TUNING MAGAZINE 05/2005 + DVD !!!

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Uživatelský avatar
Taszi
Příspěvky: 336
Registrován: 02 úno 2005 17:42
Bydliště: Štúrovo

Příspěvek od Taszi »

To DVD je dobry...Pozrel som to...Haluz..ale 990Kc by som za to nevyhodil...

roman
Příspěvky: 6
Registrován: 06 zář 2004 13:49
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od roman »

KFJ píše:
Ritchma píše:
KFJ píše: hele, co by jsi si představoval za DVD za 80,-Kč? Máš dojem že se dá vylisovat, zaplatit práva a obal + zabalit do časáku DVD do hodnoty 80,-Kč tytul jako je třeba Drift Bible? (konkrétně práva na DB stojí 15 ojro od 30 000 kusů). Když je to nový titul tak práva stojej stokoruny na kusu, u celovečerních filmů je to v milionech... Takže mi řekni konkrétně co chceš za ty peníze? Terminátora 4? Je to házení perlama sviním... :?:
Říkáš že se můžeme těšit každej měsíc na DVD jo ?? Obrázek
no tesit se muzete, jenom nevim kdo vam ho bude za ty prachy prodavat:lol: :D

Roberte, Roberte :( Jak můžeš svym zakaznikum napsat, že je to házení perlama sviním? Uvědomuješ si vůbec, co děláš?? :? Sakra, jednou jsi šéfredaktor a máš za sebou určité příznivce a TY NESNÍŠ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ZKALAMAT! Musiš si jich vázit, hýčkat je, rozmazlovat a mazat jim med kolem pusy a ne jim natvrdo říct, že jsou to nespokojený svi..
Zamysli se, protože jinak jednou přijde den, kdy si každý uvědomí, že to všechno neděláš pro lidi, ale kvůli prospěchářství. Pokud totiž postavíš zisk na první místo svého podnikání, lidi to vycítí, neboť se to promítne i v Tvém přístupu k nim.
A ještě jedna maličkost. Svou image ztratíš jen jednou, pak už ji nikdy nezískáš... :?:

PS - Tyhle řádky nejsou psány s cílem urazit Tě, ale ukázat Ti jednu maličkost - VAŽ SI SVÝCH ČTENÁŘŮ, DOKUD NENÍ POZDE... :wink:
- měj se krásně, lide tunerský -

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

roman má pravdu, ale za tyx prachy, neber to, až si to koupím, slibuju, budu spokojenej ;-)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shr3k »

roman píše:Roberte, Roberte :( Jak můžeš svym zakaznikum napsat, že je to házení perlama sviním? Uvědomuješ si vůbec, co děláš?? :? Sakra, jednou jsi šéfredaktor a máš za sebou určité příznivce a TY NESNÍŠ V ŽÁDNÉM PŘÍPADĚ ZKALAMAT! Musiš si jich vázit, hýčkat je, rozmazlovat a mazat jim med kolem pusy a ne jim natvrdo říct, že jsou to nespokojený svi..
Zamysli se, protože jinak jednou přijde den, kdy si každý uvědomí, že to všechno neděláš pro lidi, ale kvůli prospěchářství. Pokud totiž postavíš zisk na první místo svého podnikání, lidi to vycítí, neboť se to promítne i v Tvém přístupu k nim.
A ještě jedna maličkost. Svou image ztratíš jen jednou, pak už ji nikdy nezískáš... :?:

PS - Tyhle řádky nejsou psány s cílem urazit Tě, ale ukázat Ti jednu maličkost - VAŽ SI SVÝCH ČTENÁŘŮ, DOKUD NENÍ POZDE... :wink:
Robert to taky neřekl všem čtenářům, ale odpovídal konkrétnímu člověku. Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá, to je staré přísloví. Pokud někdo v sobě nemá kouska soudnosti, nemůže očekávat jinou, než přezíravou odpověď. Jsme dospělí lidé, nebo si přinejmenším hrajeme na dospěláky? Tak se podle toho chovejme ...

Když už jsme u toho moralizování, zůstala tu stále zásadní otázka: Co za DVD by měl člověk očekávat za 80 Kč? :?

BTW už vidím, jak se Robert plácne přes kapsu, vysolí pár melounů za vylisování 40000 kousků Drift Bible a někteří vykutálenci budou hromadně přepalovat. 8)
Gr33N MoNsT3R

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Jord »

ja nevim kdyz se vam to nelibi tak si to nekupujte....a hned nemusite mit pripominky ze to za nic nestoji, se clovek snazi udelat jednou za cas naky vydani bud s dvdckem nebo s jakoukoli jinou prilohou aby to bylo pestrejsi a zajimavejsi za pakatel ceny...a jeste to zkritizujte :lol:
...

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Jak psal Shrek, je to reakce na konkrétní povzdech... Ja tady na image kašlu, jako každej tady, je to o pokecu a o pokecu a zase o pokecu... Své zákazníky se snažím hýčkat časopisem (obsahem) a ne tady. Pokud se tady někdo k něčemu vyjádří tak nevidím důvod proč neoponovat, nereagovat... Nejsem tady z pozice TunMagu, jsem člen Tuning fora, jezdím na akce Tuning fora za sebe, ne za časopis atd atd... :D Takže pokud tady reaguji tak za svojí osobu a reaguji na věci ke kterým mám co říct... Když vím kolik práce a peněz stojí vydat DVD + časopis v nákladu 40 000 kusů a je to komplet za 159,-, tak proč nereagovat na povzdechy že to DVD není Best off, že by to chtělo něco šťavnatého co člověk na téhle planetě ještě neviděl... atd, jo a za 80,-Kč i s obalem :lol: 8) 8) 8)
Jinak ještě taková drobnost: za to že si to člověk může koupit v kdejaké trafice si distributor účtuje 35% z celkové prodejní ceny, tzn, že kdyby se náhodou podařilo koupit špica titul dejme tomu za 400,- Kč Drift Bible, tak v obchodě jenom díky distribuci musí stát min. 540. Ale to je stejně nesmysl, protože se musí vylisovat, vyrobit obal a potisk, titulky do češtiny atd: takže jsme na min. částce 570,- A další problém je ten, že se musí pokrýt i ztráty (kusy, které se neprodají, což činí cca 35% z celkového nákladu). Takže když se prodá 26 000 kusů tak je to úspěch, ale těch 26 000 kusů musí zaplatit lis a práva na všech 40 000. A už jsme na částce 760,- + 79,- za časopis= 839,-Kč. Ještě se někomu zdá to DVD za 80,- Kč ne tolik dobrý? :D :D :D
Naposledy upravil(a) KFJ dne 28 dub 2005 15:20, celkem upraveno 2 x.
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Eiffel píše:roman má pravdu, ale za tyx prachy, neber to, až si to koupím, slibuju, budu spokojenej ;-)
Eiffele, v čem měl Roman pravdu? že bych se tady měl chovat jak nějakej reprezentant? :D :D :D Přece kvůli tomu co dělám za work se tady nebudu přetvařovat a chovat se jako na nějakém jednání nebo semináři :lol: Proč mám asi nick jakej mám, proč jsem si tam nedal TM? :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Já s Robertem souhlasim a to co psal roman mi příjde jako blbost. Někdy pomůže když něco napíšete si to po dvou minutách ještě přečíst a zamyslet se nad tím, už to radši taky tak dělám abych nekecal zase hovadiny :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Tak už nebuďte ve-při :lol:

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

KFJ píše:Jak psal Shrek, je to reakce na konkrétní povzdech... Ja tady na image kašlu, jako každej tady, je to o pokecu a o pokecu a zase o pokecu... Své zákazníky se snažím hýčkat časopisem (obsahem) a ne tady. Pokud se tady někdo k něčemu vyjádří tak nevidím důvod proč neoponovat, nereagovat... Nejsem tady z pozice TunMagu, jsem člen Tuning fora, jezdím na akce Tuning fora za sebe, ne za časopis atd atd... :D Takže pokud tady reaguji tak za svojí osobu a reaguji na věci ke kterým mám co říct... Když vím kolik práce a peněz stojí vydat DVD + časopis v nákladu 40 000 kusů a je to komplet za 159,-, tak proč nereagovat na povzdechy že to DVD není Best off, že by to chtělo něco šťavnatého co člověk na téhle planetě ještě neviděl... atd, jo a za 80,-Kč i s obalem :lol: 8) 8) 8)
Jinak ještě taková drobnost: za to že si to člověk může koupit v kdejaké trafice si distributor účtuje 35% z celkové prodejní ceny, tzn, že kdyby se náhodou podařilo koupit špica titul dejme tomu za 400,- Kč Drift Bible, tak v obchodě jenom díky distribuci musí stát min. 540. Ale to je stejně nesmysl, protože se musí vylisovat, vyrobit obal a potisk, titulky do češtiny atd: takže jsme na min. částce 570,- A další problém je ten, že se musí pokrýt i ztráty (kusy, které se neprodají, což činí cca 35% z celkového nákladu). Takže když se prodá 26 000 kusů tak je to úspěch, ale těch 26 000 kusů musí zaplatit lis a práva na všech 40 000. A už jsme na částce 760,- + 79,- za časopis= 839,-Kč. Ještě se někomu zdá to DVD za 80,- Kč ne tolik dobrý? :D :D :D
A ještě taková malá drobnůstka: nějaký bakšiš, zisk. Takže finální částku vidím kolem 990,- Kč :lol: :D :D :D
PS: včera jsem objížděl několik prodejen které mám celkem dobře dlouhodobě zmapované (Tesco, Globus, několik čerpaček atd) a zjišťoval jak je na tom TM +DVD s prodejem a byl jsem mile překvapen. Skoro všude po pěti dnech VYPRODÁNO 8) Takže kdo ještě nestihl koupit tak bude mít větší hoňku se scháněním :D :D :D :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

KFJ píše:
Eiffel píše:roman má pravdu, ale za tyx prachy, neber to, až si to koupím, slibuju, budu spokojenej ;-)
Eiffele, v čem měl Roman pravdu? že bych se tady měl chovat jak nějakej reprezentant? :D :D :D Přece kvůli tomu co dělám za work se tady nebudu přetvařovat a chovat se jako na nějakém jednání nebo semináři :lol: Proč mám asi nick jakej mám, proč jsem si tam nedal TM? :D
OK, já jse tady taky za sebe a každej tu máme nějakej názor, člověk názory mění 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

roberte, co se dělá s neprodanejma výtiskama? Výliskama?
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Některý jsou určitě ještě k dispozici pro případ že by si je někdo dodatečně objednal ne? :?:

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Eiffel píše:roberte, co se dělá s neprodanejma výtiskama? Výliskama?
Dostaneš je na nějakym srazu možná zase zdrama po zaplacení vstupu, nebo si je můžeš pořídit, sou na prodej víc je v každym TM přece
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

tak to potom jo, ale tohle si koupím ;-)

mimochodem, neuvažuje se o nějaký slevě pro členy fora? - Jen se ptám ;-)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Taky souhlas s Robertem, je tady za sebe. Jak by to tady za chvíli vypadalo? Asi by každej psal Yankovi stížnosti na MHD a podobný blbosti. Tady je prostě každej sám za sebe a za sebe tu mluví 8)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Laconi
Příspěvky: 5529
Registrován: 05 úno 2004 20:29
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Laconi »

Já sem tady za Mitsubishi Motorsport :lol:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

s tím yankem to není blbej nápad, dneska mi jela pozdě 136 :smich:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Eiffel píše:s tím yankem to není blbej nápad, dneska mi jela pozdě 136 :smich:
Ta jezdí pozdě furt.......
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Neprodaný čísla se zkartují, nechávám si cca 1.000 ks na prodej starších čísel a na srazy :wink: Kdyby mi šlo o peníze tak se na to vykašlu, protože ten sklad mě stojí víc jak příjem ze starších čísel ale lid si to žádá... :?: 8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Nechat já si musim ještě nějaký čísla ze začátku objednat nějak mi ušly :zapomel:
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

KFJ píše:Neprodaný čísla se zkartují, nechávám si cca 1.000 ks na prodej starších čísel a na srazy :wink: Kdyby mi šlo o peníze tak se na to vykašlu, protože ten sklad mě stojí víc jak příjem ze starších čísel ale lid si to žádá... :?: 8)
Sklad? Sem myslel že těch pár balíků vrazíš někam do sklepa :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

Ritchma: a když je plnej kufr tak se hoděj do sběru a je na Mitsu :o)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Shr3k
Příspěvky: 591
Registrován: 09 bře 2004 20:01
Bydliště: bažina ;)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shr3k »

Pár balíků, LOL ... to se počítá na palety, ne na balíky ... :D
Gr33N MoNsT3R

Ritchma
Moderátor
Příspěvky: 9432
Registrován: 11 úno 2004 21:38

Příspěvek od Ritchma »

Shr3k píše:Pár balíků, LOL ... to se počítá na palety, ne na balíky ... :D
Dyť sem to myslel ze srandy :lol: Sám vim jak vypadá 2000ks ikei :lol:
Build shit car, call everyone haters....
Function > Form

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Ritchma píše:
Shr3k píše:Pár balíků, LOL ... to se počítá na palety, ne na balíky ... :D
Dyť sem to myslel ze srandy :lol: Sám vim jak vypadá 2000ks ikei :lol:
jojo, pár balíků a 20 palet k tomu 8)
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Wilda

Příspěvek od Wilda »

woe proc jsem ho ja jeste nevidel ja si ho snad nekoupim...........

Wilda

Příspěvek od Wilda »

Uz ho mammmmmmmmmmmmmm :lol: super i dvd me se to libi ikdyz nektery zabery jsou zbytecne protahovany ale super me se to libi.........

Odpovědět

Zpět na „News Room“