Pozor, je mezi námi

Tuningová scéna ve Brně a okolí
Uživatelský avatar
RabuKate
Příspěvky: 285
Registrován: 20 zář 2004 20:48
Bydliště: Moravske slovacko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RabuKate »

Robertvr6 píše:má úcta velebnosti :)
kein problem :)

Uživatelský avatar
Butch
Příspěvky: 222
Registrován: 29 čer 2004 22:44
Bydliště: Jihlava

Příspěvek od Butch »

zajímavé čtení
měl jsem už také podobnou zkušenosti (dlužil prachy a dělal že neexistuje) a nikomu to nepřeju :mad: jsem snad poučen :roll:

Uživatelský avatar
RabuKate
Příspěvky: 285
Registrován: 20 zář 2004 20:48
Bydliště: Moravske slovacko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od RabuKate »

Butch píše:zajímavé čtení
měl jsem už také podobnou zkušenosti (dlužil prachy a dělal že neexistuje) a nikomu to nepřeju :mad: jsem snad poučen :roll:
butchi, ty se svymi pestmi snad problem nemas :lol:

m.lubinek
Příspěvky: 107
Registrován: 14 srp 2004 14:05
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od m.lubinek »

Robertvr6 píše:se nestacim ani divit jak dokážete soudit člověka aniž by jste ho znali :nono: Znám ho už 15let a tohle nikdy neudělal a snažil se to nějak napravit ikdyž možná ne podle představ kupujícího. :mad: Kdyby to udělal schválně tak se ani nesnaží mu dávat další motor(sice holej ale budiž). Takže teďka kupující může udělat ze dvou jeden :twisted: Možná pro některé k nepochopení ale je to tak někteří lidé si k tomu něco přidali a dopadlo tak že je to podvod století... Zamyslete se nad sebou a hlavně se starejte prvně o sebe a potom o druhé :alien:
Máš pravdu ale jestli si pamatuju tak ten motor měl být údajně po GO už to měl prodávající vědět ne? A jestli pak dělal mrtvýho brouka když za ním přijeli kluci (že ten motor je v pr...i) tak to teda nevim nevim.

Uživatelský avatar
Goldies
Příspěvky: 2701
Registrován: 04 čer 2004 06:18
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goldies »

Presne tak, me to taky neprijde jako seriozni jednani (mam ted podobnej problem, ale v mensim meritku). Ale treba to byl jenom takovej zkrat...
Japonci na konci
Nissan Pathfinder - jen tak na práci
Honda Civic 8g 1.8 V-tec - jen tak pro ženu
Toyota MR2 ZZW30 2ZZ - jen tak pro radost
Yamaha Majesty 250 - jen tak na lítačku

Uživatelský avatar
Martin IV.
Příspěvky: 157
Registrován: 06 črc 2004 23:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin IV. »

já se s těma klukama znám osobně, a co jsem slyšel, je to PODVOD!!! To že píšeš že mu ke zdechlýmu motoru dají ještě jeden ale úplně očesanej, promiň ale jestli je Tvůj kamarád férovej, tak by měl vrátit aspoň část peněz... Je to prostě xindl

A seriózní jednáním asi neoplývá, když si dovolí prodávat vydechlej motor, ale třeba podle Tebe to seriózní je...
- Volkswagen club ČR -

www.vw-club.cz

Uživatelský avatar
hobborg
Příspěvky: 109
Registrován: 31 črc 2004 08:33
Bydliště: B r N o
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od hobborg »

Lidi at to podvod je nebo neni tak to se "mi"(ja) nezasveceni asi nedopatrame ale co z toho plyne......? :( :? :wink:

jedine to ze po takovejch zkusenostech a mnohych dalsich se proste neda na NIC a NIKOHO spolehnout.je par vyjimek ale kdo je pozna ze...?a doplati na to vzdycky jen ti slusni-hajzlum se tady asi vzdycky povede..
:( :evil:

kolikrat je potreba se spolehnout na dobry slovo ale jak kdyz je to takdle.....tak kam KUA SPEJE tendle svet :x

nevim jesi jsem se vyjadril presne ale doufam ze jo-ze to bude trochu srozumitelny :)

Uživatelský avatar
Martinvr6
Příspěvky: 412
Registrován: 29 zář 2004 22:46
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martinvr6 »

Martin IV. Zaslal: čt září 30, 2004 8:08 am Předmět:

--------------------------------------------------------------------------------

já se s těma klukama znám osobně, a co jsem slyšel, je to PODVOD!!! To že píšeš že mu ke zdechlýmu motoru dají ještě jeden ale úplně očesanej, promiň ale jestli je Tvůj kamarád férovej, tak by měl vrátit aspoň část peněz... Je to prostě xindl

A seriózní jednáním asi neoplývá, když si dovolí prodávat vydechlej motor, ale třeba podle Tebe to seriózní je...

Tak mu zavolej a tohle mu řekni co jsi zde napsal a nevymlouvej se že na něho nemáš tel. :?:

Uživatelský avatar
Martin IV.
Příspěvky: 157
Registrován: 06 črc 2004 23:30
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martin IV. »

Klidně mu zavolám a tohle mu řeknu!!! Ale jen nevím jestli tím vyřeším tuhle věc.

RobertVr6 - my se známe odkud??
- Volkswagen club ČR -

www.vw-club.cz

Uživatelský avatar
Martinvr6
Příspěvky: 412
Registrován: 29 zář 2004 22:46
Bydliště: Štatl
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Martinvr6 »

viděly jsme se jednou na srazu (u OBI) ale už je to dlouho :?:

Uživatelský avatar
Stan
Příspěvky: 12
Registrován: 27 črc 2004 12:29

Příspěvek od Stan »

Že si chlapi necháte takhle srát na hlavu! :( Udělat to mně, tak pokud to není feŤák bezdomovec, tak to zpátky dostanu, kdybych mu měl před domem stanovat - jak by vylezl, tak by dostal tečku a furt dokola! Možná by mu umřel pes atd. Obecně přece ručí az to, co prodává! Ajestli mu někdo nasypal padesátku za mrtvej motor a teď brečí, tak je to fakt dobrej matěj! :cry: :D

Odpovědět

Zpět na „Brno“