Nashle lásko má - R21 Nevada

Představte svojí káru ostatním členům ;-)

Moderátoři: Bohuš, Kane13

Boris
Příspěvky: 84
Registrován: 23 úno 2006 14:42
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

Naprosto chápu...... Nevada je VELKÁ osobnost a těžko se na ní zapomíná.... :cry:
Zvlášť když na tomhle autě musíš udělat a vymyslet všechno sám pže na to není nic.....

Vím o čem mluvím.....
http://www.renault19.cz/web/index.php?o ... ey=0&hit=1

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

Boris píše:Naprosto chápu...... Nevada je VELKÁ osobnost a těžko se na ní zapomíná.... :cry:
Zvlášť když na tomhle autě musíš udělat a vymyslet všechno sám pže na to není nic.....

Vím o čem mluvím.....
http://www.renault19.cz/web/index.php?o ... ey=0&hit=1
krása 8) nemas víc photos? jestli jo hod je sem pls

Uživatelský avatar
eric
Příspěvky: 500
Registrován: 08 kvě 2004 11:11
Kontaktovat uživatele:

Re: Nashle lásko má - R21 Nevada

Příspěvek od eric »

povedla se moc, tohle auto me nijak nepritahuje,ale ta tva se mi opravdu libi(la :( ) nevim,jak bych reagoval na takovou kravu,jeste kdyz si takhle otevrela hubu.
ale asi tak: kral je mrtev,at zije kral!

Boris
Příspěvky: 84
Registrován: 23 úno 2006 14:42
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

HANYSx píše:
Boris píše:Naprosto chápu...... Nevada je VELKÁ osobnost a těžko se na ní zapomíná.... :cry:
Zvlášť když na tomhle autě musíš udělat a vymyslet všechno sám pže na to není nic.....

Vím o čem mluvím.....
http://www.renault19.cz/web/index.php?o ... ey=0&hit=1
krása 8) nemas víc photos? jestli jo hod je sem pls
Díky hned jak budu mít chvilku a budu doma něco sem plesknu...... :wink:
Renault 19 16V 99KWoltů......:fuck:
www.renault19.cz
Tel 602/626193

Boris
Příspěvky: 84
Registrován: 23 úno 2006 14:42
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

Tak tady to je :lol:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Renault 19 16V 99KWoltů......:fuck:
www.renault19.cz
Tel 602/626193

Boris
Příspěvky: 84
Registrován: 23 úno 2006 14:42
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

Další....
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.
Renault 19 16V 99KWoltů......:fuck:
www.renault19.cz
Tel 602/626193

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

skoda tech sachovnic a nalepky na nadrzi :lol: , jinak ale byla moc pekna, takovej povedenej decent 8)

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

fakt prdel, ze sme zcela nezavisle na sobe oba vybrali na stejny auto stejny prahy, asi se tam fakt hodej :lol:

Boris
Příspěvky: 84
Registrován: 23 úno 2006 14:42
Bydliště: Semily
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Boris »

jj koukal jsem na to hned jak jsem viděl tu tvou...... jsou fakt nejhežčí :?:
K tý nalepce na víčku a šachovnicím snad jen hříchy mládí :oops:
Ale šachovnice měli důvod..... Vpředu to byl táta hlavou (motoru) při jedný nechutný poruše a tam vzadu mě to někdo poškrábal...... a už nebyla ani chuť a ani finance to lakovat a kámoš dělá reklamy....... :lol: :?:
Ale dneska bych to řešil vše jinak ale na to že to bylo po 120 moje 1kára to asi jde..... :lol:
Renault 19 16V 99KWoltů......:fuck:
www.renault19.cz
Tel 602/626193

Uživatelský avatar
MiraF
Příspěvky: 229
Registrován: 16 čer 2006 10:53

Příspěvek od MiraF »

HANYSx píše:fakt prdel, ze sme zcela nezavisle na sobe oba vybrali na stejny auto stejny prahy, asi se tam fakt hodej :lol:
...je mi smutno z té 21čky!
...něco přidám,ale asi NE v kombajnu!
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Příspěvek od HANYSx »

MiraF píše:
HANYSx píše:fakt prdel, ze sme zcela nezavisle na sobe oba vybrali na stejny auto stejny prahy, asi se tam fakt hodej :lol:
...je mi smutno z té 21čky!
...něco přidám,ale asi NE v kombajnu!
jj zname, nejzajimavejsi na tom aute je, jak se s haupnou zvedaj i blatniky :)

Jon1
Příspěvky: 358
Registrován: 30 pro 2008 21:41
Bydliště: Medlešice

Re: Nashle lásko má - R21 Nevada

Příspěvek od Jon1 »

tak sice to tady ozivuju po moc dlouhe dobe ale neco vam sem napisu takovy muj sen : ted je mi 19nact v 17 ci sem si poridil svoje prvni auto byl Renault 21 2.2 benzin ph.1 sedan po dokonceni ridicskeho kurzu sem byl stastnej jak blecha ze muzu jezdit tak sem hned sedl do auta a frrrrrr nekam na silnice ted je mi uz o neco vic a v listopadu roku 08 sem si koupil novy auto Renault 21 2.2 nevada ph.2 moc pekny a pohdlny auto na netu sem nasel R21club.com tam sem se seznamil se spoustou super lidi a take s jednou super slecnou z prahy ktera ma take R21 2.2 ale hatch v decentnim tuningu tak mi rekla o teto nevadce ktera skoncila velmi smutne tak me napadlo ze bych take zacal neco delat na aute sice sem zrucny spise na veci technickeho razu ale mam par kamaradu kteri mi snad pomuzou tak bych vam sem daval dokumetaci upravy svoji nevadky oproti te ktera je na prvni strance to bude urcite ne tak rozsahle ale rad bych si ji trosku poladil moje plany jsou : nechat si zrenovovat alu kola Zender 15'' 7J s pneu 195/50/ Pirelly P 5000 Drago namontovat ladeny koncovy tlumic potom bude vymena oleje filtru oleje tak vzduchu a paliva nastavce prahu nejake decentni , odstaneni drobnych skoro neviditelnych vad laku v podobe pupinku rzi , a okolo letnich mesicu vymena motoru z puvodniho 2.2 79kw na 2.0 12V 99kw oba benziny a k tomu novou spojku a rozvody tak sem zvedav jaktyto moje plany dopadnou ale rad bych se behem leta dostal o neco dale nez sem ted protize ted je nevadka s serii a nejake foto http://ladapce.rajce.idnes.cz/nevada_al ... C00188.JPG" onclick="window.open(this.href);return false; to druhe auto na fotce je moje prvni laska

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Re: Nashle lásko má - R21 Nevada

Příspěvek od Eiffel »

Pokud chceš dělat rozsáhlejší úpravy, je tady sekce projekty, kam to patří víc

Uživatelský avatar
HANYSx
Příspěvky: 1009
Registrován: 26 kvě 2005 11:51
Bydliště: vinohradycity

Re: Nashle lásko má - R21 Nevada

Příspěvek od HANYSx »

[quote="Jon1"]tak sice to tady ozivuju po moc dlouhe dobe ale neco vam sem napisu takovy muj sen : ted je mi 19nact v 17 ci sem si poridil svoje prvni auto byl Renault 21 2.2 benzin ph.1 sedan po dokonceni ridicskeho kurzu sem byl stastnej jak blecha ze muzu jezdit tak sem hned sedl do auta a frrrrrr nekam na silnice ted je mi uz o neco vic a v listopadu roku 08 sem si koupil novy auto Renault 21 2.2 nevada ph.2 moc pekny a pohdlny auto na netu sem nasel R21club.com tam sem se seznamil se spoustou super lidi a take s jednou super slecnou z prahy ktera ma take R21 2.2 ale hatch v decentnim tuningu tak mi rekla o teto nevadce ktera skoncila velmi smutne tak me napadlo ze bych take zacal neco delat na aute sice sem zrucny spise na veci technickeho razu ale mam par kamaradu kteri mi snad pomuzou tak bych vam sem daval dokumetaci upravy svoji nevadky oproti te ktera je na prvni strance to bude urcite ne tak rozsahle ale rad bych si ji trosku poladil moje plany jsou : nechat si zrenovovat alu kola Zender 15'' 7J s pneu 195/50/ Pirelly P 5000 Drago namontovat ladeny koncovy tlumic potom bude vymena oleje filtru oleje tak vzduchu a paliva nastavce prahu nejake decentni , odstaneni drobnych skoro neviditelnych vad laku v podobe pupinku rzi , a okolo letnich mesicu vymena motoru z puvodniho 2.2 79kw na 2.0 12V 99kw oba benziny a k tomu novou spojku a rozvody tak sem zvedav jaktyto moje plany dopadnou ale rad bych se behem leta dostal o neco dale nez sem ted protize ted je nevadka s serii a nejake foto http://ladapce.rajce.idnes.cz/nevada_al ... C00188.JPG" onclick="window.open(this.href);return false; to druhe auto na fotce je moje prvni laska[/quote]

ten 12v motor sem tam chtěl dávat taky a všichni známí co rozumněj renaultum, včetně majitele vrakoviště kam sem jezdil nakupovat, mi ho vymlouvali... nejlepší by bylo sehnat motor z 21turbo a osadit si nevadu tim

jinak viz eiffel pokud nás chceš zásobovat postupem prací je tu sekce projekty

btw: nevádka vypadá parádně zachovale, to se často nevidí

Jon1
Příspěvky: 358
Registrován: 30 pro 2008 21:41
Bydliště: Medlešice

Re: Nashle lásko má - R21 Nevada

Příspěvek od Jon1 »

jj taky sem slysel nazory ze ten 12V je poruchovej ale tak 2.0 turbo se spatne shani v dobrym stavu tak tam ten 12V dam a ten 2.2 budu mit doma teda uz dva kousky tak kdyztak udelam opetovnou instalaci ty 2.2ky zatim je malo penez a hlavne blby pocasi ale jakmile se trochu otepli a sleze snih tak zacnu neco delat a zalozim topik v sekci projekty diky za nazory ps: nevadka je opravdu v dobrem stavu coz me take prekvapilo ale rozepisu se az v projektech
cus Jon1

Odpovědět

Zpět na „Showroom“