Pohled na gigaBBTP 17.4.2005

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Pohled na gigaBBTP 17.4.2005

Příspěvek od milosh »

Obrázek

Takže než se dostanu k samotnému srazu ze dne 17.4.2005 na Černém Mostě, předávám slovo bordelovi, aby nám zahlásil něco o historii počátků BBTP. Díky :D

Jak jsem se dočetl v historii příspěvku, tak to v neděli byl přesně rok, co byl první sraz Tuning fora. Ale srazy BBTP, nebo-li Black Bridge Tuning Party, se staly pravidelnými až o něco později. BBTP pokud se nepletu hodil do pracu Amogh, a chytlo se 8).

Nejde přesně říci, kdy byl první sraz. Prostě se založilo téma s nadpisem „Další srazík na CCM“ nejspíš ho založil Velbloud. Podle dochovaných příspěvku to bylo koncem letních prázdnin 2004. První dochovaná fotka je z 19.9.2004.

Obrázek

V popředí jsou vidět pravidelní členové, (radši nebudu jmenovat, pač bych na někoho zapomněl) :lol: Čas plynul jako voda, a blížily se Vánoce. Tento vánoční sraz, spíše Besídka, se konala 19.12.04. Srazík byl vydařený jako všechny ostatní. I.M.A.C. nám pouštěl koledy, Komar1981 nám sám upekl perníčky :cheesburger:, Velbloud přivezl vánoční stromeček, JFK nám přivez ukázat EVO a určitě se děly ještě další věci. Byl to třetí sraz v Palace Cinemas Garage.

Obrázek Obrázek

Další sraz byl už v Novém roce, jednou udělám galerii fotek se všech srazíků, jen musím vybrat ty nejlepší, což není lehké, když jich mam skoro 2000 :roll: .
Skoro na každý sraz přijel někdo novej, vždy jsme obhlídli jeho káru a pokecali, ostatně o tom naše srazy jsou. V současnosti se na BBTP schází cca 30 lidí, z toho polovina teenagerů, kteří jezdí zatím metrem :roll: Já jsem jeden z nich.

A teď ke srázku. Zhruba týden před samotným srazem nás Kolegáček oblažil zprávou, ve které uvedl, že se tam bude natáčet reportage na další vydání GTi 2. Má to být videoměsíčník. Všichni na to tady byli nadrbaní jak Yanek na honírnu Seat-Clubu :lol: a přislíbili účast. Nakonec opravdu dorazili a jen nevím, jestli je to dobře.

Začátek se plánoval na pátou odpoledne v neděli. To že základ fora tam byl už po půl páté bylo super. Aspoň se dalo pokecat v klidu a bez zbytečnýho běhání po parkingu a hledání těch lidí.

Vlezl jsem na trávník a zjistil, že se tam všichni vesměs baví o howně. Leželo tam a všichni stáli okolo a čekali, kdo se projde středem a celé ho rozjede. :wink:

Zrádce Milosh místo aby přijal šéfredaktora, tak se šel nažrat. Stejně forum pokaždé skončí buď u sexu a nebo u jídla :lol:

Když dorazil taťka, byl ten pravý čas zahájit srázek. V tu chvíli jako by otevřely stavidla, začali najíždět první kárky na parkplatz. Dokonce dorazil i Wilda s pěškobusem, Skála až z Nymburanova a Velbloud s Evičkou. Dva posledně jmenovaní nám ukázali nové obutí a moc je za to chválím. Vybrali si fakt dobře. Teda to obutí :lol:

Abych na někoho nezapomněl, dorazilo opravdu hodně přespolních a za to je chválím. Jen by to možná chtělo aby jindy dorazili i jen proto, aby tam byli a ne jen kvůli natáčení.

Zprvu sraz probíhal klasicky, stáli jsme kolem toho výrobku psího snažení a kecali o různých věcech. Později jsme se roztrhali a okoukávali auta, který já jsem tam nikdy neviděl, ale ostatní je znali a pak už to bylo jen takové neorganizované hemžení.

Dokonce přijelo i jedno ferrari. Každý mu ho šel zdrbnout a mě to stačilo vidět z dálky. Stejně je to italská plečka a já se svým zadohrabem bych mu natrhl zadek :lol:
Ne to ne, ale prostě tam bylo tolik lidí, že se mi mezi ně nechtělo. Taky jsem se bál toho, že jsem ho neznal a mohl by to být nějaký náfuka a jednoduše jsem si nechtěl kazit náladu. A ten zvuk mělo stejně libózní :wink:

Když se na sjezdu z jižní spojky ozvalo skřípění pneumatik, poznali jsme, kdo se k nám blíží. Ano, přesně tak krásné dámy a milí pánové, dorazil náš největší showman s show and inflame car od seatu. Byl to Pokorneo a ukázal nám, že když to vezme s Alhambrou přes ručku s plným plynem, tak mu to opravdu zapíská a opravdu se to skoropřevrhne, ale ne až tak úplně. Nechápu, proč to dělá s autem plným lidí (budiž, je to jeho věc, do auta bych s ním už nesedl), ale i tak nemůžu pochopit, proč to kurwa dělá na parkovišti plným tunerů, kteří se procházejí a opravdu se nepřišli podívat na crash test. A už vůbec se nechtějí stát jeho účastníky. Tím bych chtěl vyzvat i mého drahého bratra – má tady nick Petr V., aby už propříště byl tak klidný jako tentokrát.

S velmi vydařeným autohifi přijelo pár showcars, který si hráli na vesnickou pouť. Kluci, když chcete ukázat jak vám to hraje, nepřebíjejte se. Opravdu vám to hraje všem dobře a ostatní z toho jsou jen hluší.
Nakonec to dopadlo tak, že ve zhruba 15 m okruhu stály 3-4 auta se super vestavbama muziky a přebíjeli se nejlépe každý jiným stylem hudby. Do toho Yanek vtipně vystihl, když začal křičet: Prooodloužené jízdy, pojeďte s námi. Pouť v Horní Lhotě je nejlepší :wink:

Díky Yanku, povedlo se to 8)

Líbilo se mi, že dorazilo celkem hodně aut. Bylo na co koukat a i když tak úplně nevyšlo počásko, určitě to bylo bezva.
Dole v diskusi navrhuju, aby každý napsal o tom autě, které se mu líbilo nejvíc.

Vždycky jsem si říkal, že je to sice bezva, ale že to není vůbec sraz, ale spíš takový setkání a ve skrytu duše jsem chtěl, aby jednou bylo na srázku 150 kárek a dunění subwooferů atp. Dneska vím, že jsem udělal chybu.

Mě se líbí to setkání pár kamarádů z fora, pokecat si nad každou novou úpravou – viz Yankovy světla, Kolegáčkovo vykradený rádio (uznávám, to není úprava), Idahovy plány na kárku, atp. Tohle jednoduše bylo moc. Nemohl jsem s každým prohodit ani těch pár slov, jelikož to bylo technicky nemožný, nemohl jsem si prohlídnout všechny kárky s popisem u majitele, protože i on coural a koukal.

Prostě mám radši to komorní setkání členů, pobavit se v reálu na parkovišti a nedělat z toho tak velkou show. Na to máme strahofff a taky jiný srazy.

Budu vám vděčný za názory v diskusi. Tohle je jen můj názor a tak se nebudu bránit jiným.

Těm, co to dočetli až sem: Omlouvám se, že to pro dnešek není až tak vtipný, snažil jsem se zamyslet, co mi na tom tentokrát nesedlo.

Eiffel a tojebordel
Naposledy upravil(a) milosh dne 28 dub 2005 08:15, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

tak a je to tady :D
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

napsany dobre a trefne !!!!
Jako vzdy :D

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

musím poděkovat bordelovi za jeho pohled do historie 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 398
Registrován: 10 led 2005 12:48
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Eva »

Perfektní kluci, to se vám povedlo.. ostatně, jako vždy...nejlepší auto? to se takhle nedá říct, každé vynikalo v něčem jiném... jasného vítěze bych nevolila...no a k účasti na srazu, taky se mi líbí víc, když je menší počet lidí...

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Nejlepsi auto, ze se ptate, kdyz jsem tam byl i ja :lol:
A Evi, me se teda libi spis vetsi :smich:

Uživatelský avatar
Eva
Příspěvky: 398
Registrován: 10 led 2005 12:48
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od Eva »

milosh píše:Nejlepsi auto, ze se ptate, kdyz jsem tam byl i ja :lol:
A Evi, me se teda libi spis vetsi :smich:
:lol: miloshi, ty jsi potvora... OK, tak speciálně, když přijede milosh, tak budou větší... :wink:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

dobrá tedy ;-)
pro miloshe větší, pro evičku menší 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
Mike Mad
Moderátor
Příspěvky: 2347
Registrován: 11 kvě 2004 10:59
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mike Mad »

chevrolet nexia ... urcite nejlepci kara z bbtp :lol:
Volkswagen Jetta Mk2 Coupe US&A 2.0 16V ABF ... reconstruction
Volkswagen Bora Variant 1.9TDI ARL ... daily

Uživatelský avatar
Skala
Příspěvky: 436
Registrován: 18 kvě 2004 10:41
Bydliště: Nymburk
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Skala »

To je good clanek.. 8) ..Este aby to taky good nebylo,kdyz v tom ma svoje dlouhgy prsty eiffel rock
A nej auto???....noo..nejdriv sem myslel to ferrari,ale pak sem tam vzadu uvidel nejakou sedivou Skodu,tak ta to vyhrava :P
CLK 320 race@fun
S 430Long klídek
http://web.unmz.cz/autoslalom/

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Skala píše: A nej auto???....noo..nejdriv sem myslel to ferrari,ale pak sem tam vzadu uvidel nejakou sedivou Skodu,tak ta to vyhrava :P
díky :smich:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Wilda

Příspěvek od Wilda »

Ja vam dam peskobusem :lol: Ale domu me kluci svezly :lol: Peknej clanek 8)

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

Wilda píše:Ja vam dam peskobusem :lol: Ale domu me kluci svezly :lol: Peknej clanek 8)
ty můžeš bejt rád, že jsem tě v článku zmínil :lol: ;-)

OT: congratulation k new job 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

coze coze, Wilda uz ma praci? Vypadal jak kdyby prave vysel ze stredni :lol:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

milosh píše:coze coze, Wilda uz ma praci? Vypadal jak kdyby prave vysel ze stredni :lol:
to taky musíš kouknout do tématu nezaměstnanost 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

nez zacnu clanek cist tak reknu ze to vzniklo nasledovne

furt jsme se bavili o srazech v praze a doslo se k zaveru ze je jenom strahov, tak jsem nadhodil at udelame nejakej svuj, kde se proste sejdeme a pokecame, napriklad na CCM protoze je pro vice lidi dostupnejsi nez letnany, nacez se toho chytl bloud a zalozil o tom téma :-)

a pak uz to slo, laconi tomu nasadil 14 denní pravidelnost a tím bylo vše jasné od té doby kazdejch 14 dni BBTP (tu zkrtatku jsem rekl ze srandy :-) ) jako takovou parodii na pojmenovavani vsech moznejch veci anglicky
Touran BMM

Wilda

Příspěvek od Wilda »

milosh píše:coze coze, Wilda uz ma praci? Vypadal jak kdyby prave vysel ze stredni :lol:
woe

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

amogh píše:nez zacnu clanek cist tak reknu ze to vzniklo nasledovne

furt jsme se bavili o srazech v praze a doslo se k zaveru ze je jenom strahov, tak jsem nadhodil at udelame nejakej svuj, kde se proste sejdeme a pokecame, napriklad na CCM protoze je pro vice lidi dostupnejsi nez letnany, nacez se toho chytl bloud a zalozil o tom téma :-)

a pak uz to slo, laconi tomu nasadil 14 denní pravidelnost a tím bylo vše jasné od té doby kazdejch 14 dni BBTP (tu zkrtatku jsem rekl ze srandy :-) ) jako takovou parodii na pojmenovavani vsech moznejch veci anglicky
díky za informaci 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

"Začátek se plánoval na pátou odpoledne v neděli. To že základ fora tam byl už po půl páté bylo super."

Já tam byl s Miloshem a PJ už od 3 :lol: :lol:
Mildo eště jednou dík za odvoz na BBTP 8)

Jinak článek super, jako zatim každej článek od eiffela 8) 8)
A nejlepší auto, se nedá přesně určit, ale buď ty dve Saxa (Ritchmovo a to druhý nevim koho :lol: ) a nebo ty dva Fiaty Coupé 2.0 20V Turbo 8)
Naposledy upravil(a) Trhyy dne 19 dub 2005 13:32, celkem upraveno 1 x.
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

díky trhyy 8) :oops:
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Trhyy píše:"Začátek se plánoval na pátou odpoledne v neděli. To že základ fora tam byl už po půl páté bylo super."

Já tam byl s Miloshem a PJ už od 3 :lol: :lol:
Mildo eště jednou dík za odvoz na BBTP 8)
Byli jsme tam od pul 4, mladej :D
Jo a jen tak na okraj, priste nemusis rikat ze mi prispejes na benzin kdyz to pak nedodrzis. No ale to je jedno, nejsem socka.

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

to říkal i posledně na slalomy, ale to nebudu řešit 8)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

milosh píše:
Trhyy píše:"Začátek se plánoval na pátou odpoledne v neděli. To že základ fora tam byl už po půl páté bylo super."

Já tam byl s Miloshem a PJ už od 3 :lol: :lol:
Mildo eště jednou dík za odvoz na BBTP 8)
Byli jsme tam od pul 4, mladej :D
Jo a jen tak na okraj, priste nemusis rikat ze mi prispejes na benzin kdyz to pak nedodrzis. No ale to je jedno, nejsem socka.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: Ty woe ajoo, já sem debil, já na to pak uplně zapoměl :oops: :oops: Na nějakym srazu máš u mě oběd a pifko 8) 8) 8) 8)
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Trhyy
V.I.P.
Příspěvky: 4024
Registrován: 03 říj 2004 14:45
Bydliště: Praha 4

Příspěvek od Trhyy »

Eiffel píše:to říkal i posledně na slalomy, ale to nebudu řešit 8)
Tobě sem dal Cédo a pučil přilbu :wink:
Ale na benzín do mimoně přispěju, neboj 8)
MÁŠ PRASKLÝ AUTOSKLO? STŘÍPEK AUTOSKLO TO VYŘEŠÍ !
www.AUTOSKLOSTRIPEK.cz - Praha 5 -774 573 375
!!Ke každému čelnímu sklu až 2000Kč poukázka na pohonné hmoty ZDARMA!


Bordel
Moderátor
Příspěvky: 3887
Registrován: 20 čer 2004 16:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bordel »

perfektni, koukam tu diskutujou jen ti 4ri stejni lidi :lol.
http://www.odtahnito.cz <<< Půjčovna odtahového speciálu, stačí řidičák sk. B. Nejlevnější způsob převozu vozu svépomocí. Praha, ČR i zahraničí.

milosh
Administrátor
Příspěvky: 8037
Registrován: 03 úno 2004 13:57

Příspěvek od milosh »

Trhyy píše: Na nějakym srazu máš u mě oběd a pifko 8) 8) 8) 8)
Tak to si vezmi petibabu navic :lol:
Ja uz sem velkej kluk a mam velkej hlad - kdyz jdu spat i kdyz vstavam, uz bych neco sezral :lol:

Uživatelský avatar
Eiffel
Moderátor
Příspěvky: 5541
Registrován: 13 říj 2004 10:14
Bydliště: Hodně nestálé Anamnéza: Magor
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Eiffel »

já nic neříkám trhyyy ;-)
Cadillac seville V8 4.6 :D
zatím ještě žiju...

Uživatelský avatar
PJ
Moderátor
Příspěvky: 1822
Registrován: 04 úno 2004 19:21
Bydliště: Královské město Litoměřice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PJ »

No tak celkem mě překvapila nexie jak jela myslel sem že je línější :D
No kdyby Milda řek tak mu taky přispěju, ale sem socka tak sem byl sticha :oops: :smich:
A nejvíc se mi líbilo Robertovo Evo :)
No nazi, no red, just pure Skinhead. "diesel je víceméně stále neslušné slovo"

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Idaho »

JO evo bylo hezké.. takovej můj malej, soukromej sen ( hned po safrane Initiae 97 :) ).
Jinak mi tam byli s M již kolem čtvrté, pár lidí tam bylo, ale bohužel ( nebo bohudík? - při mém štěstí bych byl asi první kdo by to hovno rozmáznul ) naše společneské pudy přemohl pud jiný a tím byl hlad. Takže našemu opětovnému příjezdu předcházela konzumace 3 menu v KFC :)o ( pro upřesnění kukuřice ze tří menu připadla M a mě ta tři menu :) )
Jinak srázek se mi vclku lbil, i když čekal jsem více uzavřenou skupinu, toto už byl skutečně "větší " sraz - bohužel nejen množstvím aut, ale i jakýmsi náznakem "kastování".Mrzí mne že jsme nepokecal se Skalou o jeho Mišákovi, který mne také dost zajímá a rád bych si ho trošku prolezl ( ne do CA5 se motor z toho nevede, už jsme si to o věřoval na jednom co tu po PB jezdí :) ..)
Jinak pro ostatní, které akusticky popudil můj odjezd ( a i příjezd ) mám dobrou zprávu, kolínka jsou objednaná a Project se vrátil včera z lakovny, dnes a zítra dostrojuji :-) - když jsme u toho , neválí s eněkomu doma starší ale dobrý zadní díl ( tlumič ) z vozu cca 2.0, výkon 90- 100PS ? velikostí zhruba odpovídající fiatu tipo, může být obyč, nebo použitý ladáček - hlavně něco tiššího :)

No nebudu na každém BBTP ( kua co ta skratka vlastně znamená?? ) ale rád bych se alespon jednou měsíčně zastavil..

jen houšt..
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
amogh
Příspěvky: 5563
Registrován: 19 úno 2004 15:41
Bydliště: Praha 9

Příspěvek od amogh »

BlackBridgeTuningParty :-)
Touran BMM

Odpovědět

Zpět na „News Room“