peugeot 308

Moderátor: Ritchma

Odpovědět
Uživatelský avatar
46reddy
Příspěvky: 323
Registrován: 22 zář 2004 08:28
Bydliště: Brno

peugeot 308

Příspěvek od 46reddy »

zdarec bando, má někdo toto vozítko, popř. už někdo se pouštěl do vylepšování vozítka??? na netu toho zase moc není

Uživatelský avatar
matii0039
Příspěvky: 3
Registrován: 07 pro 2014 07:36

Re: peugeot 308

Příspěvek od matii0039 »

Ahoj,

tak trochu jsem se do toho pustil, i když jde spíše o styling než tunning. Základem je klasická 1.6 308VTi rok 2009 ještě se starým zadním nárazníkem, 17" kola (225/45R17) a panorama střecha. Postupně jsem začal s nějakými úpravami, které až na vyjímky vycházejí z origo dílů na tento model, neb bych zas nechtěl, aby z toho byl nějaký Globus design. Vím, že to jsou jen drobnosti, ale celkově auto dost zvedly.

- kompletní obměna předních žárovek. Denní svícení LED, blinkry OSRAM diadem (zmizel oranžový odstín), H7 OSRAM COOL Blue
- přidáno zadní křídlo GTI lakované do barvy auta
- kovové pedály
- pseudokarbonová plastová sada obložení (2xlízátko, 2xboční prahové lišty, 1xdifuzor) ... jen perlička PEUGEOT jí zlevnil na měsíc z 10 500Kč na 2100Kč když vyprodával sklady v Nizozemí a zrovna jsem na to natrefil.
- zadní okrasná lišta z faceliftované 308
- nějaké samolepky a podznačky s logem Peugeot (na poslední fotce) :D


Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Obrázek

Na jaře bych chtěl jít do dalšího stylingu, docela mě inspiroval barevným sladěním nový Nissan Pulsar Nissmo concept, takže ty lízátka a boční prahové lišty půjdou do oranžové (klasická barva nebo motip pogumovat ještě váhám), nad to lesklá karbon folie s nápisem Peugeot nebo Peugeot Sport a klasika třmeny na červeno. Tady je nástřel, nejsem moc graficky zdatný, takže se předem omlouvám za kvalitu VT.

Obrázek

Jenom pro porovnání jak takové drobnosti auto změní, takto vypadalo původně:

Obrázek

Uživatelský avatar
46reddy
Příspěvky: 323
Registrován: 22 zář 2004 08:28
Bydliště: Brno

Re: peugeot 308

Příspěvek od 46reddy »

máš to pěkný, koukám jsem na peugeot foru

Odpovědět

Zpět na „French cars“