Zapojení subwooferu

Moderátor: T-O-M

Odpovědět
aust.jan
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2012 20:25

Zapojení subwooferu

Příspěvek od aust.jan »

AHoj. Koupil jsem si tady tento subwoofer http://www.auto-audio.cz/produkt/Red-Sun-Q324.html" onclick="window.open(this.href);return false; a potřeboval bych poradit celkem dost věcí ohledně zapojení. V prve řadě zda se da umistit na zadní plato felicie, nebo jestli je lepsi vyrobit něakou bednu pro něj. Potom jaké kabely se pouzivaji pro zapojeni jake koncovky popřipadě pokud mate tak něaky odkaz. A potom zda musím koupit i zesilovač, nebo se to da napojit přimo do radia? Budu vděčný za každou radu. :wink: :wink:

bubak
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2011 21:01

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od bubak »

Tak nevím jestli je to šťastný výběr woofru :roll:
Zapojení je přes zes , zmůstkovanej dvoukanál, nebo monoblok
Tenhle je do bedny, bednu vyrobit podle litráže, ale to jsem tam nenašel
Kabely k woofru tak 2x4mm
Napájecí na zes 10mm až 20mm+ pojistka atd

Nevím jestli ten woofer bude vůbec za něco stát, ale tak třeba jo :mavani:

zes prodávám tady je hranej 3měsíce a krmí trošičku silnější woofer než máš ty , tohle ti stačí viewtopic.php?f=91&t=107429" onclick="window.open(this.href);return false;

aust.jan
Příspěvky: 2
Registrován: 16 dub 2012 20:25

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od aust.jan »

o tom zesaku bych i uvažoval a myslis ze ten boofer by nesel hodit na zadni plato kufru, ze bednu by jakoby delal kufr? Jinak diky za rady :) :mavani: :wink:

bubak
Příspěvky: 17
Registrován: 19 říj 2011 21:01

Re: Zapojení subwooferu

Příspěvek od bubak »

to nevím to není woofer určenej k tomu, to chce basreflex nebo uzavřenou ozvučnici, ten zes by to utáhl hravě , teď ho mám na subu 200w rms a 400w max. Není přece problém k němu koupit bednu :?: Na bas potřebuješ tlak, to v otevřeným kufru asi těžko uděláš, takhle jsem to nikdy neviděl. To ti neporadím, jedině jinej typ woofru ale cenově je to někde jinde.

Odpovědět

Zpět na „BMW Cars“