Úvaha na téma Tuning

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Super clanek, jako delany do NEWSROOMU :wink:

Jinak souhlasim s vetsinou nazoru, F&F ale podle me tuning v CR podporil a rozjel, co si budeme povidat. Vzdyt kolik srazu bylo predtim a kolik po uvedeni filmu? Mimon, Hradec, no poradaly se pred 10 lety? Myslim ze ne :D

A co se tyce tuzingu, sam to slovo taky uz rad moc nemam, kdyz uz se to pouziva i na oznaceni veci, na aut, resp. aut celych, i kdyz to s tim nema vubec nic spolecnyho. To slovo vzniklo z puvodniho oznaceni STROMECKARENI, coz se tykalo opravdu jen majitelu co meli skodovky, no pred lety tady moc jinych aut nebylo :D

A jak jsi Honzo na v uvodnu napsal, ze jsi rad ze se nekdo venuje tomuto foru, tak jsem rad, ze nekdo to oceni - a ze vas neni malo. Vzdyt kolik z nas tady pred rokem jeste moc o autech nevedelo a kde jsme se znalostmi dnes? :wink:

Dik ale patri hlavne tem clenum, kteri sem casto chodi a ne jen ctou, ale i radi a odpovidaji na dotazy lidi, kteri jeste nejsou v tom ci onom tak zbehli jako uz my, ostrileni "veterani fora" :lol:

A jeste musim neco dodat, co se tyce tech bohatych namachrovany nagelovanych sladochu, tak ty me dokazou taky neskutecne nasr*t.

OPRAVDU NEVERIM TOMU, ZE KDYZ JE NEKOMU 18 A MA NOVY AUTO, ZE SI NA NEJ POCTIVE VYDELAL NEBO HO NEDOSTAL OD RODICU - to mi nikdo nevymluvi !!!!!!

A kdyz rodice takto vychovavaji sve dite, urcite z nej nevyroste slusny clovek, co si vazi penez !!!

Uživatelský avatar
zovkas
Příspěvky: 118
Registrován: 10 říj 2004 10:24
Bydliště: vesnice vedle Prahy
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zovkas »

milosh píše:Super clanek, jako delany do NEWSROOMU :wink:

Jinak souhlasim s vetsinou nazoru, F&F ale podle me tuning v CR podporil a rozjel, co si budeme povidat. Vzdyt kolik srazu bylo predtim a kolik po uvedeni filmu? Mimon, Hradec, no poradaly se pred 10 lety? Myslim ze ne :D

A co se tyce tuzingu, sam to slovo taky uz rad moc nemam, kdyz uz se to pouziva i na oznaceni veci, na aut, resp. aut celych, i kdyz to s tim nema vubec nic spolecnyho. To slovo vzniklo z puvodniho oznaceni STROMECKARENI, coz se tykalo opravdu jen majitelu co meli skodovky, no pred lety tady moc jinych aut nebylo :D

A jak jsi Honzo na v uvodnu napsal, ze jsi rad ze se nekdo venuje tomuto foru, tak jsem rad, ze nekdo to oceni - a ze vas neni malo. Vzdyt kolik z nas tady pred rokem jeste moc o autech nevedelo a kde jsme se znalostmi dnes? :wink:

Dik ale patri hlavne tem clenum, kteri sem casto chodi a ne jen ctou, ale i radi a odpovidaji na dotazy lidi, kteri jeste nejsou v tom ci onom tak zbehli jako uz my, ostrileni "veterani fora" :lol:

A jeste musim neco dodat, co se tyce tech bohatych namachrovany nagelovanych sladochu, tak ty me dokazou taky neskutecne nasr*t.

OPRAVDU NEVERIM TOMU, ZE KDYZ JE NEKOMU 18 A MA NOVY AUTO, ZE SI NA NEJ POCTIVE VYDELAL NEBO HO NEDOSTAL OD RODICU - to mi nikdo nevymluvi !!!!!!

A kdyz rodice takto vychovavaji sve dite, urcite z nej nevyroste slusny clovek, co si vazi penez !!!
no to asi ne kdyz dela vetsina skolu..pokud to nejsou dementi...a tomu ze by ho dostal od rodicu tomu verim u tech bohatejch rodicu...kamos dostal od rodicu Medaka k 18 a uci se ze je rad...

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Honzo super článek 8) 8) 8)

Taky mě dost se*e to že když někdo nevrazí do auta půl mega a nemá na něm apoň 17" kola tak je tuzer, stromečkář apod.
Nebo mě taky dokáže vytočit, když má někdo pěknou káru a dá si na ní hliníkový křídlo, proč ne, když se tam hodí 8) Ale aby si někdo koupil auto a jako první úpravu si na to dal to hliníkový křídlo, jenom proto že bylo ve FF a proto aby se jim aspoň trošku vyrovnal tak to fakt ne :(

Jinak si myslim že díky filmu Rychle a Zběsile, se v Čr s tuningovejma autama doslova roztrhnul pytel, já se o auta zajímám odmalička a o tuning tak 7 let, a když sem někomu před 7 rokama řekl např. co to je spoiler, nebo když sem si ve škole na papír kresli tuningový firmy tak na mě čuměl, jako bych byl z jiný planety, dneska už to ví co to znamená skoro každý malý dítě
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Presunul jsem clanek do teto sekce, hodi se sem vic :wink:

Uživatelský avatar
LOPOLO
Příspěvky: 54
Registrován: 25 črc 2004 12:07

Příspěvek od LOPOLO »

to je hroznej blabol ....

Uživatelský avatar
Zemi
Moderátor
Příspěvky: 8750
Registrován: 29 čer 2004 19:52
Bydliště: 608372848
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Zemi »

LOPOLO píše:to je hroznej blabol ....
Co to? :lol:
(nejen) UK (United Kingdom - Anglie) DOVOZ VOZIDEL - DÍLŮ

> DOVOZ - ODTAH - PROVĚŘENÍ vozidel v celé EU <

tel. 608 372 848

Honzawrc

Příspěvek od Honzawrc »

Pravda je to že film FF u nás rozpoutal vlnu a nastartoval dost lidí. Vždyť všichni se těšíme na Mimoňské války a nikdo si moc neuvědomuje odkud se vzal ten název !

Ani netvrdim že každej komu je 18 a má třeba Meda, je blb nebo něco podobnýho. Jen tyhle borci machrujou a chluběj se cizím peřím.

I když kdybych od fotra dostal třeba TT.......... taky bych se nezlobil.

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

hele lopolo :-)
Touran BMM

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

V podstatě už to tady padlo od několika lidí - nezáleží ani tak na autě ale na lidech, hovado s drahým autem nebo s laciným, to je to samý - nedá se s ním mluvit, nic o tom neví atd. U slušných lidí pokecáte v pohodě ať maj nákupní tašku nebo raketu.

Ohledně toho vývoje - je to jako módní vlny, jednou letí rifle se zvonovýma nohavicema, pak zase roztrhaný na sračky :-) Stejně tak byly oblíbený stroboskopy a teď už jsou spíš v pozadí. Ale zas šmahem někoho odsuzovat je blbost, když se mu to líbí a není to vrchol prasárny (spoiler nakřivo, díry jak kráva, vykytovaný blbě atd.) tak to prostě je taky tuning, jen jinej styl. Že se mi to nelíbí neznamená že dotyčnýho pošlu do prdele :)

Řekl bych že zkušenosti mám zhruba z obou stran, konec konců mi doma v garáži parkuje téměř sériová MkIII a před garáží stojí "tuzingovej" Favorit - plastový lemy blatníků, mračítka, malý kola (13x6"), koncovej tlumič výfuku a pár drobností... Srovnávat se to nedá, každý auto je jiná kategorie, ale když v tom jedu tak jsem taky spokojenej, motor to mírně poladěnej má a občas nepříjemně některý majitele nových (leč slabých) aut překvapím když to vystřelí do kopce a ujede :-D
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
stumi
Příspěvky: 27
Registrován: 30 kvě 2004 10:42
Bydliště: Bruntál
Kontaktovat uživatele:

Úvaha...

Příspěvek od stumi »

Ahoj, díky za pěkný článek, který mě taky napadal, ale byl jsi rychlejší, to co popisuješ je přesně to co dnes na srazech je. Co mě vadí a ty jsi to popsal dopodrobna jsou namyšlenci s nadupanýma kárama, kteří si myslí, že osvobodili svět, chovají se jako machři a h....mají však víš kde. Myslím si, že když někdo přijede s nějakým lambem nebo něčím podobným na tuning, tak nevím co si o něm mám myslet. Potom je spousta umachrovaných kluků, kteří zřejmě maj bohatý rodiče nebo si to neumím vysvětlit, kde k takovým autům přišli a o chování ani nemluvě. Sám mám taky upravené auto, ale jen decentně, když spočítám náklady, tak to ani na něm není vidět.....Pochybuju, že většina má naspořeno na knížce, ale to je další věc....kde k tomu či onomu přišli.. Co říct závěrem buďme k sobě víc tolerantní a přátelštější....a kdo chce nosit nos nahoru ať ho klidně má....čuste 8)
Seat Ibiza Cupra 2.0 - 16v - 165ps

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 119
Registrován: 01 pro 2004 18:45
Bydliště: Habry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek »

Super, souhlasim s tebou...

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

Konečně Jenda hodil na "papír" to co od něj slýchám hodně dlouho. 8)
Nebudu nic dodávat, jen že mě dost překvapily vaše reakce. A myslím tím že mile překvapily :wink:

Honzawrc

Příspěvek od Honzawrc »

Ja bych neřešil to jestli si někdo na auto vydělal nebo ne. Někdo je prostě z majetnější rodiny a někdo ne. S tim nikdo nic neudělá. Ať si řiká co chce kdo chce, když za kýmkoliv z nás přijde táta a zazvoní k osmnáctinám s klíčema od novýho Porsche, co všichni řeknou ????? ......... no přece děkuju táto a hurá do ulic. Spíš bych řešil to, jak se pak lidi chovaj. Já sem si musel na auto vydělat a pak mě neskonale sere, když někam přijedu a tam týpek dělá že má na každym prstu jeden suprersport a sedá v káře kterou dostal od fotříka. A nebo nejhůř, přijede na sraz chlubit se s tátovym žihadlem.

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

:banan: jů a já na tohle téma narazil až dneska tak co se týče mě a stupnů úprav já nic neodsuzuju kromě bláznů který bych fakt nechtěl potkat proti sobě na silnici a že jich vídám dost jinak sem rád že sme tadydobrá parta pořádáme svoje srazy a chodíme spolu i na různý akce viz podzim do tý doby než sem začal chodit sem na foru sem jezdil na srazy a bylo to vo ničem kouknou na pár aut a mý kamarádi sou asi takový tuneři že radši mlčim prostě srazy je neberou ale ted je to super posedíme pokecáme (dámme tři čtyři koblihy ) a je sranda a i lidi co maj na foru vyvoněný káry se bavěj ukážou co maj novýho třeba i svezou to je prostě ten životní styl né si auto voplotit a stát vedle něj jak machr přitom mi to dělala firma no zaplatpánbůch takovejch lidí je mín než nás co si rádi pokecaj se stejně postiženejma hawg domluvil sem uff to sem se nák rozjel :oops:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

honzawrc: nezbyva mi nez souhlasit. jen realita je bohuzel jinde :twisted:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Yanku ty mas ale rychly myslenkovy pochody, akorat ta klavesnice nak nestiha :lol:
Ne, napsal jsi to dobre a presne, me obcas zamrzi, ze nejsem z Praglu, ze bych navstevoval vic akci s vami spolecne, ale zase v UL taky neni spatne :)

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 119
Registrován: 01 pro 2004 18:45
Bydliště: Habry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek »

Ahoj kluci a holky, samozřejmě s tim souhlasim, hlavně s navoněnejma frajerama s kárama od tatínků, ale je to jejich věc, podle mě 18-ti letej nevyježděnej kluk si stejně v nějaký nadupaný káře rozbije hubu a dobře mu tak, horší je, když to odnese někdo jinej, jak se na našich silnicích děje dost často.
Je mi 23 let, což je docela málo, rodiče nemám nejchudší, ale nikdy jsem od nich nic takovýho nedostal, jen jsem mohl používat jejich auto. Teď jsem si sám pro sebe koupil super auto za super cenu (pro mě je to super auto), ale předchozí majitel se k němu nechoval nejlépe, zvlášť, když věděl, že mu ho stejně zabaví, protože neplatil leasing. Z toho důvodu je po stránce laku opravdu lehce obouchaný a lak stojí za.... bohužel na to teď nemám peníze, abych udělal novej lak, dělám všechno postupně. Přijde mi ale hloupé, když slyším od nějakejch frajerů, jak to pomlouvaj,:" ať do toho auta nesedám, když s tim neumim"," ten jezdí jak debil a zase to někde ťuknul"," nebo podívej se jak to vypadá, to je hroznej lak, s tim bych ani nejezdil... připadá mi to jen jako závist, protože to většinou přichází od lidí, kteří nikdy nic neměli....
jeden kluk od nás (Ríša Jílek) měl vždycky pěkný auta, začínal na Williamsu, pak měl pěknou A3 a teď má fakt pěknýho Focuse. Docela mě zahřeje, když se někde na silnici potkámě, bliknem na sebe a pozdravíme se. Když jsem jezdil na mašině, tak jsem se s motorkářema taky zdravil a je jedno, jestli jel na simsonu, nebo jako já na něčem lepšim, je to jen o tom pocitu, o tom trochu jinym malym světě, kde jsou všichni za jedno.

Docela mě opravdu mrzí takové věci.
Chtěl bych ale poděkovat jednomu klukovi, se kterým jsem mluvil na Mimoňi. Určitě všichni znáte jeho auto, je to perfektně vyladěnej favorit s 1.6 motorem a modrou perletí. Bavil jsem se s ním docela dlouho a asi jsem ho dost otravoval, vzhledem k tomu, že se ho ptal snad každej, ale i přesto se podělil o spoustu informací a já mu za to děkuju.

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

jeste musim dodat vyjimku co potvrzuje pravidlo o 18ti letejch blbeccich co si na auto urcite nevydelali a dostali ho od rodicu. Ritchma je u mne borec, protoze si na auto vydelaval uz od "mladi" :-) a taky si ho v 18ti koupil za penize co sam vydelal ... Mas muj obdiv :respect:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

no ono taky zalezi MIku kde bydlis a kolik mas od rodicu kapesny

ritchma je prazak a muze bydlet u rodicu coz je plus ze jo

takze nekdo pak penize z brigad muze dat plne do auta, nekdo je da za kolej atd

ja znam kluka co mel treba na vejsce kapesny 7000 to se mu pak sporilo z brigad :-) a naopak znam lidi co se zivili proste sami takze prachy z brigad museli jit na bydleni a jidlo a kdo je pak vetsi borec?
Touran BMM

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Vítek píše:.................s kárama od tatínků, ale je to jejich věc, podle mě 18-ti letej nevyježděnej kluk si stejně v nějaký nadupaný káře rozbije hubu a dobře mu tak........................,
Tak přesně takovýhle řečičky mě vždycky dokázali nadzvednout ze židle.Na svoje první auto sem si vidělal sám a to při škole.Našetřil sem 12000 na 105 škodovku.S tou sem rok jezdil do školy (což sem už taky byl za rodinnýho snoba páč ostatní jezdili autobusem). Po roce kdy sem dostudoval sem si od táty půjčil na nový auto (peníze sem mu splatil do poslední koruny) a koupil dvoulitrovou Mazdu.A v tu chvíli sem slyšel jenom závistivý keci typu "Stejně se v tom zabiješ ; Stejně to někde roztřelíš ; Stejně ti to někdo čorne ; No jó ze 105tky na dvoulitra ty debílku .....". To byli keci který mě nasrali. Vrcholem bylo když mi to po týdnu před barákem ještě objeli klíčem :cry:

Není pravidlo že kluk od bohatých rodičů musí být nutně prase na silnici.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 119
Registrován: 01 pro 2004 18:45
Bydliště: Habry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek »

Není pravidlo že kluk od bohatých rodičů musí být nutně prase na silnici.[/
Tak co se frajere zvedáš ze židle????, když to na tebe neplatí. Pro pravdu se každej zlobí. Nemyslel jsem škodovkáře, ale když dostane někdo pěkně nadupaný auto. Samozřejmě jsou i výjimky a možná mezi ně patříš, ale myslim, že není na místě dávat takovou reakci, jakou jsi napsal. Je vidět, že jsi vztahovačnej a možná zrovna do tý určitý sorty lidí spadáš. Šlo to napsat třeba takhle: "Úplně s tebou nesouhlasim, v osmnácti jsem si sám ušetřil na auto a pak jsem si koupil jinný, protože mi na to táta půjčil, ale všechno mu splácím. " Ne to, cos napsal. Hlavně se zas nezapomeň zvednout ze židle.

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

Vítek píše:
Není pravidlo že kluk od bohatých rodičů musí být nutně prase na silnici.[/
Tak co se frajere zvedáš ze židle????, když to na tebe neplatí. Pro pravdu se každej zlobí. Nemyslel jsem škodovkáře, ale když dostane někdo pěkně nadupaný auto. Samozřejmě jsou i výjimky a možná mezi ně patříš, ale myslim, že není na místě dávat takovou reakci, jakou jsi napsal. Je vidět, že jsi vztahovačnej a možná zrovna do tý určitý sorty lidí spadáš. Šlo to napsat třeba takhle: "Úplně s tebou nesouhlasim, v osmnácti jsem si sám ušetřil na auto a pak jsem si koupil jinný, protože mi na to táta půjčil, ale všechno mu splácím. " Ne to, cos napsal. Hlavně se zas nezapomeň zvednout ze židle.
Nejsem vztahovačnej (už jenom proto že nemám bohatý rodiče a reakce byla proti těm zbohatlickým klučinům).Jenom mě dokážou nasrat lidi kteří okamžitě řeknou že mladej kluk v silným autě si musí zákonitě rozbít držku nebo to někde rozstřelit.Jak sem psal víše i mě to pořád někdo říkal že se v tom zabiju a že sem debil a nevyježděnej.A jak vidíš nic takovýho se nestalo.
Nasrala mě tvoje reakce.Mám spoustu kamarádů co mají auta i přes 200 PS a je jim jako mě 19-20 a jezdí normálně!
Mě to totiž přijde jako závist.Já na to nemám a závidím mu to auto, tak o něm aspoň budu říkat že neumí jezdit a že se v tom zabije.To samí kámoš.Má 5kovýho baworáka (za svý peníze), jezdí slušně a tuhle sem stál někde s jedním člověkem a on projel zcela normálně okolo nás a ten typan vedle mě jen řekl, se na něj podívej na míchrka.Se vozí v Baworáku, stejně se v tom zabije kokot ....
Proto mě to nasere.Jinak je to obyčejná závist
Naposledy upravil(a) Georgeos dne 13 dub 2005 11:50, celkem upraveno 1 x.
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 119
Registrován: 01 pro 2004 18:45
Bydliště: Habry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek »

Georgeos píše:
Vítek píše:
Není pravidlo že kluk od bohatých rodičů musí být nutně prase na silnici.[/
Tak co se frajere zvedáš ze židle????, když to na tebe neplatí. Pro pravdu se každej zlobí. Nemyslel jsem škodovkáře, ale když dostane někdo pěkně nadupaný auto. Samozřejmě jsou i výjimky a možná mezi ně patříš, ale myslim, že není na místě dávat takovou reakci, jakou jsi napsal. Je vidět, že jsi vztahovačnej a možná zrovna do tý určitý sorty lidí spadáš. Šlo to napsat třeba takhle: "Úplně s tebou nesouhlasim, v osmnácti jsem si sám ušetřil na auto a pak jsem si koupil jinný, protože mi na to táta půjčil, ale všechno mu splácím. " Ne to, cos napsal. Hlavně se zas nezapomeň zvednout ze židle.
Nejsem vztahovačnej.Jenom mě dokážou nasrat lidi kteří okamžitě řeknou že mladej kluk v silným autě si musí zákonitě rozbít držku nebo to někde rozstřelit.Jak sem psal víše i mě to pořád někdo říkal že se v tom zabiju a že sem debil a nevyježděnej.A jak vidíš nic takovýho se nestalo.
Nasrala mě tvoje reakce.Mám spoustu kamarádů co mají auta i přes 200 PS a je jim jako mě 19-20 a jezdí normálně!
Jinej kraj jinej mrav, vůbec jsi nepochopil, o čem je tahle úvaha, není to o tom, abychom se tady hádali, ale to je na tebe asi moc složitý, když se nasereš kvůli každý blbosti.

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

OK.Tak třeba nasranej je silný slovo.Ale mrzí mě jak tady lidi ihned osduzujou aniž by znali fakta nebo samotnou osobu.Třeba jak Milosh tady řekl že vidí mladýho kluka s novým autě a že si na něj zákonitě nemohl vidělat sám.A proč by nemohl? Kamarád má nový auto, a půjčil si na něj u banky a úvěr splácí ze svý výplaty.Ale pak ho uvidí někdo s Miloshovým názorem a ihned to bude snobák s bohatýma rodičema.Ale opak je pravdou.Je to moc šikovnej kluk a bohatý rodiče nemá.A dá se sním parádně pokecat o všem :nono:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Uživatelský avatar
Vítek
Příspěvky: 119
Registrován: 01 pro 2004 18:45
Bydliště: Habry
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vítek »

Georgeos píše:OK.Tak třeba nasranej je silný slovo.Ale mrzí mě jak tady lidi ihned osduzujou aniž by znali fakta nebo samotnou osobu.Třeba jak Milosh tady řekl že vidí mladýho kluka s novým autě a že si na něj zákonitě nemohl vidělat sám.A proč by nemohl? Kamarád má nový auto, a půjčil si na něj u banky a úvěr splácí ze svý výplaty.Ale pak ho uvidí někdo s Miloshovým názorem a ihned to bude snobák s bohatýma rodičema.Ale opak je pravdou.Je to moc šikovnej kluk a bohatý rodiče nemá.A dá se sním parádně pokecat o všem :nono:
No vidíš, jsem rád, že jsi změnil tón. Souhlasim s tebou, jsou výjimky a ne že ne, ale pokud víš, že ten dotyčnej je magor, a nebýt rodičů, tak nic nemá, tak si to řekneš sám, že jo? Díky bohu nejsme všichni stejní, co člověk, to jiný názor, ale já nikdy o nikom neřekl, že má tuzink,za prvé se mi to slovo fakt nelíbí (říkal bych raději tublink), a za druhé každej si vylepšuje to svý auto podle toho, jakej má vkus a jaký má finance a urážet jeho autoritu tím, že bude někde na srazu stát v oddělení zatracovaných aut je hloupost.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Coze coze, kdo tady bere moje jmeno do ust?
Me slo hlavne o par nejmenovanych clenu tady na foru, viz. treba Speedy. Chodi do skoly a ma oktavu, mno, vsichni dobre vim,e ze si na ni nevydelal a dela machry jaky to je cool auto a ze ho nikomu nepujci atd.. Ale temto lidem se neda zavidet, je muzeme jen a jen litovat.

Jasne, ze dnes polovina lidi svy auto splaci, ja jsem na tom podobne, ale kdyz je nekomu tesne 18, jeste ma mokry razitko na ridicaku a ma novy auto pro sebe, tak to nepochopim. To by musely bejt kurevsky vyhodny brigady :lol:

Honzawrc

Příspěvek od Honzawrc »

Ja bych řekl, že lidi o kterých je tato debata, si za označení své osoby jako BLBEČKA V TÁTOVO AUTĚ mužou sami. Znám dost lidí co maj pod kapotou 200ps a řikaj jak jezděj v poho a v klidu. Ale jen do té doby než jedou kolem zastávky MHD kde stojej nějaký 15ti letý kočky, tak najednou kudla, prošlápnutej plyn až na podlahu, řev gum, kvílení a myslej si že kočkám spadnou kalhotky. No jenže s těma kočkama tam taky stojej normální lidi, kolemjdoucí a kolem jedoucí řidiči a ty všichni si řeknou něco o blbečcích, kokotech a klepu si na čelo. A jakmile je mimo pohledy kolemstojících tak zas v pohodě. Takže se neni čemu divit, že se všichni mlaďoši v našlápnutejch kárách házej do jednoho pytle.


A jen tak mimochodem, ze statistik dopravních nehod jasně vyplývá, že skupina řidičů ve věkové hranici od 18 do 25 je nejproblemovější a spadá na ní hodně vysoké procento nehodovosti. Takže se neni čemu divit !!!

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis »

Tak to abychom si na Tebe davali majzlíka...:)
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

Rendis píše:Tak to abychom si na Tebe davali majzlíka...:)
Ale jen do června :) pak už je nad hranicí :lol:

Uživatelský avatar
Georgeos
Příspěvky: 726
Registrován: 15 kvě 2004 17:39
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Georgeos »

milosh píše:Coze coze, kdo tady bere moje jmeno do ust?
:oops: :oops: :oops:
Ale já to nemyslel ve zlým :idea:
http://fimosperky.cz - obchod s ručně vyráběným zbožím :)

Odpovědět

Zpět na „News Room“