Indiglo budíky

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
wejzy
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2014 06:29

Indiglo budíky

Příspěvek od wejzy »

Měl bych dotaz.Na internetu jsem našel spoustu fotek indiglo budíků do fabie ale v ČR snad není obchod kde by byl nějaký výběr těch folii.Nevíte kde by se daly sehnat prosím??? Má s tím někdo zkušenost?

PitrsCZ
Příspěvky: 71
Registrován: 09 dub 2012 14:19
Bydliště: Praha - Třinec

Re: Indiglo budíky

Příspěvek od PitrsCZ »

Nemam Indiglo budiky u sebe v aute, ale jedny uz jsem montoval zakaznikovi (fotky zde: https://www.facebook.com/media/set/?set ... 971&type=3" onclick="window.open(this.href);return false; )

Zpracovani dobry, ale maji spatne vyreseny napajeni, kdyz chces snizit intenzitu podsviceni tak to zacne blikat, jelikoz palubni sit to nestaci napajet.

Invertor je staveny na stabilnich 12V nebo vic, ale kdyz mu uberes, tak nestiha napajet desky a blbne to.
SEAT Toledo II 1.9TDi 81->96kW, -35/-35 KW Suspension - SOLD
Škoda Octavia II FL RS 2.0TDi 125kW DSG

wejzy
Příspěvky: 3
Registrován: 14 kvě 2014 06:29

Re: Indiglo budíky

Příspěvek od wejzy »

Pěkná práce.Jak jinak se dají řešit ty hrozné nevkusné budíky před faceliftem do fabie I?Ani trochu se mi nelíbí.Chtěl bych modrou nebo čirou barvu at to jde k laku. Bije to nějak při těch 12V do očí?Jsi někde z moravy?

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Indiglo budíky

Příspěvek od xciba »

sam to mam jeste z me tuzingove ery :lol: instalace je opravdu snadna, nejhorsi je asi sundavani rucicek:) jinak doporucuju rovnou vzit nahradni napajec... 8)
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

PitrsCZ
Příspěvky: 71
Registrován: 09 dub 2012 14:19
Bydliště: Praha - Třinec

Re: Indiglo budíky

Příspěvek od PitrsCZ »

Wejzy: Jsem z Prahy, ale jezdim do Trince. Pokud jsi nekde na trase Praha - Pardubice - Mohelnice - Olomouc - Frydek Mistek. Tak neni problem se nejak domluvit.

Da se zmenit podsviceni na libovolnou barvu, stejne tak u rucicek

Momentalne cekam na ruzovy a fialovy LED do budiku z Hong Kongu, ale netusim kdy prijdou
SEAT Toledo II 1.9TDi 81->96kW, -35/-35 KW Suspension - SOLD
Škoda Octavia II FL RS 2.0TDi 125kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“