Spoiler (křídlo) - dotaz

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od ArixxonCelica »

Zdravím,
koupil jsem si Toyotu Celicu T23, auta beru jako umění a moc se mi líbí když jsou vizuálně upravený ale jsem v tom uplnej laik, a nevím o tom ani prd.
Chci si na to dát nějaké křídlo, jako je toto
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... -kridlo-4/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... -kridlo-2/" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.spoilercentrum.cz/eshop/prod ... ve-kridlo/" onclick="window.open(this.href);return false;
nebo podobné, ale prostě tento styl křídla. Jenomže nevím, co k tomu abych si ho koupil musím vědět.
Na co je dobrý brát zřetel? Jak je to s rozměry? Má křídlo trošku přesahovat, nebo lemovat přímo šířku auta?
Auto je v této barvě http://www.toyota-club.eu/graphics/gall ... elica1.jpg" onclick="window.open(this.href);return false; a tak bych se i rád zeptal na vaší radu ohledně výběru barvy spoileru. Já bych tam chtěl černý ale ostatní zase říkají ať si seženu stříbrný, tak nevím. Chci ať se líbí všem.
Popřípadě neznáte nějaké weby kde je lepší výběr univerzálních spoilerů?
Díky za všechny odpovědi.

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od Kane13 »

Pokud bereš auto jako umění, tak na něj nedávej žádný univerzální křídlo.... A pokud bez něj nemůžeš žít, poohlídni se po origo křídlech, který se na Celicu dávaly (pokud se dávaly).
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Nikdy se nebude líbit všem, dělej svoje auto tak, aby se líbilo tobě 8)
A jestli chceš křídlo líbivé pro okolí, tak kup karbonové
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
8laz3r
Příspěvky: 129
Registrován: 26 srp 2011 10:55

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od 8laz3r »

RIP další Celica :kladivo:

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od ArixxonCelica »

Tak koukám že jediná užitečná informace je že tam mam dát karbonový :D Abych vás nepřecenil chlapi!

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od m.artty »

Pokud chceš opravdu radu, tak přehodnoť situaci :wink: Kdyby to auto bylo celé v "F&F" stylu, tak jako asi jo... ale dát takové křídlo na seriové auto :roll:
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

souhlas s m.arttym 8)
Ale tak nějak předpokládám, že zbytek auta není sériový, když na to chce dávat něco takového :D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

ArixxonCelica
Příspěvky: 9
Registrován: 14 dub 2014 13:12

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od ArixxonCelica »

Na autě jsou jiná kola, trošku upravený zadní nárazník ale kdo to auto zná musí uznat že vytuněné vypadá už v základu.

Nechci stereotipní Celicu, kde mám všechny díly na celicu ty který se na ní dělají. Nevím proč bych si na to měl dávat spoiler na celicu jen proto, že je to spoiler na celicu :D

Snad jsem vás nějak neurazil svojí otázkou.

jajiN
Příspěvky: 1616
Registrován: 01 říj 2010 06:34
Bydliště: za humny (je drak)

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od jajiN »

Celica fakt nevypadá vytuněně už v základu :lol: :lol:

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Spoiler (křídlo) - dotaz

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Protože tady co není origo to je tuzing, víš ? :lol:

Ono není zas takový problém vymyslet si a pořádně upravit origo nárazníky, podívej se, co jsem dělal na předek v projektu Elisa
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“