Novej mazlík ( LAGUNA )

Moderátor: Ritchma

Odpovědět
Hypnoo
Příspěvky: 168
Registrován: 14 srp 2008 12:53

Novej mazlík ( LAGUNA )

Příspěvek od Hypnoo »

Tak moje bejvalý autí šlo do světa....!!
A po delší dobu sem se koukal po autě, které by ho mělo nahradit...., rozhodl jsem se
zůstat u stejné značky..., a nemoh sem si vybrat mezi megane couch a lagunou...!!!
Nakonec to vyhrála Laguna 1,9dti r.v. 2000 facelift....., rozhodl jsem se tak proto...,
že mě dostala výbava..., + ten motor jede fakt krásně...!!!!! .-)
Ještě sem neměl naftu a docela mě to dostalo..., nečekal sem že to tak pojede...!!! ;-)
Tak a teď k autu: je to grafit. metalíza na origo liťákách ( na zimu se hodí...) byli tam folie, ale ve předu museli pryč kvůli STK!!!!! :? :roll:
Je celá v elektrice , klimatronik atd ..... atd....,
Moje první dojmy = celkem luxus auto za ty prachy...., na silnici to docela i sedí... a hlavně je to hrooooozně pohodlný...!!! Menší auto už nebudu chtít :)
Jinak moje představy do budoucna: pořídit rádio + tuba...., dál snížit ale decentně ( tak jen o 3cm ) páč, to je na denní ježdění..., nějaký pěkný kolečka s pěknějma pneu a malinko poladit motor , interiér...............,
Chci se držet úsloví : méně znamená více...!! :-) Takže žádný přehnaný plasty a podobný obludnosti... co se k takovýmu autu nehodí!!!!
Po weekendu nahodim fotky...,..
Jinak pokud máte někdo zkušenosti s touhle Lagunou a tímhle motorem hlavně..., dejte vědět..., budu rád za veškerý rady a připomínky..........!!!
www.obrovskeslevy.cz

Uživatelský avatar
rubelli
Příspěvky: 197
Registrován: 14 úno 2009 19:13
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Novej mazlík ( LAGUNA )

Příspěvek od rubelli »

Dobrá volba... dTi se dá i celkem znatelně a levně čipnout...

Hypnoo
Příspěvky: 168
Registrován: 14 srp 2008 12:53

Re: Novej mazlík ( LAGUNA )

Příspěvek od Hypnoo »

No mě zajmá...., taky spolehlivost atd....,
čipnout si to nechám až ho dám celý do pucu.....( rozvody..........zkontrolovat v jakým je stavu turbo atd...!!! )
Jinak zatim spokojenost...., je to fakt mazec jízda....!!! Je to už docela robustní auto..., teda aspoň znej mám takovej pocit...!!!
www.obrovskeslevy.cz

Hypnoo
Příspěvky: 168
Registrován: 14 srp 2008 12:53

Re: Novej mazlík ( LAGUNA )

Příspěvek od Hypnoo »

Tak jsem už dlouhou dobu nic nenapsal........, tak to rychle napravím....!!

Laguna je po výměně všech možných gufer..., rozvodů, kladek, oleje atd....
Do auta přibylo rádio Alpien IDA-X301 , USB se zadělalo..., do palubky v místech vedle řadičky pomocí spešl zásuvky..., takže to vypadá celkem slušně..., žádný vopižlaný hrany a podobný prasečiny...., do kufru se nastěhoval SW Blaupunkt, kterej živí zesík 4kanál zesík Magnat..., kterej sem umístil zespodu plata...., tudíž nikde nepřekáží.....!!!
Foto je na LAGUNA_KLUBU, zatím tam chybí..., fotky zesíku..., ale to napravim a časem je lupnu i sem......!!!
Dál mě čeká nastříkání nárazníků komplet do barvy..., a nějak pořešit kůži do interiéru....!!!
Folie sou pouze na zadních oknech...., páč vepředu se to pánům z STK nelíbilo.., tudíž tam nechám dát s větší propustností světla...., a nakonec si nechávám..., kola.....!!!
Prahnu po MAM ala A8 17" ale to až později..., zatím tam jsou origo 15"
www.obrovskeslevy.cz

Uživatelský avatar
masterblaster
Příspěvky: 224
Registrován: 18 lis 2010 00:51

Re: Novej mazlík ( LAGUNA )

Příspěvek od masterblaster »

No ja som mal take iste ako mas asi ty (mal som kombika)
Auto som dostal po tatovy a ucil som sa na nom jazdit a hlavne parkovat, bolo to super auto a jazdil som ho cca 4 rokov. Za ten cas sa nikdy nic nepokazilo, a to auto nebolo ani servisovane. Vsetko som si robil sam co som potreboval. Prezilo somnou fakt vela, spominam nanho len v dobrom.

Jedina chybicka bola ze posledne leto ked som isiel z chaty som vylamal prevodovku ( som nevedel ze sa do nej dava olej :)
Zohnal som jazdenu za 150€ a zase fungovalo. Laguna je cool auto 8)
Obrázek
ford mustang G.T.350 20th Anniversary 1984 5,0L 4V V8, T-top, M5
--------------------------------------------------------
subaru IMPREZA 2007, 2,0R, (118 kW), benz. Boxer 4-valec, M5, kombi

Odpovědět

Zpět na „French cars“