Přestřik stejnou barvou cenovka

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
konik80
Příspěvky: 15
Registrován: 09 úno 2011 22:02

Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od konik80 »

ahoj mám b5 v komíku klasická tmavě modrá koncern metla. Lak už něco pamatuje, je vyšisovany 2 malý pupínky na řidičovych dveřích. A dneska jsem to prohnal lesem a spolujezdvova srtana lehnce poškrábaná (kdybych to chvíly šmudlal tak by to to myslím zmizelo ale stejne by šlo vidět že se tam neco delo). Na jaro bych to rád nechal slit uplně tou samou. Řekl by mě nekdo orientační cenovku za nastřik do uplně stejny barvy povenku komplet včechny díly.(vím že je to strašne individualní a nejlepší je zajet přimo do lakovny a poptat se). Chystal bych to až o zime proto se ptam, sonduju co a jak. Nicmeně dneska jsem byl u pána ktery mě říkal že to foukne sakum prask "jednou vrstvou"(nejsem si jist jestly jsem ho spravně pochopil za 8t. Je to realné?? Nejsem puntičkář ale když už to budu nechavat stříkat tak bych byl rád aby to k něčemu vypadalo díky za pomoc

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od BIGPAPA »

připrav si minimálně 15tis 8)
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od Lukinho »

za 8 ti to strikne nekdo mozna tak v garazi ....

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od xciba »

ja bych to vylestil a zbytek co je hodne v haji bych teprve lakoval..
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

Uživatelský avatar
NeviM
Příspěvky: 1146
Registrován: 12 pro 2005 15:45
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od NeviM »

pokud je s tim lakem fakt jen presne to co jsi napsal, tak je dost jednoduchy ho zrenovovat a celolak je prakticky nesmysl. Musel by stat minimalne třeba dvacet a šikovnýho lakyru s pozitivnim a peclivym pristupem. Proste brouseni/lesteni/strikani jen nutnýho - te vyjde na par tisicovek a vysledek toho nejspis nepredcis ani tim celolakem za 20 nebo 30, pokud se to neudela opravdu precizne za použití rozebírání a ne prasáckýho olepování... pripadne by bylo jeste reseni poopravit ty drobnosti a cely to polejt jen novym lakem, ale to zas uz je skoro stejny srani jako s celolakem.. evidentně podceňuješ leštění (případně i broušení, podle hloubky rejh), podívej se na nějaký fotky někde po netu abys viděl, že i tím se dá docílit vzhledu fungl novýho laku 8) Kazdopadne jak jsem pochopil tvoje priority a moznosti tak ta renovace staryho laku je pro tebe rozhodne nejlepsi reseni co se tyce pomeru vysledek/cena+starosti a hlavně výsledek je JISTEJ, narozdíl od nějakýho hokus pokus stříkaní (což by vzhledem k cenový relaci nejspíš bylo) :wink:
Renault Safrane BITURBO Baccara Quadra 262hp (long-term reconstruction)
Renault Safrane V6-24v Baccara manual 190hp (daily car)

konik80
Příspěvky: 15
Registrován: 09 úno 2011 22:02

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od konik80 »

díky kluci to mě stačí, zkusím po googlit na to leštení nebo poptat se kluků co to na aute mají nekde z okolí....přiznám se že toho nejsem fanda(mám zarytý tempo a první wapka a je to to samé) ale díky za ochotu:))

Uživatelský avatar
bóďa
Příspěvky: 2337
Registrován: 12 pro 2005 19:05
Bydliště: Kutná Hora
Kontaktovat uživatele:

Re: Přestřik stejnou barvou cenovka

Příspěvek od bóďa »

nemůžeš moc srovnávat tempo za 3,50,- a profi prostředky za (deseti)tisíce
3x Renault Safrane Hartge Biturbo

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“