Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Nokcus
Příspěvky: 1
Registrován: 14 zář 2012 06:30

Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od Nokcus »

Zdravím lidičky. Před půl rokem jsem si začal hrát s autem jen tak lehce a vyklubalo se, že když něco děláš, tak pořádně... Šel jsem jen do vzhledu a objednal jsem si od Německé firmy LSD panty na otevírání dveří nahoru. S atestací, crash testem a evropskou homologací. Jenže montáž byla provedena doma v garáži přesně podle návodu od výrobce. A potřeboval bych poradit jestli to na technické stačí, nebo musím mít papír s razítkem, že mi to montoval nějaký specializovaný servis... Je zakázené tolik pěkných věcí, jak by se dalo upravit auto, aniž by byli ohroženi účastníci sliničního provozu... Jediné komu mé dveře ublížili,,, jsem byl já. Při namontování pantů jsem klečel a zkoušel pomalu otevřít, jelikož jsem měl jen holé dveře bez tapecu, tak mi vystřelili nahoru a praštily do obličeje :oops: Při namontování tapecu, zrcátka a dalších částí jdou dveře pěkně pomalu nahoru bez jakékoli pomoci. Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od maRkus »

myslim ze zadnej papir nepotrebujes, vyrobek je schvaleny, postup je dodrzen takze by mel bejt klid. tim ze si to namontujes doma vetsinou jen prichazis o zaruku u nekterych veci, protoze potrebuji "odbornou" montaz
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Uživatelský avatar
Skury
Příspěvky: 837
Registrován: 22 kvě 2004 15:45
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od Skury »

Jenže to má předpokládám pouze TUV homologaci, takže máš smůlu... TUV v Čechách neplatí, musí to mít českou 8SD, což nemá.
Be in, be pirate. Pirates.cz + Škoda Felicia Fun + VW Golf III Variant

Uživatelský avatar
biohazard
Příspěvky: 4697
Registrován: 15 dub 2007 23:20
Bydliště: Praha 6
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od biohazard »

z fotky by se to dalo posoudit 8)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od BIGPAPA »

jak píše biošek uka ať vidíme 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
Berry
Moderátor
Příspěvky: 8395
Registrován: 30 kvě 2005 20:05
Bydliště: Prague
Kontaktovat uživatele:

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od Berry »

Tady se clovek pobavi :D

Ale jak pise Skury, debilita v teto zemi neumoznuje homolagaci pokud to nema jejich testacni klasifikaci.
Bohuzel TUV neni uznatelny :(
Seat Ibiza 6L1 1.4 16V Reference
Skoda Octavia II FL 1.2 TSI Elegance
Skoda Rapid 1.2 TSI StylePlus
Skoda Octavia RS III 2.0 TDI RS Challange

cuisine
Příspěvky: 379
Registrován: 04 lis 2007 13:04

Re: Dotaz na Lambo Style Doors s homologací

Příspěvek od cuisine »

záleží podle čeho ten tuv je udělanej... koukni jestli tam je v tom textu někde zmíněna směrnice 70/387/eec nebo ece 11 ... pokud jo tak by to mělo být schválitelné a zapsatelné do tp, aby na stk nebuzili
Obrázek
والصبر مفتاح الفرج

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“