, kompozitních materiálů a výroba interiérových dílů z laminátu

Tuningdily
Příspěvky: 48
Registrován: 14 srp 2011 13:04

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Tuningdily »

No vem to jednoduše...podle poštovního směrovacího čísla to vychází na Hradec, což sedí...
Když vygooglíš jeho jméno uvidíš že prodává více věcí...tak zkus najít jinej inzerát a zkus zavolat od někoho cizího na číslo..jestli to veme...pokud ne, zkus někoho kdo je v okolí, aby tam dojel, pokud tot nepomůže...vytiskni si věškerou konverzaci a zajdi na polici a oni ti poradí. Kařdopádně bych se nebál, že peníze neuvidíš...:) Hodně štestí...

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

DizzX píše:hele mam to kousek, v pohode, rad pomuzu :)
díky budu vděčen :pifko:
Tuningdily píše:No vem to jednoduše...podle poštovního směrovacího čísla to vychází na Hradec, což sedí...
Když vygooglíš jeho jméno uvidíš že prodává více věcí...tak zkus najít jinej inzerát a zkus zavolat od někoho cizího na číslo..jestli to veme...pokud ne, zkus někoho kdo je v okolí, aby tam dojel, pokud tot nepomůže...vytiskni si věškerou konverzaci a zajdi na polici a oni ti poradí. Kařdopádně bych se nebál, že peníze neuvidíš...:) Hodně štestí...
vše zkusím... maily všechny mám uchovaný uvidím co se stím dá pořešit díky moc za echo ve mě snad vzplanul poslední plamínek naděje 8)
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Tuningdily
Příspěvky: 48
Registrován: 14 srp 2011 13:04

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Tuningdily »

Tchýně došla na policii stím že jí někdo okradl právě přes net o dvě stovky...a nakonec zjistil že frajer okrádal lidi ve velkým...takže na ty Benga bych klidně zašel, když se nepodaří to zněj vymlátit.:) Držím palce...

Uživatelský avatar
Rapid05
Příspěvky: 57
Registrován: 03 kvě 2005 21:09
Bydliště: ČB
Kontaktovat uživatele:

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Rapid05 »

Stalo se mi něco podobnýho, je chyba, žes to neohlásil hned, a to jak na poště, tak na policajtech. Mě se povedlo reklamací na poště pozastavit platbu, prachy potom zajistila PČR. Psal jsem na bazoš, odkud mi podle čísla inzerátu, přestože byl smazanej poslali vše, co měli v zálohách. To jsem vytiskl společně s celou mailovou komunikací a podal jsem trestní oznámení. Poškozených nás bylo víc (okolo 30 lidí), takže se podávala hromadná žaloba. Já svý prachy dostal zpět a týpci čekaj na soud. Asi jsem měl kliku, ale udělal jsem asi všechno co se dalo, aby jim to neprošlo...

Takže jdi na PČR a uvidíš, je možný, že ten co podvedl tebe to udělal i ve více případech, tak by ses jen přidal k hromadné žalobě. Držím palce.
foto.handbrakers.net
Rapid 130, 320i e90

gemkio
Příspěvky: 35
Registrován: 21 pro 2011 20:16

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od gemkio »

Tuningdily píše:No vem to jednoduše...podle poštovního směrovacího čísla to vychází na Hradec, což sedí...
Když vygooglíš jeho jméno uvidíš že prodává více věcí...tak zkus najít jinej inzerát a zkus zavolat od někoho cizího na číslo..jestli to veme...pokud ne, zkus někoho kdo je v okolí, aby tam dojel, pokud tot nepomůže...vytiskni si věškerou konverzaci a zajdi na polici a oni ti poradí. Kařdopádně bych se nebál, že peníze neuvidíš...:) Hodně štestí...
pres google sem nasel tohle cislo 732 994 590 jmeno i mesto sedi. Tak tam zkus zavolat a uvidis

Pernick
Příspěvky: 1268
Registrován: 17 črc 2007 21:39
Bydliště: Brno

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Pernick »

Posílat zboží pouze z e-shopu. Nikomu bych na netu nevěřil a nikdy takový obchod s vysokou dobírkou ani neuzavřel. I s ohledem na padivnou třetinovou cenu ikdyž je to použité. :hlazeni
Renault Megane Break 1.9DTi 100koní v naftě, jsem spokojený =)

gemkio
Příspěvky: 35
Registrován: 21 pro 2011 20:16

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od gemkio »

nebo aukro, sice tam je taky par zlodicku, ale aukro je pojisteny do 20k

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

přesně přes tohle číslo jsme se domlouvali co a jak... nečekaně majiteli ukradli telefon a číslo je nedostupné stará známá pohádka :( nezbývá nic jiného než dávat pozor kde a co kupujete uvidíme jak dopadne Dizzx a přinejhořším na policajty :roll:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

gemkio
Příspěvky: 35
Registrován: 21 pro 2011 20:16

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od gemkio »

tak kdyby to s tim dizzem bo jak nedopadlo, tak dej vedet, stezery mam kousek.

Jon1
Příspěvky: 358
Registrován: 30 pro 2008 21:41
Bydliště: Medlešice

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Jon1 »

ja to mam sice 35km ale obcas mam cestu smer Hradec tak bych popripade mohl take pomoci , az jak napisi ostatni
Renault laguna II 1.8 16v
Sestry: Renault twingo 1.2
pracovni : JD 8335R

Uživatelský avatar
DizzX
Příspěvky: 176
Registrován: 01 zář 2009 13:33
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od DizzX »

už sem tam byl, je to v řešení
http://laminostyling.cz - prodej autokosmetiky, kompozitních materiálů a výroba interiérových dílů z laminátu

Uživatelský avatar
kubi
Příspěvky: 7665
Registrován: 05 pro 2006 21:25
Bydliště: Opava
Kontaktovat uživatele:

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od kubi »

ono není od věci si takový velký věci otevřít hned na poště ať člověk vidí..... protože v dnešní době to prostě jinak nejde..... všude samý ojebávač :zadek:
Nosce te ipsum - know thyself
"Be the change you want to see in the world"
Kadett GSi 16v - "redtop" fan

Gallery: kubi-gsi.rajce.idnes.cz
NABÍZÍM ODBORNÉ PŘEKLADY Z ANGLIČTINY DO ČEŠTINY - VÍCE SZ

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

díky moc chlapy vážím si toho... :mavani: jak píše Dizzx je to v jednání tak uvidíme jak že se to vyvrbí a doufám že můj prospěch...
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

tak jak už jsem psal v projektu rádio už je v rukou mého táty a v pořádku :potlesk: celej příběh napíšu později je to až k neuvěření, ale hlavně že vše dobře dopadlo a děkuji všem podílejícím se za pomoc!
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

jezour.jezour
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2012 07:18

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od jezour.jezour »

Tak s tímhle ,,člověkem" mám taky podobnou zkušenost. Vidím že nejsem sám.

Uživatelský avatar
Lordík
Příspěvky: 1501
Registrován: 31 črc 2011 16:12
Bydliště: Budvar city

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od Lordík »

já z něj dostal rádio po půl roce a musel jsem ještě litra připlatit! co tobě se stalo? je to nějakej zmrd :evil:
Ophell Vectra B Zender Sport 2.1 16V BIG Turbo Nitro! 300HP / 350HP / 400HP Club! Clean engine / car design , Airlift 3P dual Viar, 8piston brake 370mm wave rotor RS3, 3tlg. Schmidt vn-line 19" stretch, Prosport EVO, Sparco, Coming soon 2K18!

jezour.jezour
Příspěvky: 2
Registrován: 13 dub 2012 07:18

Re: Okraden rádio JVC

Příspěvek od jezour.jezour »

Lordík píše:já z něj dostal rádio po půl roce a musel jsem ještě litra připlatit! co tobě se stalo? je to nějakej zmrd :evil:
Já kupoval origo rádio do BMW pětky, poslal mi ze sedmičky a s rozsypanym displayem. Mam to k němu docela daleko, ale v létě tam budu mít cestu kolem, tak ho zajedu navštívit.

Odpovědět

Zpět na „Ukradeno“