Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Uživatelský avatar
Sova
Příspěvky: 3475
Registrován: 07 lis 2006 04:03
Bydliště: Tschechisches Streichholzschächtelchen

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Sova »

A proč by měl být Opel horší než Hyundai?
Jinak asi chápu že pro většinu lidí je Okta nebo i30 rodinné auto. Dnešní rodiny mají maximalně dvě děti, mnohdy jedno, mnohdy mají jen psa :lol:

Tudiž taková Oktávie nebo i30 v kombajnu plně dostačuje.

Jinak za 270 tisíc můžeš mít Dacii Lodgy ve výbavě Open, s klímou, liťáky, 5 letou/ 100tkm zarukou, motorem 1.6 SCe 102 koní.
A to je plnohodnotný rodinný, nový vůz!

Já nevím, ale já bych moderní ojetinu za 270 tisíc nechtěl...ty auta jsou víc spotřební jak kdysi, spousta nesmyslů elektronických a technologických. Nic to nevydrží...
Ja bych volil něco nového...
Cléon & Fonte

Uživatelský avatar
Dacan
Moderátor
Příspěvky: 1528
Registrován: 08 kvě 2010 12:05
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Dacan »

od baworáku k dacii :lol:

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Dejv »

Voni ty novy (zanovni ) ojetiny stojej vsechny za ........ je to jedno co si clovek koupi a nakzdou znacku si musis sehnat slusnyho garazistu (autorizak urcite ne, pac lidi ktery tomu rozumi, umi a vedi tam rozhodne nedelaji) nevim co mas za problem s fiatem ale vsechno je resitelny a opravitelny...jen to musi davat dohromady opravar a ne vymenkar.
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
tjk
Příspěvky: 121
Registrován: 25 kvě 2009 21:23
Bydliště: Liberec

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od tjk »

Dacia z meho pohledu nema vozy srovnatelne konkurenceschopne k Hjondé :-).. imho cílí na jinou skupinu a má jiné přednosti... co se týká nových Opelů.. takz o sobní zkušenosti bych si dovolil tvrdit že opel je výrazně lepší než Hyundai... měl jsem doma novou IX35 a akt. jezdím Insignií a novou Zafirou... ty auta jsou celkově mnohem příjemější...
Renault Megane RS 225
H&R / HKS SSQV / GTG Catback
K-Tec / Forge IC / GREEN /

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Kane13 »

Dejv píše:Voni ty novy (zanovni ) ojetiny stojej vsechny za ........ je to jedno co si clovek koupi a nakzdou znacku si musis sehnat slusnyho garazistu (autorizak urcite ne, pac lidi ktery tomu rozumi, umi a vedi tam rozhodne nedelaji) nevim co mas za problem s fiatem ale vsechno je resitelny a opravitelny...jen to musi davat dohromady opravar a ne vymenkar.
Dovolím si přidat opačnej názor. Třeba u Škodovky jsou tzv. Roční vozy (auta starý od 6 do 18 měsíců), který mají povinně prodlouženou záruku na 4 nebo na 5 let. Což ve finále znamená, že pokud točím auta třeba po 3 letech, koupím ojetinu a než jí skončí záruka, jde zase z domu. Za mě ideální kup, rodiče teď takhle berou roční Citigo s nájezdem necelých 5000 km a záruku mají na další 4 roky.
A asi bych ani nezobecňoval fakt, že v autorizáku automaticky nejsou dobří lidi. Mám spoustu známých, kteří jsou na výši a v autorizáku dělají. Samozřejmě, po odpoledních si většina dělá svoje kšefty. Ale to, že dělají v autorizáku jim pomáhá, protože mají aktuální informace, přípravky k dispozici apod. Často se setkávám s tím, že garážisti jezdí na konzultace právě do autorizáků, protože některý informace (zvlášť u novějších modelů) prostě nemají...
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Dejv »

Tak nekteri to tak delaji..vo tym zadna. Ale zatim ze v autorizakach maji problem s opravama za tim si stojim...oni totiz resi problemy na autech do 4let stari a pak uz tam jezdi minimum vlastniku a na tech autech se projevuji dalsi dalsi zavady se kterejma se v autorizaku ani nepotkali. Rozhodne tim nechci vsechny hodit do jednoho pytle, ale bohuzel s tim sem se jako zamestnanec autorizaku setkal a bohuzel zkisenosti lidi obecne rikaji prevazne to same...stala me oprava xy a stejne to muj problem nevyresilo...sem tam se asi objevi i nekdo kdo umi..ale je jich minimum nebo uz delaji na vyssich pozicich a do oprav uz nezasahuji.
Ps o rocnich ci referencnich autem taktez vim...a taky vim ze auta s vybavou nebo fakt s malem km jsou ihned pryc nebo za vyssi cenu a pro obycejnyho smrtelnika bez znamosti zadna hitparada. Ale samo je to slusna volba :wink:
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Kane13 »

No tak zrovna u Škodovek je těch aut teď mraky. Němci už se jich přežrali a je teď zcela opačnej problém. Aut je jak máku a stojí akorát na bazarech.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
m.artty
Moderátor
Příspěvky: 8238
Registrován: 23 čer 2009 22:23
Bydliště: Litvínov
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od m.artty »

O té Škodovce bych přemýšlel ještě z jedné stránky... mám od ledna Fabii III, měsíc zpět poklice v prdeli... dneska koukám na auto a zdá se mi nějaké divné - přední mlhovky v prdeli. Je to asi moc žádané zboží.... a to parkuju v Praze na docela solidním místě.

Brácha mi říkal, že minulý týden několik Octávií v Chomutově mělo sundané celé předky - světla, kapoty...
Současnost: Kadett E 2,0 GSi cabrio & Calibra 2,5 V6 & Omega B 2,5 TD
Minulost: Astra F 1,7 TD, Astra F 1,4 16V sedan, Kadett E 1,6 cabrio, Kadett E 1,6i cabrio, Golf II 1,6D, a pár Kadet na díly

Uživatelský avatar
Rostack
Příspěvky: 807
Registrován: 12 zář 2012 14:22

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Rostack »

A co nějaká Mazda 6 v kombíku? popřípadě Toyoty
life's too short to drive slow

Uživatelský avatar
Bolo1
Příspěvky: 303
Registrován: 07 dub 2009 18:15

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Bolo1 »

m.artty píše:O té Škodovce bych přemýšlel ještě z jedné stránky... mám od ledna Fabii III, měsíc zpět poklice v prdeli... dneska koukám na auto a zdá se mi nějaké divné - přední mlhovky v prdeli. Je to asi moc žádané zboží.... a to parkuju v Praze na docela solidním místě.

Brácha mi říkal, že minulý týden několik Octávií v Chomutově mělo sundané celé předky - světla, kapoty...
Kdyby jsi bydlel u Polska, tak se ti to nestane, rovnou se ti ztratí celé auto :lol:
Hujdaj a sempl klever

Uživatelský avatar
Mickael
Příspěvky: 370
Registrován: 04 čer 2006 13:54
Bydliště: Praha

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Mickael »

Takze abych tomu spravne rozumel,tak Octavia neni rodinny auto? A co to teda je? Ze jsou Cesi v Guinessovce zapsany jako mistri sveta v prevazeni m3 vzduchu,to uz vim.
R33 GTST Mspec2 '97

Uživatelský avatar
Bezdak69
Příspěvky: 219
Registrován: 31 led 2009 20:17
Bydliště: Praha - Snina

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Bezdak69 »

mam jasno ze chem kombika, ci uz to je alebo nieje rodinne auto.

Mazda je uma cez rozpocet. Popravde som nanu ani nepozeral.

Toyota - pozriem sa.

Tuna by som sa rad opytal v akom stave su predvadzacie vozidla (napriklad do 4000 km)? Je to tak ze zanich sadne kazdy a da motoru zabrat, alebo su predvazdacie jazdy > pohodove vozenie?
Fiat Barchetta LE -1998. 96 kW, objem 1.747, 1.260 kg, 9,6 l na 100 km
Skoda Octavia Super - 1960
Som Amater - ale snazim sa

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Dejv »

Vsechny nee..a kdyz tak to nema tolik najeto a veskery zavady se daji resit na zaruku.bejvalej sef koupil oktua vymenili mu na zaruku vicemene vsechno z interieru (predni sedaky, koberec v kufru i interieru, celou stropnici a tapec dveri u spolujezdce) po mesici jezdeni se mu zdalo ze ma blbej chod spojka tak mu menili i spojku komplet.
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
rejchy
Příspěvky: 573
Registrován: 09 kvě 2006 14:24
Bydliště: V podkérkonoší

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od rejchy »

Mickael píše:Takze abych tomu spravne rozumel,tak Octavia neni rodinny auto? A co to teda je? Ze jsou Cesi v Guinessovce zapsany jako mistri sveta v prevazeni m3 vzduchu,to uz vim.
Správně to je " mistři světa v převážení vzduchu naftovými auty na krátké vzdálenosti" :lol:

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 4074
Registrován: 16 črc 2006 21:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od JRD McLAREN »

Bezdak69 píše:Tuna by som sa rad opytal v akom stave su predvadzacie vozidla (napriklad do 4000 km)? Je to tak ze zanich sadne kazdy a da motoru zabrat, alebo su predvazdacie jazdy > pohodove vozenie?
je to odlisne predajca od predajcu...

niekde funguju systemom najazd do 10tkm, predajca, veduci ...etc. teda povacsinou jedna osoba..
inde predvadzacka cca 1rok, bez ohladu na najazd, zas povacsinou jedna osoba ...

..alebo je aj system, 10 predvadzaciek, a kazdy kto potrebuje auto, si vezme "co je po ruke" ..

v "showroomoch", kde ma predajca prideleny voz, ma zvycajne povinnost si to svoje vozidlo po "dosiahuti limitu" predat ...
..takze je predpoklad, ze ho neznici, a bude sa onho starat ...
Člen Klubu Šlapacích Moskvičov
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu/

Uživatelský avatar
Idaho
Moderátor
Příspěvky: 4345
Registrován: 24 kvě 2004 13:55
Bydliště: EU
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Idaho »

za tyhle peníze se dá pořídit slušnej T25 avensis po face s 1,8 benálem nebo 2,0VVti bez komplikací včetně nejaké repase silentu podvozku a vseho co by bylo třeba. Nebude to nové auto ale s takovou hleinvesticí budu fungovat xdalších let jen s běžným servisem ( samozřejme to platí i o dalších značkách Ave jmenuji jelikoř je servisuji a mam s nimi letitou zkušenost ). Na druhou starnu je to prostornej kombík jako kráva....
Je mezi námi stále více lidí, kteří poskytují konzultace a vědí jak se co má udělat, ale stále méně tech kteří do udělat dokáží.
web : www.dicompracing.cz / www.jdmengines.cz

Uživatelský avatar
Svobda
Příspěvky: 183
Registrován: 10 pro 2009 00:06
Bydliště: KV kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Svobda »

Zatracujes auta a vidíš jen hyundee a Octavií. Třeba octavku bych osobně nekoupil vůbec. predrazeny ,hnusny, prd vybava, jizdni vlastnosti o nicem,hned ti to ukradnou. A kvalitní už to taky vůbec není .
Kvalitní auta už se nevyrábí a mas to celkem jedno co koupis vše to ma eletriky masakr. Dej si kombi, požadavky a skoukni auta svez se a vem co ti sedne . Tady stejně kazdej bude mlít to své . Já mám třeba rad japonce Avensisku taky servisuju je skoro v rodině jako family na dlouhé trasy(teda vlastně neservisuju věčné to jen jezdí a nic tomu není) ma to dvě kila . Všechny cepy tuhy ,loziska a vse puvodni . Je to nafta a akorát rozvody a spojka
stavitelné podvozky www.DGR-PODVOZKY.cz
DOVOZ-ODTAH-OPRAVY aut

Uživatelský avatar
pavelini
Příspěvky: 2637
Registrován: 27 lis 2007 12:53
Bydliště: Karlovy Vary
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od pavelini »

Ty brdo a vis, ze mas pravdu? Avensisku bych vazne asi bral a je fakt, ze posledni dobou sam zjistuju, ze Toyoty jsou celkem zajimave a servisne v klidu a dokonce i odnoz Toyoty Lexus, suw hledam pro svou pani.
A to jsem sam myslel, ze toto tema jde, mimo me. 8) 8)
Nejezdím rychleji než létá můj anděl strážný.
Vše zustalo, jen se doma zabydlelo něco rodinného pro kočárek a konečně něco RS a M

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Kane13 »

Svobda píše: Třeba octavku bych osobně nekoupil vůbec. predrazeny ,hnusny, prd vybava, jizdni vlastnosti o nicem,hned ti to ukradnou. A kvalitní už to taky vůbec není .
Tohle s dovolením použiju na školení, až budeme brát námitky.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
HondaMan
Příspěvky: 377
Registrován: 30 kvě 2009 23:17

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od HondaMan »

Kane13 píše:
Svobda píše: Třeba octavku bych osobně nekoupil vůbec. predrazeny ,hnusny, prd vybava, jizdni vlastnosti o nicem,hned ti to ukradnou. A kvalitní už to taky vůbec není .
Tohle s dovolením použiju na školení, až budeme brát námitky.
Taky jsem to četl s úsměvem. Mám už rok služební OIII a přestože to není můj šálek kávy, tak to auto rozhodně špatné není. Focus, Astra nebo třeba korejci jsou IMHO o půl třídy níž. Naopak třeba s 9g Civicem se mi jezdí lépe. Toho mi ale v rámci car policy nedovolí a v obdobné výbavě bude dražší a spoustu výbavy ani mít nebude.

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Kane13 »

Mě to zaujalo ve více rovinách:

- předražený: za prachy, co dnes stojí Octa ve střední výbavě bývala Fabia bez klimy
- hnusný: nevím, co je braný jako etalon krásy, ale zrovna OIII bývá z hlediska designu hodnocená dost vysoko
- prd výbava: to, že v úplným základu (cena již od) není skoro nic neznamená, že za pár korun se to do auta nedá dostat, oproti konkurenci žádný zásadní rozdíly
- jízdní vlastnosti o ničem: s OII mám najeto přes 100 tis. a jízdní vlastnosti naprosto cajk, OIII je ještě o třídu výš
- hned ti to ukradnou: za to to auto určitě může, plus otázka proč se kradou, když jsou tak na hovno?
- kvalita: jedinej bod, se kterým se dá souhlasit, ale to je plošnej problém VŠECH aut (např. plasty v 7er poslední generace jsou taky požer)

A jak píše HondaMan - i když jsem automobilovej rasista amůj názor asi není objektivní, souhlasím, že minimálně korejci se jízdníma vlastnostma s OIII nedají srovnat. Focus a Astra už celkem jo.
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

buceek07
Příspěvky: 155
Registrován: 27 úno 2012 18:56

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od buceek07 »

Korejci můžou být sebezlatější, ale už jen kvuli těm stupidním teklamám bych to nekoupil, ikdyby stáli polovinu... To navážení do Škodovky je víc než out...

Bratran měl do teď O II fl 2.0tdi 4x4 a teď má novou ve scoutu taky 2.0tdi a je spokojenej, ale jízdně měl raději dvojku...

Uživatelský avatar
HondaMan
Příspěvky: 377
Registrován: 30 kvě 2009 23:17

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od HondaMan »

Kane: Já teď už asi týden jezdím Focusem 2016 a těším se, až mi OIII vrátí ze servisu.
Jízdními vlastnostmi bych řekl, že je FoFo dál, ale jako celek je to auto horší a za tím si stojím. Astru 2016 jsem neřídil, ale předchozí mi přišla špatná.

Ad předražená: Ano i Ne. Ta má měla ceníkovku někdo okolo 3/4 mega. Na Octu imho dost. Na druhou stranu má výbavu na úrovni střední třídy před 10 lety s ceníkovkou dost přes mega.
Vůči 10 leté Toyotě asi drahá je, ale ta auta míří na zcela jinou klientelu.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Beaver »

Kane13 píše:- hned ti to ukradnou: za to to auto určitě může, plus otázka proč se kradou, když jsou tak na hovno?
No jasně, kradou se, aby s nima ten zloděj pak mohl bez problémů se spolehlivostí 10 let jezdit :smich: :smich2: Tohle jsi doufám nemyslel vážně :lol:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Rotah
Příspěvky: 160
Registrován: 16 dub 2008 18:22

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Rotah »

Beavere, jseš vážně tak dementní nebo to jenom děláš ?
Já bych (a věřím, že nejenom já, ale každej normálně myslící člověk) řekl, že to Kane13 myslel tak, že se Octávky nejvíc kradou, protože jich tady jezdí ze všech aut nejvíc a kdyby byly tak na hovno,
jak tady něktěří píšou, asi by se jich tolik neprodávalo a tím pádem by nebyla taková poptávka po dílech. Hlavně ale prosímtě doufej, že tu sračku, co sis vymyslel v té své pseudohlavičce nemyslel Kane vážně
a ještě k tomu HLAVNĚ nezapoměn připsat všechny "vysmívající se" smajlíky, co tady jsou, abys tomu dodal pořádnej důraz !
Ibiza mk3 TDI - ?ps/?Nm
BMW 330D - 150kw/410Nm

Uživatelský avatar
Kane13
Moderátor
Příspěvky: 1737
Registrován: 17 lis 2009 23:33
Bydliště: Ecce Homo

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Kane13 »

Rotah: Díky, žes to pochopil správně

Beaver: Ano, jsem naivní kretén, kterej žije na růžovým obláčku. Přesně jsi to vystihl....
Bad things happen when good people pretend nothing is wrong. - Corey Mother Fuckin´Taylor

Uživatelský avatar
SubTera
Příspěvky: 3289
Registrován: 21 čer 2008 00:46
Bydliště: Slaný

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od SubTera »

Ja jsem v roce 2015 poridil Kiu Ceed SW kombi prave jako budouci rodinny auto a nahradu za i30 HB, kterou jsem dovedl pres 200tkm, rozpocet jsem ale mel dvojnasobny, aby se vesel i Carens nebo dalsi i40CW, nakonec ale rozhodla vybava ve prospech Ceeda (navi, vyhrevy, kamera, aby pani mela komfort, az bude vozit potomka), ne velikost - i40 zrusily v benzinu (jezdim v 2.0GDI AT), Carens v pozadovany vybave atakoval 600tKc. Na dovoleny jsme jezdili Oltcitem, Dacii, pak korejskyma sedanama a nechybelo nam vubec, ale vubec nic, takze i Ceeda osobne povazuju za rodinny az az. Ad. OIII, jel jsem minuly tyden fleetovkou na hory a z palubky jsem mel po deseti minutach deprese, ok, zeleno bily radio s mnoha funkcemi fajn, ale vypiceny kliky, palubka monolit, materialy, silenej hlucnej petikvalt 1.6TDI a ono to stoji pres pul mega? No nene :lol:
Ceed se za 270k jako ojetinka prodit da, i30 se mi osobne od druhy generace nelibi, ale da se sehnat jeste levneji.

Uživatelský avatar
Beaver
Příspěvky: 6553
Registrován: 17 srp 2004 09:01

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Beaver »

Rotah... nafta, koncern a BMW. Asi něco bude o těch zvěstech o nádorech na mozku z dýzlů :lol:

Realita je taková, že Oktávka je naprosto průměrné a v některých ohledech podprůměrné auto. O spolehlivosti koncernu se bavit ani nemá cenu, statistiky mluví jasně a servisy z oprav koncernů žijou - ano, je jich hodně, ale kdyby to byla tak super spolehlivá značka, tak do těch servisů prostě jezdit nebudou. Naopak by člověk čekal, že při všech těch fámách o drahých dílech na Japonce budou naopak mnohem víc kradené auto třeba Toyoty. A nejsou.

Kane si to samozřejmě nikdy nepřipustí, protože ho to živí, on nemůže říct, že Škodovky stojí za prd, nejspíš to má i zakázáno ve smlouvě :mrgreen:
Toyota Supra 2.5 twin turbo (208 kW/360 Nm)
Lexus RX400h 3.3 VVTi '06 (205 kW/418 Nm)
Toyota RAV4 2.5 Hybrid '16 (114 kW/213 Nm)
Lexus IS200 2.0 VVTi (115 kW/200 Nm)
"Vždycky můžete spát v autě, ale nikdy nemůžete řídit dům"

Uživatelský avatar
Bezdak69
Příspěvky: 219
Registrován: 31 led 2009 20:17
Bydliště: Praha - Snina

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Bezdak69 »

Tak som si okukol a nieco odskusal (Oktavku, Kiu, Toyotu, Hyundaia, Toledo, Peguota).
celkovo ma zaujala Toyota Auris. Tento vikend davaju ako kazdy zlavy a tak mam ponuku 410 tis. s DPH na novu 1.6 vo vybave Active Trend +
Len na skusobnej jazde na dialnicy pri 140km/h uz bol hluk od spetakov. No nevim posudit ako je to u inych.
Fiat Barchetta LE -1998. 96 kW, objem 1.747, 1.260 kg, 9,6 l na 100 km
Skoda Octavia Super - 1960
Som Amater - ale snazim sa

Uživatelský avatar
Libor12
Moderátor
Příspěvky: 2298
Registrován: 29 čer 2008 15:14
Bydliště: Dobříš
Kontaktovat uživatele:

Re: Kombik pre Rodinku za 270 000 nove alebo bazar?

Příspěvek od Libor12 »

Auris schvaluji. Já včera koupil yarise hybrid a hned jsem si v poloprázdné Praze na několika křižovatkách vytřel prdel se závodníky v TDI. :lol: Co udělá s egem hrdého majiteleOIII v kombi když mu takový skrček ukáže zadní světla by stálo za psychologický výzkum.
toyota corolla gti 4a-ge 1.6 "V2" 226hp/9500rpm
IMF Master Ignition Forum - http://
imfsoft-forum.eu/


Válcová zkušebna 4X4 až do 1200HP

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“