Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Tiskové zprávy, novinky na auto trhu, technika, srazy a nejen to :o)

Moderátor: Eiffel

Zamčeno
admin
Administrátor
Příspěvky: 190
Registrován: 26 říj 2012 13:19

Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od admin »

Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org
Vítěz tuningového auta roku 2013 se rozhodl podpořit provoz a rozvoj tuning-forum.org dražbou vyhraného poukazu. Jedná se o poukaz na nákup zboží u společnosti AKU-SHOP.cz s.r.o. v hodnotě 1000 Kč.


Pár slov Flanela:
Flanelos píše: Vážení a milí členové tuning fora.
Ještě jednou bych vám chtěl poděkovat, za podporu, kterou jste mi vyslovili prostřednictvím ankety Tuning Auto roku 2O13 zde na foru. Jelikož jsem vyhrál ceny za spoustu peněz, rozhodl jsem se třetí cenu dát do dražby zde na foru. Ne snad, že bych tuto cenu nechtěl nebo že by se nehodila. Na tuning forum chodím už téměř 1O let. Vždy se tady dobře pobavím ať už ve VTIPech, GIFSech nebo i jiných vláknech. Ve spoustě vláknech se dozvídám věci, které jsem nevěděl. I přes neshody některých členů zde chodím rád a chodit stále budu. Touto cestou bych chtěl poděkovat ADMINovi Martinovi za to, že nějaké takové forum vůbec je, a proto bych chtěl vydražit 3.cenu, kterou jsem vyhrál a to výše uvedený poukaz na http://www.akushop.cz" onclick="window.open(this.href);return false; v hodnotě 1OOOKč. Výtěžek z dražby půjde na chod (účet) tuning fora, kde se může ať už na částečné pokrytí domény, nebo třeba zlepšení stránek. Byl bych rád, a doufám, že někomu tento kupón bude hodit více než mě, a ještě tak přispěje troškou i na TF.
Předmět aukce: poukaz na nákup zboží na eshopu aku-shop.cz v hodnotě 1000 Kč.
Vyvolávací cena: 100 Kč
Minimální příhoz: 50 Kč
Trvaní aukce: do 15 hodin 5. února 2014
Jak přihodit: příhoz proveďte vložením příspěvku s částkou.

Na co budou peníze použity:
Vydražené prostředky budou použity na tvorbu profilu Vašeho automobilu zde na TF.


!!!Toto téma je pouze aukce NIC SEM NEPIŠTE, JEN PŘÍHOZY!!! - téma k diskuzi je zde:
http://tuning-forum.org/viewtopic.php?f=20&t=114794" onclick="window.open(this.href);return false;

Poukaz:
Přílohy
kupon.jpg

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od Marab »

hop 100,-
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Tom_
Moderátor
Příspěvky: 3732
Registrován: 05 srp 2005 14:31
Bydliště: Český Těšín
Kontaktovat uživatele:

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od Tom_ »

200
Audi Coupe Quattro

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od Marab »

250,-
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Uživatelský avatar
Juraj
Příspěvky: 2117
Registrován: 30 črc 2011 21:37

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od Juraj »

300
Jediná správná poloha ženy a pístů je "V" nehledě na to že "Víc hlav, víc ví..."

Uživatelský avatar
Marab
Příspěvky: 423
Registrován: 07 srp 2013 09:20

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od Marab »

:D 350
sledujte fb MA-BO

bigmexicanwoman 325i + Lancia Delta II 2L turbo + eRko + dělník audi A4 B6 PD Built_not bought
povko

Uživatelský avatar
bleach
Příspěvky: 2129
Registrován: 02 lis 2006 09:11

Re: Flanelos pořádá aukci na podporu Tuning-forum.org

Příspěvek od bleach »

11 tydliajr

Zamčeno

Zpět na „News Room“