Jaky auto????

Pokud sháníte auto nebo chcete poradit co vše je potřeba při dovozu ze zahraničí či při koupi nového auta, pak jste zde správně.

Moderátoři: Berry, Tommy1978, Rudi

Uživatelský avatar
NazogaR
Příspěvky: 119
Registrován: 09 říj 2005 19:39
Bydliště: Pragl

Příspěvek od NazogaR »

Maya_Man píše:to Idaho 200SX S13 1.8T motor SR18DET
S14 2.0T motor SR20DET
S15 2.0T motor SR20DET s drobnyma upravama


takze si mel i pravdu :-)
SR18DET ? tak to slysim prvne co ja vim tak nissan delal GA motory
GA14,GA16
potom CA18DET tu mela prave S13 1,8T
a potom SR20DE kterej ma staren sannour 2.0GTi primera GTi
etc
SR20DET mel pulsar a potom 200sx 2,0T
nakonec veci bratricek SR26DET ve skylinu
3l z 300zx a podobny kravy ani nepocitam...



kazdopadne chlape pokud chces auto na vyblbnuti za dobry peniz, ktere se da taky pomerne snadno otunit, ma rozumy obsah takze se nemusis trast u pojisteni ani kdyz budes mit nejaky ten malus...
navic je pomerne podle me ve svoji tride prostorne....
v zakladu 170ps vytahnout bez problemu 220
a to hlavni nahon na prdel !

di do 200sx !!!!
sam nissanka mam a muzu ti rict ze to sou naproste drzaky, znam hodne lidi co si nejakyho poridili a uz nechtej jinak
u 200sx muze bejt jedinej problem a to turbo ale pokud budes rovnou pocitat s tim ze udelas repasi coz by se podle me u turbomotoru delat mela tak te auto nikdy ve stichu nenecha
nissan sunny N14 1,6 16V/66kW GA16DS

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

Ghost82 píše:Jo a rejže ma každa socka ale 205 GTI je klasika.
takze ty nejsi socka? stejne me nepresvedcis
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Uživatelský avatar
Ghost82
Příspěvky: 115
Registrován: 26 dub 2005 00:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ghost82 »

Já už 205 GTI nemám, takže socka jsem. :cry:

Ale aspoň nemám rejži. zadek :D

Ale k tématu. Došlo mi taky že na každý den 205 asi není. Ono to žere pořád stejně (hodně), je v tom hluk a vůbec není moc přátelské na každý den. Co takhle nějaká pěkná BMW E30? Na sprint to moc není ale rovně umí jezdit každej. Možná by se sehnala i nějaká E36.
"Vím, že jednou opravdu těžce havaruji" Gilles Villeneuve

blázen
Příspěvky: 4642
Registrován: 21 lis 2005 17:21
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blázen »

200sx... doporučuju, jede jak praku, sam jej taky mam a blbnout se stím dá perfektně, jede dodře už v základu.. nějaké odtrašování generálkama motoru a repasemi turba ... to sou kraviny, když se dobře staráš tak se ti nic nepokazí a to hodně dlouho..nbavíc povinné ručení do 1,8l..a koupit se dá levně :)

*WirusH*
Příspěvky: 398
Registrován: 23 srp 2005 21:21
Bydliště: Znojmo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od *WirusH* »

Ghost82 píše:Já už 205 GTI nemám, takže socka jsem. :cry:

Ale aspoň nemám rejži. zadek :D

Ale k tématu. Došlo mi taky že na každý den 205 asi není. Ono to žere pořád stejně (hodně), je v tom hluk a vůbec není moc přátelské na každý den. Co takhle nějaká pěkná BMW E30? Na sprint to moc není ale rovně umí jezdit každej. Možná by se sehnala i nějaká E36.
No ja jezdil s P205GTi od 9 do 12 litru a to nemam zrovna lehkou nohu takze zadna hruza to neni :)

Uživatelský avatar
Ghost82
Příspěvky: 115
Registrován: 26 dub 2005 00:28
Bydliště: Praha

Příspěvek od Ghost82 »

*WirusH* píše:
Ghost82 píše:Já už 205 GTI nemám, takže socka jsem. :cry:

Ale aspoň nemám rejži. zadek :D

Ale k tématu. Došlo mi taky že na každý den 205 asi není. Ono to žere pořád stejně (hodně), je v tom hluk a vůbec není moc přátelské na každý den. Co takhle nějaká pěkná BMW E30? Na sprint to moc není ale rovně umí jezdit každej. Možná by se sehnala i nějaká E36.
No ja jezdil s P205GTi od 9 do 12 litru a to nemam zrovna lehkou nohu takze zadna hruza to neni :)
Já jsem teda asi nějakej divnej. Mě to bralo tak 14l. Ale CC taky tak to asi bude mnou. :D (teda spíš pravou nohou, je nějaká divná. Dělá si co chce.) :D
"Vím, že jednou opravdu těžce havaruji" Gilles Villeneuve

Uživatelský avatar
bob ash
Příspěvky: 431
Registrován: 07 úno 2005 01:39
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od bob ash »

Ghost: nebyls v base a nezapomněli ti na pravý noze takovou tu železnou kouli? :o)

Uživatelský avatar
FD_Ondra
Příspěvky: 161
Registrován: 02 zář 2005 11:15
Bydliště: Sezimovo Ústí I.
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od FD_Ondra »

KFJ píše:OT: rešit auto na tuning a sprinty a přitom řešit povinné ručení je trochu imho zhovadilost... ne? Konkurence na sprintech do obsahu 2.5l je obrovská a hlavně má to smysl drásat nějakou 1.3, 1.6 a cpát do ní peníze aby měla o pár koní víc? Proč si někoupit rovnou auto s motorem který má nějaký potenciál a pojede i bez větších zásahů? Nakonec dopadneš jako drtivá většina že zjistíš, že povinné ručení je ta nejmenší finanční zátěž z celého objemu peněz co do auta hodláš "investovat"... :wink:
Na zabití EVO nepotřebuješ, ne? :lol: Doufám že tě malá s ženou aspoň pořádně vytahaly za uši abys příště dával bacha :)

btw. jak se vůbec obě mají? Poslední informace máme když se moje manželka bavila po telefonu s tou tvojí... :D
Renault Clio '99 RSi | "Cléopatre" :evil:
Renault Laguna II 1.8i 16V | manželčin rodinný kočár :)

FD-CustomStyle.cz - Elektronický Obchod

Uživatelský avatar
KFJ
Příspěvky: 931
Registrován: 06 bře 2004 23:39
Bydliště: www.tuning-magazine.cz
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od KFJ »

FD_Ondra píše:
KFJ píše:OT: rešit auto na tuning a sprinty a přitom řešit povinné ručení je trochu imho zhovadilost... ne? Konkurence na sprintech do obsahu 2.5l je obrovská a hlavně má to smysl drásat nějakou 1.3, 1.6 a cpát do ní peníze aby měla o pár koní víc? Proč si někoupit rovnou auto s motorem který má nějaký potenciál a pojede i bez větších zásahů? Nakonec dopadneš jako drtivá většina že zjistíš, že povinné ručení je ta nejmenší finanční zátěž z celého objemu peněz co do auta hodláš "investovat"... :wink:
Na zabití EVO nepotřebuješ, ne? :lol: Doufám že tě malá s ženou aspoň pořádně vytahaly za uši abys příště dával bacha :)

btw. jak se vůbec obě mají? Poslední informace máme když se moje manželka bavila po telefonu s tou tvojí... :D
na zabiti staci byt chodec :wink: no holky me za usi nevytahaly, pochopily ze pokud bych jel s mishakem v te zatacce rychleji tak jsem netrefil ten obrubak na krajnici ale vyneslo by me to vic doprostred silnice a vse mohlo dopadnout v pohode. proste se to musi umet poradne podat 8) :D
Pozvu na oběd každého, kdo rozkope Paroubkovi neúmyslně vejce

Břéťa
Příspěvky: 1563
Registrován: 02 bře 2004 21:12
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Břéťa »

Frosty_CZ píše:takze je to 92.motor ma nejakejch 120 000 km. ale je mi divnej ten rocnik, protoze clia williamsy se vyrabely az od 93....nevite o tom neco...?

zkusim srazit cenu na 80 000 :D
Kamos te taha za nos, Williams je pouze 2,0 16V omezena serie 5000ks, modra metla zlaty kola, nejakou chvili jsem ho mel...
Clio RS 2.0 16V 239Hp 233Nm 860kg, Autodrom Most 1:54:35 http://www.ClioSport.cz

Odpovědět

Zpět na „Ojetá auta / Nová auta“