Rada, auto do 102 000 Czk

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Odpovědět
Uživatelský avatar
MajklRS
Příspěvky: 1
Registrován: 07 dub 2015 22:12
Bydliště: Rajecké Teplice

Rada, auto do 102 000 Czk

Příspěvek od MajklRS »

-Zdravim, do fora moc neprispievam, skôr sa sem chodim niečmu priučiť a čítať o projektoch... a keďže som začinajuci nadšenec tak nechcem prispievať kraviny a sptrapňovať sa tym že nič neviem :cry:

-Ide o to že planujem kúpiť koncom leta auto, za cca 3800-4000, ale neviem sa rozhodnúť...vždy keď niečo vyberám tak pri tom presedím aj 3 hodiny lebo hladám najlepší deal za peniaze :D...
-Auto by malo byť benzín(podľa možností s turbom), najlepšie niečo menšie a svižné, 4 miestne a podla možnosti 3 dverové..na značke ani tak nezáleží..
Z toho, čo som pozeral tak tak sa mi najviac pozdáva : Golf IV 1,8T (popripade aj bora s tým istým motorom), Punto HGT, Baleno 1.6 GS 4x4, poprípade nejaká Primera 1.8...
-Ďalej som sa hral s myšlienkou že by som kúpil Clio B 1,6 16v v dobrom stave, low boost turbo kit + veci k tomu potrebne a dal to nejakému mechanikovi na starosť a mať potom krasny sleeper..ale obávam sa že buď by to vybuchlo alebo by som sa nezmestil do rozpočtu..tak chcem vedieť aký máte na to názor, aké auto by ste si kúpili miesto toho, som otvorený všetkým názorom a rad si všetky vypočujem :)

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“