Úvaha na téma Tuning

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Uživatelský avatar
Rendis
Příspěvky: 1853
Registrován: 09 zář 2004 19:43
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rendis »

[quote="Pet"][quote="Rendis"]Tak to abychom si na Tebe davali majzlíka...:)[/quote]
Ale jen do června :) pak už je nad hranicí :lol:[/quote]

že by konečně nějaká pařba...??? :?:
BMW e34/M5 4.0 V8
BMW e34/M5 3.6
BMW e34 2.5i 24v vanos
2x dopr.prostředek: 1.3 MPi;
ex BMW e36 1.8i R.I.P

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Příspěvek od Beaver »

milosh píše:Coze coze, kdo tady bere moje jmeno do ust?
Me slo hlavne o par nejmenovanych clenu tady na foru, viz. treba Speedy. Chodi do skoly a ma oktavu, mno, vsichni dobre vim,e ze si na ni nevydelal a dela machry jaky to je cool auto a ze ho nikomu nepujci atd.. Ale temto lidem se neda zavidet, je muzeme jen a jen litovat.

Jasne, ze dnes polovina lidi svy auto splaci, ja jsem na tom podobne, ale kdyz je nekomu tesne 18, jeste ma mokry razitko na ridicaku a ma novy auto pro sebe, tak to nepochopim. To by musely bejt kurevsky vyhodny brigady :lol:
Naštěstí já Speedyho auto nebudu chtít půjčit :lol:

Za Supru taky ještě dlužím mému drahému otci... a nejenom jemu :mad:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
v.á.Š.A.
Příspěvky: 317
Registrován: 06 lis 2004 18:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od v.á.Š.A. »

milosh píše:Coze coze, kdo tady bere moje jmeno do ust?
Me slo hlavne o par nejmenovanych clenu tady na foru, viz. treba Speedy. Chodi do skoly a ma oktavu, mno, vsichni dobre vim,e ze si na ni nevydelal a dela machry jaky to je cool auto a ze ho nikomu nepujci atd.. Ale temto lidem se neda zavidet, je muzeme jen a jen litovat.

Jasne, ze dnes polovina lidi svy auto splaci, ja jsem na tom podobne, ale kdyz je nekomu tesne 18, jeste ma mokry razitko na ridicaku a ma novy auto pro sebe, tak to nepochopim. To by musely bejt kurevsky vyhodny brigady :lol:
Ale Jo Jde To Mít Hned V 18 Auto, Třeba Já Jsem Šetřil Už Od Svých 14 A Na 18 Narozky Jsem Si Koupil Astřičku Za Svý Těžce Vydělaný Peníze A Pomali Si Všechno Dělám Sám, I Když To Třeba Není Úplná Špička, Ale Jsem Na Ní Patřičně Hrdej!! :D

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Vaso, to jsi ale jeden z 1000 :D

Uživatelský avatar
v.á.Š.A.
Příspěvky: 317
Registrován: 06 lis 2004 18:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od v.á.Š.A. »

To Asi Možná Jo. Je To Dobrej Článek, Fakt Povedenej :D Zkrátka Každej Člověk Je Jinej A Má Jinej Vkus. Auto Dělat Podle Sebe A Pro Radost, Ne Podle Ostatních, Tak By To Mělo Být :D Když Se Pak Líbí Není To Na Škodu :D

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

ty voe me uplne matou ty velky pismena VAso :-)
Touran BMM

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Vasa je asi zvyklej z mobilu :lol:

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

no jeste ze nepise tesnopisem :-)
Touran BMM

Honzawrc

Příspěvek od Honzawrc »

Rendis píše:
Pet píše:
Rendis píše:Tak to abychom si na Tebe davali majzlíka...:)
Ale jen do června :) pak už je nad hranicí :lol:
že by konečně nějaká pařba...??? :?:
Jo to si piš že bude pařba. Ste všichni zváni !!!!!!

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

Honzawrc píše:
Rendis píše:
Pet píše: Ale jen do června :) pak už je nad hranicí :lol:
že by konečně nějaká pařba...??? :?:
Jo to si piš že bude pařba. Ste všichni zváni !!!!!!
I já? :?:

Honzawrc

Příspěvek od Honzawrc »

Pet píše:
Honzawrc píše:
Rendis píše: že by konečně nějaká pařba...??? :?:
Jo to si piš že bude pařba. Ste všichni zváni !!!!!!
I já? :?:
Ty ne......... všechno vychlastáš a pak se koupeš v rybníku oblečená 3x za sebou.

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

Honzawrc píše:
Pet píše:
Honzawrc píše: Jo to si piš že bude pařba. Ste všichni zváni !!!!!!
I já? :?:
Ty ne......... všechno vychlastáš a pak se koupeš v rybníku oblečená 3x za sebou.
:twisted: tak si trhni ploutvičkama. Já si svoje narozky oslavim v Hradci a na tebe prdim :idea:

Uživatelský avatar
v.á.Š.A.
Příspěvky: 317
Registrován: 06 lis 2004 18:02
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od v.á.Š.A. »

amogh píše:ty voe me uplne matou ty velky pismena VAso :-)
Nooo Sem Tak Nějak Naučenej :D To Je Automatika :)

Uživatelský avatar
Rollie
Příspěvky: 3
Registrován: 18 říj 2004 09:39
Bydliště: Rakovnk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rollie »

Ahoj, chtel bych pochvalit autora clanku napsal to velmi dobre..

prave diky temto vecim se mi moc nechce jezit na Tuning straz pac jsou tam lidi kteri vam navstevu srazu silne znechuti... ale mozna se nekdy odhodlam a pojedu.. sice nemam perfekt auto ale vim ze jsem si ho koupil za svy, ND jsem platil ze sveho, delal jsem si vetsinu veci sam (az na slozite veci)

videl jsem tu dost prispeku na mlady a nevyjezdenych ridici... ja osobne jsem si udelal ridicak v 18...(platil jsem ho z brigady)
pak jsem dodelaval skolu a az po pul roce v praci jsem si kupoval auto...
nechtel jsem si kupovat Skodovky apod.. ale chtel jsem si koupit slusne auto..
kdyz jsem si koupil Seat Toledo 2.0 16V GT tak jsem slysel porad, ze se v tom vybouram a pod ze jsem nevyjezdeny atd... jezim v tom rok a tukl jsem to jen jednou... a to tak ze jsem si rozbil jen sklo u predniho svetlometu... nechci rikat ze jezdim v klidu... to bych lhal proste se svezu nekdy rychleji nekdy v klidu..
Seat Toledo GT 2.0i 16V

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

toz uvaha dobra, akorat nemuzu s nekteryma souhlasti, ze kdyz ma nekdo v 18 auto nebo ze ho dostal od rodicu ze je kdovi jakej fracek a jezdi jako prase a podobne. treba kdyz ja si udelal ridicak chodil za mnou porad tata at hledam neco na netu a jestli nechcu staryho kadeta cinquecento nebo podobny ale ja mu rikal ze proste ne ( i kdyz bych rad) ale proste bylo to hlavne kvuli podobnejm reakcim. nakonec to skoncilo tak ze jednoho dne privezl pandu a bylo to. tenkrat jsem s ni zrovna spokojenej nebyl kvuli podobnejm zavistivcum a pomlouvacum, takze co nejdriv cerny folie at neni videt kdo v tom jezdi...ale ted uz me je to vsechno u prdele, at si zavidi kdo chce jak chce, proste jak uz tady nekdo psal kazdej rodic chce pro svy decko to nejlepsi takze kdyby na to ostatni meli urcite by udelali to samy, no bohuzel v cesku je ta zavist fakt nechutna :( :(
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

instalater
Příspěvky: 636
Registrován: 30 črc 2004 22:32
Bydliště: Kolín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od instalater »

jarda píše:toz uvaha dobra, akorat nemuzu s nekteryma souhlasti, ze kdyz ma nekdo v 18 auto nebo ze ho dostal od rodicu ze je kdovi jakej fracek a jezdi jako prase a podobne. treba kdyz ja si udelal ridicak chodil za mnou porad tata at hledam neco na netu a jestli nechcu staryho kadeta cinquecento nebo podobny ale ja mu rikal ze proste ne ( i kdyz bych rad) ale proste bylo to hlavne kvuli podobnejm reakcim. nakonec to skoncilo tak ze jednoho dne privezl pandu a bylo to. tenkrat jsem s ni zrovna spokojenej nebyl kvuli podobnejm zavistivcum a pomlouvacum, takze co nejdriv cerny folie at neni videt kdo v tom jezdi...ale ted uz me je to vsechno u prdele, at si zavidi kdo chce jak chce, proste jak uz tady nekdo psal kazdej rodic chce pro svy decko to nejlepsi takze kdyby na to ostatni meli urcite by udelali to samy, no bohuzel v cesku je ta zavist fakt nechutna :( :(
né vždy je to pravidlo ale vesměs ano .... mluvím ze své vlastní zkušenosti ..... máme něco podobného v rodině .... jak jede s tátou, nebo mámou, tak jezdí jak milius, jak jede sám, nebo s kámošema, je z něj prase
Citroen BX 1.9 GTi 16V 4WD ... 150 bujných koní
BXclub

Jardafox
Moderátor
Příspěvky: 6530
Registrován: 02 srp 2004 11:27

Příspěvek od Jardafox »

instalater píše:
jarda píše:toz uvaha dobra, akorat nemuzu s nekteryma souhlasti, ze kdyz ma nekdo v 18 auto nebo ze ho dostal od rodicu ze je kdovi jakej fracek a jezdi jako prase a podobne. treba kdyz ja si udelal ridicak chodil za mnou porad tata at hledam neco na netu a jestli nechcu staryho kadeta cinquecento nebo podobny ale ja mu rikal ze proste ne ( i kdyz bych rad) ale proste bylo to hlavne kvuli podobnejm reakcim. nakonec to skoncilo tak ze jednoho dne privezl pandu a bylo to. tenkrat jsem s ni zrovna spokojenej nebyl kvuli podobnejm zavistivcum a pomlouvacum, takze co nejdriv cerny folie at neni videt kdo v tom jezdi...ale ted uz me je to vsechno u prdele, at si zavidi kdo chce jak chce, proste jak uz tady nekdo psal kazdej rodic chce pro svy decko to nejlepsi takze kdyby na to ostatni meli urcite by udelali to samy, no bohuzel v cesku je ta zavist fakt nechutna :( :(
né vždy je to pravidlo ale vesměs ano .... mluvím ze své vlastní zkušenosti ..... máme něco podobného v rodině .... jak jede s tátou, nebo mámou, tak jezdí jak milius, jak jede sám, nebo s kámošema, je z něj prase
no ja tak jezdim jenom kdyz obcas dostnu do ruky audinu, ale vzdycky tam kde nikdo neni, protoze tady to machrovani pred lidma nebo nejakjma holkama nemam rad
Fiat Panda 1.2 >> AR 155 2.0 TS >> BMW E30 318i >> AR Giulietta 2.0 TD >> Ford Sierra 2.0i DOHC >> Saab 9000 CSE 2.0t >> AR 164 2.5 TD >> Ford Sierra 2.0i >> Lancia Lybra 2.4jtd

Uživatelský avatar
Lakyneška
Příspěvky: 9
Registrován: 26 kvě 2005 12:10
Bydliště: Praha

Příspěvek od Lakyneška »

Ahojík, já třeba s přítelem jsem velmi ráda, že máme staršího Golfíka dvojku... sice každý se na to podívá a řekne si: ježiš, taková troska... ale my víme jak máme to auto rádi, protože k němu máme vztah.. Když jsem si ho koupili, chyběli mu různý hadičky a součástky a ten chlap co ho měl s ním normálně jezdil:)... a vypadal hrozně.. Ale dnes, když jsem na něm už zapracovali, se nám víc a víc líbí a jsem na to pyšní, že jsem něco dokázali. S těmi penězi: my jsem studenti, nemáme moc peněz,ale spousta věcí se dá šikovně udělat s kámošema a tak:) a pak z toho je ještě větší radost, že jsem do toho nemuseli rvát prachy,a stejně to vypadá libově... zatím jsme pracovali hodně na interieru,ale už máme i něco z exterieru a fakt libovka...juj, já to autiko miluju:)
PS: nevíte, kde si můžeme nechat udelat slunítko na přední sklo?? někde blízko Prahy nebo v Praze??? :driver:

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

zajdi do jakykoliv reklamni agentury ci reprostrediska, kup si folii a je to :-)

na míru to delaji v mnichovicich
Touran BMM

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Lakyneška píše:Ahojík, já třeba s přítelem jsem velmi ráda, že máme staršího Golfíka dvojku... sice každý se na to podívá a řekne si: ježiš, taková troska... ale my víme jak máme to auto rádi, protože k němu máme vztah.. Když jsem si ho koupili, chyběli mu různý hadičky a součástky a ten chlap co ho měl s ním normálně jezdil:)... a vypadal hrozně.. Ale dnes, když jsem na něm už zapracovali, se nám víc a víc líbí a jsem na to pyšní, že jsem něco dokázali. S těmi penězi: my jsem studenti, nemáme moc peněz,ale spousta věcí se dá šikovně udělat s kámošema a tak:) a pak z toho je ještě větší radost, že jsem do toho nemuseli rvát prachy,a stejně to vypadá libově... zatím jsme pracovali hodně na interieru,ale už máme i něco z exterieru a fakt libovka...juj, já to autiko miluju:)
PS: nevíte, kde si můžeme nechat udelat slunítko na přední sklo?? někde blízko Prahy nebo v Praze??? :driver:
napiš si uživatelce Eva, ta ti poradí. Jo a nahoď nějaký fotečky Vašeho autí, golf 1 a 2 jsou stejně nejhezčí 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 398
Registrován: 10 led 2005 12:48
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Eva »

Eiffel píše:
Lakyneška píše:Ahojík, já třeba s přítelem jsem velmi ráda, že máme staršího Golfíka dvojku... sice každý se na to podívá a řekne si: ježiš, taková troska... ale my víme jak máme to auto rádi, protože k němu máme vztah.. Když jsem si ho koupili, chyběli mu různý hadičky a součástky a ten chlap co ho měl s ním normálně jezdil:)... a vypadal hrozně.. Ale dnes, když jsem na něm už zapracovali, se nám víc a víc líbí a jsem na to pyšní, že jsem něco dokázali. S těmi penězi: my jsem studenti, nemáme moc peněz,ale spousta věcí se dá šikovně udělat s kámošema a tak:) a pak z toho je ještě větší radost, že jsem do toho nemuseli rvát prachy,a stejně to vypadá libově... zatím jsme pracovali hodně na interieru,ale už máme i něco z exterieru a fakt libovka...juj, já to autiko miluju:)
PS: nevíte, kde si můžeme nechat udelat slunítko na přední sklo?? někde blízko Prahy nebo v Praze??? :driver:
napiš si uživatelce Eva, ta ti poradí. Jo a nahoď nějaký fotečky Vašeho autí, golf 1 a 2 jsou stejně nejhezčí 8)
Na clonítka můžu doporučit www.infernits.com - maximální spokojenost za pár korun 8) jinak jsou solidní i ty Mnichovice u Říčan

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

jj infernits samo

ale jak rikam clonitko si kazdej vyrobi sam za chvilinku
Touran BMM

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

amogh píše:jj infernits samo

ale jak rikam clonitko si kazdej vyrobi sam za chvilinku
:lol: že to říkáš zrovna ty kterej musí mít extra svoje polykarbonátový :?:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

no ale predtim sem si delal sam s folie a usetril sem oproti autosamolepkam.cz 150 korun :-)
Touran BMM

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

amogh píše:no ale predtim sem si delal sam s folie a usetril sem oproti autosamolepkam.cz 150 korun :-)
:D dyt já vim já ho taky apollovi pomáhal dělat a vyšlo na mín 8)
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

YANEK píše:
amogh píše:no ale predtim sem si delal sam s folie a usetril sem oproti autosamolepkam.cz 150 korun :-)
:D dyt já vim já ho taky apollovi pomáhal dělat a vyšlo na mín 8)
Tys taky něco pomáhal dělat? Já myslela , že jen diriguješ :lol:

YANEK
Moderátor
Příspěvky: 4134
Registrován: 12 úno 2004 21:09
Bydliště: Mindžapůr
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od YANEK »

Pet píše:
YANEK píše:
amogh píše:no ale predtim sem si delal sam s folie a usetril sem oproti autosamolepkam.cz 150 korun :-)
:D dyt já vim já ho taky apollovi pomáhal dělat a vyšlo na mín 8)
Tys taky něco pomáhal dělat? Já myslela , že jen diriguješ :lol:
:?: AŽ JÁ TĚ CHYTNU TY UVIDÍŠ :lol:
:silly:Obrázek
www.astra-g.cz BAD TOYS FOR FAT BOYS
www.cartechgroup.cz Vše pro vaší káru
www.autovit.cz Servis vozidel opel

Uživatelský avatar
Pet
Příspěvky: 958
Registrován: 22 dub 2004 21:20
Bydliště: Benešov,Praha,
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pet »

YANEK píše:
Pet píše:
YANEK píše: :D dyt já vim já ho taky apollovi pomáhal dělat a vyšlo na mín 8)
Tys taky něco pomáhal dělat? Já myslela , že jen diriguješ :lol:
:?: AŽ JÁ TĚ CHYTNU TY UVIDÍŠ :lol:
Vlk taky sliboval :lol:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Honzawrc píše: Potom za mnou přišel kamarád s 5tiletým synkem, jestli bych mu nedohodl to, aby se mohl posadit do jednoho z těch ovlaječkovaných aut. Tak sem ho vzal, vybral sem si jednoho z borců ověnčenejch zlatejme řetězama kterej vypadal nejinteligentněji a požádal sem ho jestli by nenechal toho mlaďasa, kterej byl z těch aut uplně rozsekanej, sednou do jeho Golfa3. Borec nejdřív snad nechápal o co ho žádám a pak mi řekl, že nevozí auto na srazy aby do něj lezl nějakej parchant. No čuměl sem jak vyvoraná myš. Tak sem ho vzal za jednim kolegou co měl dost solidní E30 a ten mlaďase s nadšením posadil do Recara, přikurtoval ho do 5ti bodovejch pásů a vypláchnul mu hlavu audiem. Mlaďas zažil euforii a měl na pul roku co vyprávět. Takže sem se přesvědčil že někteří Investoři jsou fakt Honimíři co maj nos nahoru a jen si honí ego.
tak přesně tohle mě dostává na některejch srazech, nahneš se do okýnka, aby ses podíval jak má přidělaný ty budíky na A sloupku a borec tě seřve, že mu to zašpiníš, odřeš a tak - auta jsem se ani nedotkl :(
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

max.ps píše:Honzo, máš můj obdiv nejen za to jak jsi to krásně napsal, ale taky za tvou odvahu (nebojíš se s tím prorazit..). Jinak se vším co jsi napsal souhlasím! A teď něco ode mě: jsem tuzer atd... a docela se bojím stoupnout si na sraze někam na oči, protože mám alteza tails (nebo co), prahy a nárazníky mám docela obavy z těch řečí: "ježiš to je tuzer, atd..." Už dlouho byl můj sen mít pěkné auto podle mých představ - a když už se to konečně blíží do "finální" podoby začínám mít tyhle obavy z těch "rozumných" a bohatých :cry:

A jinak, auto si dělám pro sebe, ale polmuvačné řeči mě teda taky vadí...

Bylo by krásné nedělit partu lidí se společným zájmem, ale stejně to tak dopadne... přece si nějakej "šampónek" s milionovým autem nesedne k pivečku s obyčejným tunerem a pokecá si... tohle mě docela mrzí.
ne že bych někoho odsuzoval do tuzerů, jen moc nefandím stylingu - jak kterýmu - spíš mě dostává fakt sportovní úprava, která pomůže třeba proletět polní cestou tak, jako bys jel po silnici a přitom si neodrbat spoilery 8)

Prostě funkční tuning

I když jsem pár fakt nevkusnejch tuzingů viděl a jednalo se snad spíš o vtip - jenom v to doufám
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Odpovědět

Zpět na „News Room“