Bi-xenony místo xenonů?

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Dankee
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2013 23:32

Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od Dankee »

Zdravím když mám na autě od výroby xenony mohl bych si místo nich dát Bi-xenony?(homologace)

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od BIGPAPA »

na jaký auto?
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Dankee
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2013 23:32

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od Dankee »

406 coupe..

Dankee
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2013 23:32

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od Dankee »

nikdo netuší??

BIGPAPA
Příspěvky: 9161
Registrován: 09 čer 2007 01:50
Bydliště: PIT-STOP
Kontaktovat uživatele:

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od BIGPAPA »

ja tušim jen to, že 406 asi nikdy neměla bixenon
Svět by byl o mnoho bezpečnejší, když by každý před vstupem do letadla musel sníst kousek slaniny....

Uživatelský avatar
maRkus
Příspěvky: 5343
Registrován: 15 zář 2006 13:08
Bydliště: Praha 13
Kontaktovat uživatele:

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od maRkus »

a pozna to nekdo ???? nikdy nema sanci :lol:
AUTOSERVIS, PNEUSERVIS, AUTOSKLO, RYCHLOSERVIS, mechanické práce, klempířina, lakovaní, odtah vozidel. (Praha 5) - SZ nebo 603 909 767, http://www.freshlak.cz" onclick="window.open(this.href);return false;

https://www.flickr.com/photos/130435261@N04/" onclick="window.open(this.href);return false;

Dankee
Příspěvky: 4
Registrován: 07 úno 2013 23:32

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od Dankee »

no bixenon ne ale xenon takže ty hejblátka atd sou tam zabudovaný takže proto se ptám kdyby nahodou tak jestli by nebyl problém na stk..

playboy
Příspěvky: 11
Registrován: 30 dub 2013 13:02

Re: Bi-xenony místo xenonů?

Příspěvek od playboy »

Sice starý téma, ale jak jsi dopadl s přestavbou? Homologace na světle je, ale spočívá v tom že je buď pro halogen a nebo xenon výbojku. Nejde o to co máš uvnitř za mechanismus, jestli pevnou clonku a nebo pohyblivou pro bixenon. Výbojke je totožná. A nikdo nemá šanci poznat co ve světle je za čočku ( z jakého auta s bixenen apod). Já mám překopané originál bixenony z 3C passata do světel H7 s čočkou v B5,5. I v T5 mám originál bixenony mercedes apod (AL) a tam jsem tu celou čočku implantoval místo paraboly H7. Takže předělat jde všechno. A pokud máš čočku s xenonem, neváhal bych. Je pár lidí co prodává nové nebo repasované čočky i s mechanismem bixenonu. Ale pozor, kupuj jedině originál! Tzn. Hella, Valeo, AL (Automotiv Ligting) apod...

Jen okrajově pro zajímavost: http://forum.passat-club.cz/viewtopic.php?f=183&t=933" onclick="window.open(this.href);return false;
Passat B5,5 AVF 96kw+ hybrid+ výfuk 76mm+ cooler+ vedení 60mm+ KAT off+ EGR off+ TDIchip soft (198k, 422Nm)
Transporter T5 2,5TDI 96kw + CAMPPerformance Stage (178k, 435Nm)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“