Jaké auto do 120tis?

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Uživatelský avatar
Jord
Příspěvky: 2108
Registrován: 17 čer 2004 22:52
Bydliště: Panelový dům
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Jord »

:D a pak že nejsou lidi vztahovačný. Já jsem dal prostej dotaz ohledně motorů, byl si jedinej, kdo měl k tomu konstruktivní připomínky, na co si dávat pozor. Za to ti děkuji. Jakmile někdo začně oponovat, že nemusíš mít pravdu, reaguješ takhle, takže díky Ti za rady ohledně položené otázky, tím tento dotaz ukončuji 8)
...

Uživatelský avatar
Dejv
Příspěvky: 1152
Registrován: 18 úno 2005 14:42
Bydliště: Hradecko
Kontaktovat uživatele:

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Dejv »

se nediv že tak reaguju..páč tady nejvíc raděj jásači co evidentálně vo autech vědí kulový :mavani:
.....::::Š110R::::......74
ex: uz moc aut mi proslo pazourama..se snad ani neda spocitat
aktuální: VW Passat B5 +mrdinka na skákání a prodej

Nissan Patrol W160 3,3D(SD33)-No turbo, No Brakes
Kdo nespí.....NEZASPÍ !!!

Uživatelský avatar
Jonas
Příspěvky: 85
Registrován: 07 led 2008 17:39
Bydliště: NA

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Jonas »

hm samý užitečný reakce. taky začínám koukat hlavně kvůli ceně. 2.2 asi fakt vražda ale jestli bude o moc horší než 2.0 těžko říct zas tolik info o 2.2 jsem nenašel. kdyby si našel nějaký zajímavý info tak přepošli. dík
škoda 100, 125-mrtě prdel -> mazda 323F BJ 1.5-ideál -> mitsubishi colt 1.3-hezký ale líný -> ???

Uživatelský avatar
xciba
Příspěvky: 1694
Registrován: 30 pro 2010 22:12
Bydliště: Praha

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od xciba »

ted mi akorat kamos volal ze potrebuje nutne diagnostiku 2.0TDCi ze to nejde:D
tak se prislo na to ze je cerpadlo K.O - piliny ve vstrikach(vstriky to prezily..)
jinak je to celkem i spolehlive, ale klasika nafta , cerpadlo a vstriky..
taky altiky celkem odchazej..
Vauxhall omega 2.5V6 ->VXR edition -> crazy omega https://www.youtube.com/watch?v=cd65a5H3yHI -> MV6
Ford Fiesta ST150
Golf VI GTI

onetwothree
Příspěvky: 115
Registrován: 02 čer 2012 19:15

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od onetwothree »

Ahoj, vybírám nový povoz, řekněme "nižší střední třídu" - ať se tam vejdou čtyři lidi a jejich čtyři zavazadla a každej nastoupí vlastními dveřmi. Chtěl bych benzín, výkonově něco kolem 100kw/tuna se se spotřebou kolem 8mi, ale celkově je to relativní - klidně se spokojím s lehce nižším výkonem, pokud to bude znamenat znatelně nižší spotřebu, nebo s lehce vyšší spotřebou, pokud to bude znamenat znatelně lepší výkon nebo jen prostě projev a charakter motoru. Auto bude jezdit okresky, jedničky, dálnice i Prahu - počítám s tím, že ta dálnice bude kompromis. Zato na okreskách bych chtěl, aby ho byla radost řídit. Nemusí to být nutně "hot-hatch", klidně "neostrá" verze auta, který bylo už od začátku dělaný tak, aby bylo hlavně dobrý pro toho kdo sedí za volantem. Představuju si auto starý +-10 let.

Výbava: Kromě klasiky jako okna a zrcátka v elektrice, automatická klimatizace, tempomat, ovládání rádia na volantu hlavně kvalitní hudební aparatura - tím nemyslím, aby to pořádně dunělo při krutopřísným srazu na benzíně, ale abych si v tom mohl při poklidný noční jízdě pustit Wish you were here a netrhalo mi to uši.

Pár tipů bych měl, ale kvůli výběru motorizace jsou to relativně vzácné kousky:
Alfa Romeo 156 2.5 V6 - kdyby se našla pěkná ještě po faceliftu, tak bych jí bral okamžitě, ale to je utopie takže leda vyrazit do Rajchu
Mazda3 2.0
Lexus IS první generace - to je pro mě velká neznámá, narozdíl od těch dvou předchozích o něm vpodstatě nic nevím a bál bych se, že to neutáhnu servisovat...
E46 v šestiválci - za tyhle peníze to asi nebude zrovna voňavka a upřímně mě ani neláká, zmiňuji jen, že o ní vím.

Budu rád, pokud mi doporučíte cokoliv, co přehlížím nebo se vyjádříte k těm, co už zvažuju, zejména k tomu Lexusu 8) Konkrétní inzeráty zatím nejsou na pořadu dne, kupovat budu cca za měsíc.

Editována příšerná hrubka, stydím se...
Naposledy upravil(a) onetwothree dne 07 čer 2014 17:20, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Sedany od Korejců ? Lantra atp ?
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
pufko
Příspěvky: 719
Registrován: 24 pro 2009 23:17

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od pufko »

Nenapísal si rozpočet, ale za mna také isté Legacy ako mám... Sedan 2.5i alebo novší 2.0R oba 121kW, je to síce o triedu vyššie, ale aj trochu iný komfort. Ale netuším čo je pre teba prijatelná spotreba, treba počítať 8-10l, mesto aj 12l
Bmw E46 by som vzhladom na ponúkaný priestor neodporúčal, vzadu je miesta ako vo Fábii

Uživatelský avatar
Tead
Příspěvky: 486
Registrován: 08 srp 2009 15:58
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Tead »

Migeli, jako vlastník elantry xd 2002 je to auto asi nejhorší rada z toho co tě muže napadnout, to auto je dobrý ke všemu možnýmu, ale ne k tomu aby si řidič užil svižnou jízdu. hjundaj v tej době ani neuměl ani udělat slušnej motor, natož odladit podvozek... 8)
Micra K11 CG10DE
EX: Elantra XD G4ED-G
Pluriel TUJ3P

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

1,6 :roll:
s 2,7 V6 si to kámoš dost pochvaloval 8)
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

onetwothree
Příspěvky: 115
Registrován: 02 čer 2012 19:15

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od onetwothree »

Liberál: Nemyslím si, že se to mým představám třeba jen blíží...

pufko: K rozpočtu - a názvu vlákna sis všimnul? Myslel jsem, že to snad nemusím psát znova jak pro blbce :roll:

Uživatelský avatar
Jarbi
Příspěvky: 539
Registrován: 24 zář 2008 12:57

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Jarbi »

Co třeba Ford Focus 2.0

Lukinho
Příspěvky: 2445
Registrován: 10 kvě 2012 16:08

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Lukinho »

jakykoliv hnujdaj je nezabavny srac. :lol: :klaun:

http://auto.bazos.cz/inzerat/35748408/N ... I-STAV.php" onclick="window.open(this.href);return false; co jineho tu muzu postnout. spek

onetwothree
Příspěvky: 115
Registrován: 02 čer 2012 19:15

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od onetwothree »

Nic jinýho jsem ani nečekal :lol: Popravdě mě začíná lákat to IS, škoda že sem už nechodí Beaver, určitě bych tu už měl x důvodů, proč ho koupit :D

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

Vzkázal jsem mu na Fb :lol:
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

Uživatelský avatar
Tead
Příspěvky: 486
Registrován: 08 srp 2009 15:58
Bydliště: Plzeň

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od Tead »

Migeli to verim, ze si to s 2.7 V6 pochvaloval, kdyz se takovy auto v evrope nikdy neprodavalo 8) bohuzel proste tomu autu by stejne vzhledem k odladeny podvozku nepomohlo ani 300koni aby bylo zabavny...
Micra K11 CG10DE
EX: Elantra XD G4ED-G
Pluriel TUJ3P

Uživatelský avatar
LiberaleMiguel2
Příspěvky: 3841
Registrován: 22 říj 2013 17:21

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od LiberaleMiguel2 »

on měl myslím Sonatu, v těch sedanech se nevyznám který je který ;-)

Vzkaz od Bobra:
No kvuli tomu tam nepolezu. Vzkaz mu, ze poslech hudby v IS je nadstandardni a pokud mu nevadi mensi kufr a nesklopny zadni sedacky u sedanu, tak by ho mel aspon vyzkouset
:D
JSEM ZPÁTKY NA SVÉM PŮVODNÍM PROFILU, TAKŽE COKOLIV PIŠTE NA LiberaleMiguel (bez dvojky)

onetwothree
Příspěvky: 115
Registrován: 02 čer 2012 19:15

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od onetwothree »

Díky. No vzhledem k tomu, že uvažuju spíš o Sportcrossu nebo jak se ten "kombík" jmenuje, tak mě to netrápí. On je zejména z profilu děsně ošklivej, ale tak moc, že je tim až hezkej :D

Ale Hyundai OT už stačilo.

lenkai79
Příspěvky: 2
Registrován: 16 črc 2014 09:18

Re: Jaké auto do 120tis?

Příspěvek od lenkai79 »

Mám Golfa (IV) v 1.9 TDI a vyjde to lépe než plyn. Doporučuju. A můžeš jezdit do podzemní garáže. :D
Všem krásný den! Když hledám levné prací prášky zvolím velkoobchod drogerie Xantea.

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“