Led na Angel Eyes

Plasty, spoilery, čirá optika, neony, zadní lapmy, křídla a tak dále, to najdete v této kategorii.

Moderátoři: Fáboš, Jardafox

Odpovědět
Audi A4
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2015 17:50

Led na Angel Eyes

Příspěvek od Audi A4 »

Zdravim vás, před cca rokem sem si pořídil audinku a4 b5, strašně se mi na ní líbily Angel eyes ale když sem zkusil jestli kroužky svítěj, nesvítili. No a ted nedávno sem si řekl že když už ty kroužky tam mám tak bych je mohl využít a tak sem vyndal celý světlo abych se kouknul jak je to tam provedený a ejhle, neni tam žádná dioda ani nic, kroužek je zabudovaný ve světle a na kroužku je jen dírka na Led světýlko ale at sem koukal kam sem koukal, nikde na internetu sem tu samotnou Ledku nenašel, poradil by někdo kde to sehnat popřípadě jak to udělat jinak? Dole ukázka co mám za světla, Díky za pomoc borci 8)
Přílohy
_vyr_9802LPAU09.jpg

Uživatelský avatar
goreff
Příspěvky: 273
Registrován: 30 srp 2007 20:26
Bydliště: zwischen Ol und Pv

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od goreff »

není to náhodu tohle? http://www.tuningshop.cz/svetla-zarovky ... eyes-bile/" onclick="window.open(this.href);return false;

Audi A4
Příspěvky: 2
Registrován: 12 říj 2015 17:50

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od Audi A4 »

Nejspíš, a kábliky k tomu jaký?

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od pufko »

Tú čínu vyhod do smetiaka, krúžky beztak patria na BMW a zožen si origo svetlá z faceliftu

PitrsCZ
Příspěvky: 71
Registrován: 09 dub 2012 14:19
Bydliště: Praha - Třinec

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od PitrsCZ »

Dělal jsem přestavbu na LED u podobných světel pro SEAT 1M. 45LED v jednom světle, po 2 letech denního provozu vše funkční. Cena přestavby 4,5-5tis (u 1M je to 35hodin čisté práce)



Tady jsou ještě fotky venku na světle
https://www.facebook.com/media/set/?set ... 971&type=3" onclick="window.open(this.href);return false;
SEAT Toledo II 1.9TDi 81->96kW, -35/-35 KW Suspension - SOLD
Škoda Octavia II FL RS 2.0TDi 125kW DSG

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od Kane13 »

pufko píše:Tú čínu vyhod do smetiaka, krúžky beztak patria na BMW a zožen si origo svetlá z faceliftu
Už po několikáté - piš k tématu. Frajer se ptá na ledky, ne na tvůj názor na jeho světla.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
goreff
Příspěvky: 273
Registrován: 30 srp 2007 20:26
Bydliště: zwischen Ol und Pv

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od goreff »

Audi A4 píše:Nejspíš, a kábliky k tomu jaký?
Jsem to našel náhodně, jaká je k tomu kabeláž bohužel nevím...

PitrsCZ
Příspěvky: 71
Registrován: 09 dub 2012 14:19
Bydliště: Praha - Třinec

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od PitrsCZ »

tyhle zarovky do toho nepatri. Jsou tam zarovicky podobny tem co jsou napr. na vanocni stromek, nebo co jsou v manualni klimatizaci napr. v Octavii 1
SEAT Toledo II 1.9TDi 81->96kW, -35/-35 KW Suspension - SOLD
Škoda Octavia II FL RS 2.0TDi 125kW DSG

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od pufko »

Kane13 píše:
pufko píše:Tú čínu vyhod do smetiaka, krúžky beztak patria na BMW a zožen si origo svetlá z faceliftu
Už po několikáté - piš k tématu. Frajer se ptá na ledky, ne na tvůj názor na jeho světla.
Čo nie je na tom k téme ak vyjadrím svoj názor na nekvalitné čínske svetlá ? To za prvé a za druhé čo nie je na tom k téme že krúžky má skrátka BMW a na inom aute to vyzerá ako kolotoče. Čo je na tom zlé ked mu radím aby si kúpil originálne kvalitné svetlá? A ver že to je najlepšia radu akú môže dostať

Druhému pacientovi čo dorábal LED na Seate do svetiel by som odobral okamžite TP. On nie je výrobca svetiel tak do nich nemá čo konštrukčne zasahovať. Presne preto platia nejaké pravidlá, lebo keby to nikto nekontroloval tak by si to každý vyriešil po svojom a až to by tu jazdili klenoty. Nejaké prelakovanie vnútorných plastov ešte rozdýcham, ale za konštrukčné úpravy by som bral techničák a hotovo. Som myslel že doba kedy boli v aute navešané zrkadlové gule + v každom svetle strobo výbojky je dávno preč. Dnes sú zasa v móde LED-ky...
Takže ani nechápem ako si niekto na AUDI túži dať do svetiel krúžky alá BMW, by ma hanba fackovala, pretože každému majitelovi BMW by som bol riadne na smiech

Kane - prepáč ale chováš sa jak puberťák čo sníva o tom ako si kúpi svoje prvé auto a bude ho tuningovať (štýlom dedinský tuning), všetko sa ti páči a ten kto má iný názor je zlý... Ak chceš zachovať nejakú serioznú formu tuningového fora, tak by malo byť aj v tvojom vlastnom záujme odfiltrovať užívatelov, ktorý miesto tuningu riešia TUZING
Peace, ale vdaka takýmto témam stráca forum na úrovni

PS: teraz sa mu môj názor páčiť nemusí, mne je to fuk, ale za 5 rokov bude sám vidieť aké blbosti porobil

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od Kane13 »

Kdyby to bylo poprvé, neřeknu půl slova. Ale u tebe je to neustále a ve všem. Všechno je na hovno, všechno se na to nehodí a všichni jsou tupci. Vyjádři někdy rozumně svůj názor a nebudu na tebe zlej.

Tím, že mu napíšeš, jak hnusný to je, ničemu nepomůžeš. Jeho názor těžko změníš takhle u klávesnice. Ostatní evidentně pochopili, tak zkus taky.

A na závěr - filtruju příspěvky, který jsou proti pravidlům fóra, ale NIKDY nebudu omezovat příspěvky naivní, psaný s dobrým úmyslem.

Pokud s tím máš problém, kontaktuj mě přes SZ, tady to zasírat dál nebudeme.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

PitrsCZ
Příspěvky: 71
Registrován: 09 dub 2012 14:19
Bydliště: Praha - Třinec

Re: Led na Angel Eyes

Příspěvek od PitrsCZ »

Kane: To vis, u klavesnice je kazdej general...

Pufko: Jinak k tomu co jsem delal.... Vzhledem k tomu, ze na paraboly jsem ani nesah, nema tento zasah jakykoli vliv na funkcnost svetel jako takovych, nejedna se o konstrukcni zasah. Pouze "krouzky" sviti podstatne vic oproti originalu, jelikoz vyrobce se na to vys... aby snizil naklady na vyrobu a dal tam obycejny zarovicky z vanocniho stromecku, ktery ve dne nejsou ani videt, ze vubec sviti. Dale bych rekl asi to, ze je to napojene pres modul denniho sviceni, takze to plni i funkci DRL a pri rozsvycenych svetlech se to vypne ;) PS: na STK to proslo bez problemu spek

Jestli se to na auto hodi nebo ne, je mi vcelku jedno, moje auto to neni a jen jsem udelal o co jsem byl pozadan. Uprava ECU motoru nebo vymena komponent motoru ci podvozku je v podstate taky konstrukcni zasah proti tomu jak to udelal vyrobce a nikdo to moc neresi, tak nevim proc tu moralizujes zrovna toto...
Přílohy
Jak je videt. Uprava nijak nezasahuje do parabol svetel ;)
Jak je videt. Uprava nijak nezasahuje do parabol svetel ;)
SEAT Toledo II 1.9TDi 81->96kW, -35/-35 KW Suspension - SOLD
Škoda Octavia II FL RS 2.0TDi 125kW DSG

Odpovědět

Zpět na „Exteriér - styling a elektronika“