Poslední návštěva: 14 pro 2019 19:37 Právě je 14 pro 2019 19:37

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina

[ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2
Autor Zpráva
 Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 24 úno 2006 05:52 

Naprosto chápu...... Nevada je VELKÁ osobnost a těžko se na ní zapomíná.... :cry:
Zvlášť když na tomhle autě musíš udělat a vymyslet všechno sám pže na to není nic.....

Vím o čem mluvím.....
http://www.renault19.cz/web/index.php?o ... ey=0&hit=1

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 27 úno 2006 16:37 

Boris píše:
Naprosto chápu...... Nevada je VELKÁ osobnost a těžko se na ní zapomíná.... :cry:
Zvlášť když na tomhle autě musíš udělat a vymyslet všechno sám pže na to není nic.....

Vím o čem mluvím.....

krása 8) nemas víc photos? jestli jo hod je sem pls

Předmět příspěvku: Re: Nashle lásko má - R21 Nevada
PříspěvekNapsal: 05 bře 2006 14:17 

povedla se moc, tohle auto me nijak nepritahuje,ale ta tva se mi opravdu libi(la :( ) nevim,jak bych reagoval na takovou kravu,jeste kdyz si takhle otevrela hubu.
ale asi tak: kral je mrtev,at zije kral!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 21 bře 2006 09:29 

HANYSx píše:
Boris píše:

Vím o čem mluvím.....

krása 8) nemas víc photos? jestli jo hod je sem pls

Díky hned jak budu mít chvilku a budu doma něco sem plesknu...... :wink:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 bře 2006 17:06 

Tak tady to je :lol:

Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 22 bře 2006 17:08 

Další....

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 bře 2006 12:04 

skoda tech sachovnic a nalepky na nadrzi :lol: , jinak ale byla moc pekna, takovej povedenej decent 8)

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 bře 2006 12:07 

fakt prdel, ze sme zcela nezavisle na sobe oba vybrali na stejny auto stejny prahy, asi se tam fakt hodej :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 23 bře 2006 13:37 

jj koukal jsem na to hned jak jsem viděl tu tvou...... jsou fakt nejhežčí :?:
K tý nalepce na víčku a šachovnicím snad jen hříchy mládí :oops:
Ale šachovnice měli důvod..... Vpředu to byl táta hlavou (motoru) při jedný nechutný poruše a tam vzadu mě to někdo poškrábal...... a už nebyla ani chuť a ani finance to lakovat a kámoš dělá reklamy....... :lol: :?:
Ale dneska bych to řešil vše jinak ale na to že to bylo po 120 moje 1kára to asi jde..... :lol:

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 11 srp 2006 13:42 

HANYSx píše:
fakt prdel, ze sme zcela nezavisle na sobe oba vybrali na stejny auto stejny prahy, asi se tam fakt hodej :lol:

...je mi smutno z té 21čky!
...něco přidám,ale asi NE v kombajnu!

Předmět příspěvku:
PříspěvekNapsal: 19 zář 2006 08:53 

MiraF píše:
HANYSx píše:

...je mi smutno z té 21čky!
...něco přidám,ale asi NE v kombajnu!

jj zname, nejzajimavejsi na tom aute je, jak se s haupnou zvedaj i blatniky :)

PříspěvekNapsal: 31 led 2009 08:48 

tak sice to tady ozivuju po moc dlouhe dobe ale neco vam sem napisu takovy muj sen : ted je mi 19nact v 17 ci sem si poridil svoje prvni auto byl Renault 21 2.2 benzin ph.1 sedan po dokonceni ridicskeho kurzu sem byl stastnej jak blecha ze muzu jezdit tak sem hned sedl do auta a frrrrrr nekam na silnice ted je mi uz o neco vic a v listopadu roku 08 sem si koupil novy auto Renault 21 2.2 nevada ph.2 moc pekny a pohdlny auto na netu sem nasel R21club.com tam sem se seznamil se spoustou super lidi a take s jednou super slecnou z prahy ktera ma take R21 2.2 ale hatch v decentnim tuningu tak mi rekla o teto nevadce ktera skoncila velmi smutne tak me napadlo ze bych take zacal neco delat na aute sice sem zrucny spise na veci technickeho razu ale mam par kamaradu kteri mi snad pomuzou tak bych vam sem daval dokumetaci upravy svoji nevadky oproti te ktera je na prvni strance to bude urcite ne tak rozsahle ale rad bych si ji trosku poladil moje plany jsou : nechat si zrenovovat alu kola Zender 15'' 7J s pneu 195/50/ Pirelly P 5000 Drago namontovat ladeny koncovy tlumic potom bude vymena oleje filtru oleje tak vzduchu a paliva nastavce prahu nejake decentni , odstaneni drobnych skoro neviditelnych vad laku v podobe pupinku rzi , a okolo letnich mesicu vymena motoru z puvodniho 2.2 79kw na 2.0 12V 99kw oba benziny a k tomu novou spojku a rozvody tak sem zvedav jaktyto moje plany dopadnou ale rad bych se behem leta dostal o neco dale nez sem ted protize ted je nevadka s serii a nejake foto http://ladapce.rajce.idnes.cz/nevada_al ... C00188.JPG to druhe auto na fotce je moje prvni laska

PříspěvekNapsal: 31 led 2009 11:05 
Moderátor

Pokud chceš dělat rozsáhlejší úpravy, je tady sekce projekty, kam to patří víc

PříspěvekNapsal: 31 led 2009 11:23 

[quote="Jon1"]tak sice to tady ozivuju po moc dlouhe dobe ale neco vam sem napisu takovy muj sen : ted je mi 19nact v 17 ci sem si poridil svoje prvni auto byl Renault 21 2.2 benzin ph.1 sedan po dokonceni ridicskeho kurzu sem byl stastnej jak blecha ze muzu jezdit tak sem hned sedl do auta a frrrrrr nekam na silnice ted je mi uz o neco vic a v listopadu roku 08 sem si koupil novy auto Renault 21 2.2 nevada ph.2 moc pekny a pohdlny auto na netu sem nasel R21club.com tam sem se seznamil se spoustou super lidi a take s jednou super slecnou z prahy ktera ma take R21 2.2 ale hatch v decentnim tuningu tak mi rekla o teto nevadce ktera skoncila velmi smutne tak me napadlo ze bych take zacal neco delat na aute sice sem zrucny spise na veci technickeho razu ale mam par kamaradu kteri mi snad pomuzou tak bych vam sem daval dokumetaci upravy svoji nevadky oproti te ktera je na prvni strance to bude urcite ne tak rozsahle ale rad bych si ji trosku poladil moje plany jsou : nechat si zrenovovat alu kola Zender 15'' 7J s pneu 195/50/ Pirelly P 5000 Drago namontovat ladeny koncovy tlumic potom bude vymena oleje filtru oleje tak vzduchu a paliva nastavce prahu nejake decentni , odstaneni drobnych skoro neviditelnych vad laku v podobe pupinku rzi , a okolo letnich mesicu vymena motoru z puvodniho 2.2 79kw na 2.0 12V 99kw oba benziny a k tomu novou spojku a rozvody tak sem zvedav jaktyto moje plany dopadnou ale rad bych se behem leta dostal o neco dale nez sem ted protize ted je nevadka s serii a nejake foto http://ladapce.rajce.idnes.cz/nevada_al ... C00188.JPG to druhe auto na fotce je moje prvni laska[/quote]

ten 12v motor sem tam chtěl dávat taky a všichni známí co rozumněj renaultum, včetně majitele vrakoviště kam sem jezdil nakupovat, mi ho vymlouvali... nejlepší by bylo sehnat motor z 21turbo a osadit si nevadu tim

jinak viz eiffel pokud nás chceš zásobovat postupem prací je tu sekce projekty

btw: nevádka vypadá parádně zachovale, to se často nevidí

PříspěvekNapsal: 31 led 2009 19:44 

jj taky sem slysel nazory ze ten 12V je poruchovej ale tak 2.0 turbo se spatne shani v dobrym stavu tak tam ten 12V dam a ten 2.2 budu mit doma teda uz dva kousky tak kdyztak udelam opetovnou instalaci ty 2.2ky zatim je malo penez a hlavne blby pocasi ale jakmile se trochu otepli a sleze snih tak zacnu neco delat a zalozim topik v sekci projekty diky za nazory ps: nevadka je opravdu v dobrem stavu coz me take prekvapilo ale rozepisu se az v projektech
cus Jon1

[ Příspěvků: 45 ]  Přejít na stránku Předchozí  1, 2

Všechny časy jsou v UTC + 1 hodina